« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 21 września 2020 r., imieniny Jonasza, Mateusza, Hipolita

Moja Ostrołęka

Aktualności

Złoto Oli, srebro Alicji, brąz sztafety

Trzy medale przywieźli przedstawiciele Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki z Międzywojewódzkich Mistrzostw do lat 16. W Ciechanowie zaprezentowali się podopieczni Bartosza Witkowskiego oraz Katarzyny i Konrada Szusterów. Na najwyższym stopniu podium stanęła Aleksandra Dobkowska.

 


14-letnia podopieczna Witkowskiego po raz kolejny potwierdziła swoje duże możliwości. Dobkowska wygrała konkurs skoku wzwyż. W najlepszej próbie uzyskała 158 cm. 

Reklama
Wicemistrzynią została podopieczna Katarzyny i Konrada Szusterów. Alicja Prusik zakończyła zmagania w konkursie skoku w dal z wynikiem 4,84 m.

Na najniższym stopniu podium uplasowała się sztafeta 4 x 100 m. Aleksandra Dobkowska, Oliwia Napiórkowska, Alicja Prusik oraz Karolina Golon przebiegły trasę w czasie 55,33 s.

Piąte miejsce w pchnięciu kulą (5 kg) wywalczył Miłosz Dembiński. 14-latek uzyskał 10,73 m, co jest jego nowym rekordem życiowym. Zawodnik szkolony przez małżeństwo Szusterów w Ciechanowie zrobił jeszcze jedną "życiówkę", rzucając dyskiem (1 kg) 32,85 m. Dało mu to siódmą lokatę.

Reklama

Ponadto w zawodach wystartowały: Oliwia Napiórkowska, która w skoku w dal uzyskała 4,46 m, Karolina Golon w tej samej konkurencji pobiła "życiówkę", która wynosi 3,81 m, zaś na 100 m wystartowała Emilia Owczarska. 15,63 s to jej nowy rekord życiowy.

Odsłon: 2299
Komentarzy: 0
12:38, 14.09.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Przemysław Dąbrowski z rekordem i podwójną wygraną. Świerdzewski drugi

Przemysław Dąbrowski z rekordem i podwójną wygraną. Świerdzewski drugi

Zawodnik rodem z miejscowości Borawe w gminie Rzekuń pojawił się na starcie 9. Rodzinnego Pikniku Biegowego Biała Biega organizowanego przez Klub Biegacza Biała Biega. 31-latek udał się do Białej Podlaskiej, gdzie studiował na uczelni sportowej. Sentymentalna podróż zakończyła się podwójnym zwycięstwem i rekordem trasy. W zmaganiach wziął udział również Damian Świerdzewski.

 

Podium Dziadak i Pyskło

Podium Dziadak i Pyskło

W Warszawie na stadionie Akademii Wychowania Fizycznego odbył się kolejny mityng lekkoatletyczny. Spośród pięciu zawodniczek UKS Siódemka Ostrołęka najlepiej wypadły: Nikolina Dziadak i Wiktoria Pyskło. Podopieczne Dariusza Dąbrowskiego i Marka Mierzejewskiego stanęły na najniższym stopniu podium.

Z Łodzi wrócili z rekordami życiowymi

Z Łodzi wrócili z rekordami życiowymi

W stolicy województwa łódzkiego odbył się Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych. Przepustkę do występów wywalczyła 15-osobowa reprezentacja najmłodszych adeptów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki, która walczyła o jak najlepsze rezultaty z rywalami z całej Polski. Jak wypadli podopieczni: Katarzyny Szuster, Iwony Rogowskiej, Andrzeja Danelskiego, Michała Zawojka oraz Bartosza Witkowskiego?

 

Wierzbowska prawie na podium i z awansem na mistrzostwa

Wierzbowska prawie na podium i z awansem na mistrzostwa

W Ciechanowie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w lekkiej atletyce z udziałem klubów z województw: warmińsko-mazurskiego i mazowieckiego. Spośród trzyosobowej reprezentacji UKS Siódemka Ostrołęka najlepiej wypadła Małgorzata Wierzbowska.

 

Skakać jak Mutazz isa Basschim. Wywiad z Sebastianem Moszczyńskim

Skakać jak Mutazz isa Basschim. Wywiad z Sebastianem Moszczyńskim

W ostatnich dniach dwukrotnie zaprezentował się zawodnik Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki. Sebastian Moszczyński podczas zawodów w Białej Podlaskiej skoczył 200 cm, zaś ostatnio w Białymstoku pokonał poprzeczkę zawieszoną o 6 cm wyżej. Nasz reprezentant umocnił się na pierwszym miejscu list krajowych wśród 18-latków.

 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo