« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 13 maja 2021 r., imieniny Serwacego, Ofelii, Roberty

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kosowski z mistrzostwem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

28 zawodników i zawodniczek z Ostrołęki, Ciechanowa, Rzekunia, Zambrowa i Łomży wzięło udział w II Mistrzostwach Ostrołęki w kategorii open o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Na kortach MZOS-TiIT poziom zawodów był wysoki i obfitował w wiele wspaniałych spotkań.

 


Zwycięzcą okazał się Wiktor Kosowski z Łomży, który rozegrał niesamowite zawody i pokonał kolejno: Piotra Szczepanka v/o, Paweł Murach 6:2. 6:4, w ćwierćfinale Bartek Murach 4:6 6:3 6:4, w półfinale Kamila Woźniaka 6:1 6:2 i w wielkim finale Rafała Duriasza z Ciechanowa 6:2 6:0. Natomiast Rafał w drodze do finału pokonał kolejno: Francois Legal 6:2 6:2, Krzysztofa Bułkowskiego 6:2 4:6 10:6, w ćwierćfinale Tomasz Pakieła 6:2 6:2 oraz w półfinale Krzysztofa Szkopka 6:3 6:2.

Reklama

Cały turniej był niesamowicie atrakcyjny dla kibiców ale crème de la crème całego turnieju można okrzyknąć niezwykle zacięty i piękny dla oka ćwierćfinał Wiktora Kosowskiego z Bartkiem Murachem, gdzie zapachniało prawdziwym zawodowym tenisem, a zachwyt kibiców było widać niemal przy każdej wymianie.

Reklama

Zobacz zdjęcia:
II Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie ziemnym

Więcej zdjęć: II Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie ziemnym

Odsłon: 4387
Komentarzy: 0
16:35, 17.09.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Weronika nie dała rady Carolinie Alves

Weronika nie dała rady Carolinie Alves

Rodzice oraz dziadkowie tej młodej i znanej zawodniczki pochodzą z naszego terenu. Weronika Falkowska uczestniczyła w turnieju ITF World Tennis Tour. Niespełna 21-letnia tenisistka zakończyła udział w zmaganiach w Portugalii.

Dobre otwarcie Falkowskiej

Dobre otwarcie Falkowskiej

Niespełna 21-letnia tenisistka, której rodzice i dziadkowie pochodzą z Ostrołęki i okolic ma za sobą pierwszym meczu w turnieju ITF World Tennis Tour. W Portugalii rozprawiła się z wyżej notowaną zawodniczką z Korei. Weronika Falkowska wygrała w dwóch setach. 

Falkowska wystartuje w Portugalii. Ostatnio wygrała w Monastirze

Falkowska wystartuje w Portugalii. Ostatnio wygrała w Monastirze

Niespełna 21-letnia Weronika Falkowska w najbliższych dniach wystartuje w turnieju tenisa w Portugalii. Pula nagród to 25 000 dolarów. Rodzice oraz dziadkowie tej młodej i znanej zawodniczki pochodzą z naszego terenu.

Siódma wygrana UKS Mag

Siódma wygrana UKS Mag

Tenisiści stołowi UKS Mag Ostrołęka występujący w V lidze - gr. B wrócili do gry. Jan Klemendorf i spółka wybrali się do Nasielska na starcie z miejscową Spartą. Przed pierwszą grą było wiadomo, że walka będzie się toczyć o drugie miejsce w tabeli. Nasi gracze bez większych problemów poradzili sobie z miejscowymi i plasują się tuż za liderem - Spartą Szczytno.

Dobry sezon 2020 w wykonaniu Bartosza Muracha

Dobry sezon 2020 w wykonaniu Bartosza Muracha

To był kolejny bardzo dobry sezon na kortach ziemnych w wykonaniu Bartosza Muracha. Reprezentant Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego z powodzeniem walczył w turniejach i mistrzowskich zawodach, zwyciężając w łącznej punktacji w rankingu open.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo