« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 30 października 2020 r., imieniny Zenobii, Przemysława, Edmunda

Moja Ostrołęka

Aktualności

Zmierz się w Ostrołęckiej Lidze Bowlingowej

Lubisz kulę z dziurami na palce? Weź udział w Ostrołęckiej Lidze Bowlingowej. Pierwszy turniej odbędzie się 21 września, zaś zakończenie 30 października. Organizatorzy - Ostrołęcki Klub Bowlingowy zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w rywalizacja. Emocje są gwarantowane.

 


Celem rozgrywek ligowych jest rozpowszechnienie Bowlingu jako dyscypliny sportowej, wyłonienie najlepszej drużyny oraz najlepszych zawodników indywidualnych. Członkowie Klubu OKB za udział będą musieli zapłacić 10 zł, zaś pozostali zawodnicy dwa razy więcej, płatne od każdej kolejki ligowej.

Reklama

Na całą ligę będzie się składało sześć spotkań w terminach: 21 września, 28 września, 5 października, 12 października, 19 października, 26 października. 30 października odbędzie się finał TOP-8 oraz wręczenie pucharów, statuetek i nagród w kategorii drużynowej oraz indywidualnej. Tego dnia rozlosowane zostaną nagrody niespodzianki spośród wszystkich uczestników ligi. 

W lidze może startować każda osoba pełnoletnia - zarówno kobiety jak i mężczyźni oraz osoby niepełnoletnie za okazaniem pisemnej zgody rodzica/rodziców.

Turniej będzie odbywać się na czterech torach. Ich losowanie odbędzie się podczas pierwszej kolejki ligowej. Aby turniej mógł się odbyć, muszą być zapisanych co najmniej sześć drużyn, czyli minimum 24 zawodników. W każdej turze może zagrać maksymalnie cztery reprezentacje, czyli w lidze osiem ekip. Zespół może składać się od czterech do sześciu osób. Każde spotkanie składa się z trzech punktowanych rund.

Do klasyfikacji ogólnej liczone będą cztery najlepsze wyniki z drużyny z każdego spotkania, zaś do klasyfikacji indywidualnej liczone będą wszystkie wyniki z każdej kolejki z każdego spotkania. Najsłabszy wynik lub jedna nieobecność, w klasyfikacji indywidualnej, ze wszystkich spotkań nie będzie zaliczany do punktacji

W klasyfikacji indywidualnej istnieje możliwość opuszczenia jednego spotkania. O wszelkich sytuacjach spornych decyduje organizator ligi Ostrołęcki Klub Bowlingowy. 

Reklama

Zgłoszenia przyjmowane są przez stronę FB Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego bądź mailowo  

Odsłon: 1528
Komentarzy: 0
18:12, 18.09.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Sienkiewicz wygrał 'generalkę'. Na Luzie Bowling Team najlepszą drużyną

Sienkiewicz wygrał "generalkę". Na Luzie Bowling Team najlepszą drużyną

34 zawodników walczyło w szóstej, a zarazem ostatniej kolejce Ostrołęckiej Ligi Bowlingowej Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Wydarzenie odbyło się bez publiczności, przy zachowaniu wszelkich standardów sanitarno-epidemiologicznych oraz przy zamkniętym lokalu oraz zepsutej maszynie do smarowania torów.

 

Zadbaj o swoje zdrowie, jak i swojego podopiecznego, za pośrednictwem pasów do trekkingu z psem

Zadbaj o swoje zdrowie, jak i swojego podopiecznego, za pośrednictwem pasów do trekkingu z psem

Dogtrekking jest aktywnością, która z roku na rok zyskuje w Polsce coraz większą popularność. Jest to dyscyplina sportu, w której organizowane są zawody, ale sprawdza się także jako rekreacyjna i nieco bardziej aktywna forma spaceru ze swoimi czworonogami. Jak to działa?

Prezes chodzi w złocie. Janczewski mistrzem (zdjęcia)

Prezes chodzi w złocie. Janczewski mistrzem (zdjęcia)

Dwójka reprezentantów UKS Atleta Ostrołęka wystartowała w XXX Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Masters w podnoszeniu ciężarów. W Piekarach Śląskich nasi przedstawiciele sięgnęli po złote medale. Z tytuły najlepszych cieszyli się: Justyna Niedzwiecka - mistrzyni Polski z 2019 roku, pięciokrotna rekordzistka Polski oraz Karol Janczewski - srebrny medalista mistrzostw z 2016 i 2019 roku.

Duszak z podwójnym złotem. Staśkiewicz z brązem

Duszak z podwójnym złotem. Staśkiewicz z brązem

W ubiegły weekend odbył się Top Master Kobyłka Teqball - pierwszy z czterech turniejów kwalifikacyjnych do Mistrzostw Świata. Z każdego kraju wyłaniana jest osoba bądź para poprzez największą ilość zgromadzonych punktów, która będzie reprezentować nasz kraj na najbliższym mundialu.

 

UKS Atleta Ostrołęka jest mocny (zdjęcia)

UKS Atleta Ostrołęka jest mocny (zdjęcia)

W minioną sobotę w Siedlcach odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego młodzików, juniorów młodszych oraz juniorów w podnoszeniu ciężarów. Podopieczni Władysława Niedźwieckiego spisali się bardzo dobrze. Wywalczyli drugie i trzecie miejsce w rywalizacji grupowej oraz pięć medali w zmaganiach indywidualnych.

 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo