« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 30 listopada 2020 r., imieniny Andrzeja, Justyny, Konstantego

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kosowski z mistrzostwem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

28 zawodników i zawodniczek z Ostrołęki, Ciechanowa, Rzekunia, Zambrowa i Łomży wzięło udział w II Mistrzostwach Ostrołęki w kategorii open o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Na kortach MZOS-TiIT poziom zawodów był wysoki i obfitował w wiele wspaniałych spotkań.

 


Zwycięzcą okazał się Wiktor Kosowski z Łomży, który rozegrał niesamowite zawody i pokonał kolejno: Piotra Szczepanka v/o, Paweł Murach 6:2. 6:4, w ćwierćfinale Bartek Murach 4:6 6:3 6:4, w półfinale Kamila Woźniaka 6:1 6:2 i w wielkim finale Rafała Duriasza z Ciechanowa 6:2 6:0. Natomiast Rafał w drodze do finału pokonał kolejno: Francois Legal 6:2 6:2, Krzysztofa Bułkowskiego 6:2 4:6 10:6, w ćwierćfinale Tomasz Pakieła 6:2 6:2 oraz w półfinale Krzysztofa Szkopka 6:3 6:2.

Reklama

Cały turniej był niesamowicie atrakcyjny dla kibiców ale crème de la crème całego turnieju można okrzyknąć niezwykle zacięty i piękny dla oka ćwierćfinał Wiktora Kosowskiego z Bartkiem Murachem, gdzie zapachniało prawdziwym zawodowym tenisem, a zachwyt kibiców było widać niemal przy każdej wymianie.

Reklama

Zobacz zdjęcia:
II Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie ziemnym

Więcej zdjęć: II Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie ziemnym

Odsłon: 3693
Komentarzy: 0
16:35, 17.09.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wolny weekend tenisistów. Koronawirus u rywali

Wolny weekend tenisistów. Koronawirus u rywali

Zawodnicy UKS Mag Ostrołęka musieli przymusowo pauzować w miniony weekend. Mecz ze Spartą Nasielsk w ramach V ligi tenisa stołowego został przełożony na późniejszy termin. Nasi przedstawiciele mają już dwa spotkania, które rozegrają w późniejszych terminach.

Dudziec drugi. Piersa trochę dalej

Dudziec drugi. Piersa trochę dalej

Dwóch zawodników z powiatu ostrołęckiego wzięło udział w IV turnieju tenisa stołowego Grand Prix Wiązownej. W zmaganiach wzięli udział zawodnicy z województwa mazowieckiego oraz łódzkiego. 

Piersa trzeci, Dudziec czwarty

Piersa trzeci, Dudziec czwarty

Dwóch zawodników z powiatu ostrołęckiego wzięło udział w turnieju tenisa stołowego z okazji dnia Niepodległości. W zmaganiach, które zostały rozegrane w Serocku wzięła duża ilość zawodników, jednak wszystko toczyło się zgodnie z aktualnymi regulacjami sanitarnymi.

UKS Mag bez straty

UKS Mag bez straty

Trzecie spotkanie i trzecia wygrana tenisistów stołowych z Ostrołęki. Gracz UKS Mag mają komplet punktów i zajmują drugie miejsce w tabeli V ligi w grupie B. W niedzielę nie dali większych szans ekipie UKS Return III Piaseczno.

Klemendorf z odznaczeniem

Klemendorf z odznaczeniem

Podczas sesji rady miasta Ostrołęki podjęta została decyzja, iż odznakę "Za zasługi dla miasta Ostrołęki" otrzyma legenda tenisa stołowego w naszym miejście Jan Klemendorf. 66-latek jest wciąż aktywnym zawodnikiem i reprezentuje barwy UKS Mag Ostrołęka.

 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo