« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 25 października 2020 r., imieniny Darii, Wilhelminy, Sambora

Moja Ostrołęka

Aktualności

Zmierz się w Ostrołęckiej Lidze Bowlingowej

Lubisz kulę z dziurami na palce? Weź udział w Ostrołęckiej Lidze Bowlingowej. Pierwszy turniej odbędzie się 21 września, zaś zakończenie 30 października. Organizatorzy - Ostrołęcki Klub Bowlingowy zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w rywalizacja. Emocje są gwarantowane.

 


Celem rozgrywek ligowych jest rozpowszechnienie Bowlingu jako dyscypliny sportowej, wyłonienie najlepszej drużyny oraz najlepszych zawodników indywidualnych. Członkowie Klubu OKB za udział będą musieli zapłacić 10 zł, zaś pozostali zawodnicy dwa razy więcej, płatne od każdej kolejki ligowej.

Reklama

Na całą ligę będzie się składało sześć spotkań w terminach: 21 września, 28 września, 5 października, 12 października, 19 października, 26 października. 30 października odbędzie się finał TOP-8 oraz wręczenie pucharów, statuetek i nagród w kategorii drużynowej oraz indywidualnej. Tego dnia rozlosowane zostaną nagrody niespodzianki spośród wszystkich uczestników ligi. 

W lidze może startować każda osoba pełnoletnia - zarówno kobiety jak i mężczyźni oraz osoby niepełnoletnie za okazaniem pisemnej zgody rodzica/rodziców.

Turniej będzie odbywać się na czterech torach. Ich losowanie odbędzie się podczas pierwszej kolejki ligowej. Aby turniej mógł się odbyć, muszą być zapisanych co najmniej sześć drużyn, czyli minimum 24 zawodników. W każdej turze może zagrać maksymalnie cztery reprezentacje, czyli w lidze osiem ekip. Zespół może składać się od czterech do sześciu osób. Każde spotkanie składa się z trzech punktowanych rund.

Do klasyfikacji ogólnej liczone będą cztery najlepsze wyniki z drużyny z każdego spotkania, zaś do klasyfikacji indywidualnej liczone będą wszystkie wyniki z każdej kolejki z każdego spotkania. Najsłabszy wynik lub jedna nieobecność, w klasyfikacji indywidualnej, ze wszystkich spotkań nie będzie zaliczany do punktacji

W klasyfikacji indywidualnej istnieje możliwość opuszczenia jednego spotkania. O wszelkich sytuacjach spornych decyduje organizator ligi Ostrołęcki Klub Bowlingowy. 

Reklama

Zgłoszenia przyjmowane są przez stronę FB Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego bądź mailowo  

Odsłon: 1462
Komentarzy: 0
18:12, 18.09.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Niedzwiecka i Janczewski powalczą o medale

Niedzwiecka i Janczewski powalczą o medale

Dwójka reprezentantów UKS Atleta Ostrołęka wystartuje w najbliższy weekend w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Masters 2020 w podnoszeniu ciężarów. O jak najlepsze wyniki, a może madale w Piekarach Śląskich powalczą: Justyna Niedzwiecka oraz prezes klubu Karol Janczewski.

 

Bez zmian w Ostrołęckiej Lidze Bowlingowej (zdjęcia)

Bez zmian w Ostrołęckiej Lidze Bowlingowej (zdjęcia)

Za nami przedostatnia kolejka w Ostrołęckiej Lidze Bowlingowej. Do końca rozgrywek pozostała jedna seria gier, a także turniej masters. Na szczycie klasyfikacji indywidualnej oraz drużynowej nie doszło do roszad. Wciąż prowadzą Na Luzie Bowling Team oraz Kamil Sienkiewicz.

 

Furia Training Box z sukcesami

Furia Training Box z sukcesami

Kolejna ekipa z naszego terenu wystartowała w Runmageddon 2020. W Warszawie oprócz CrossBox na starcie i mecie pojawili się przedstawiciele Furia Training Box.

Garbulewski najlepszy w łowieniu ryb

Garbulewski najlepszy w łowieniu ryb

21 zawodników wzięło udział w zawodach spinningowych "Z Łodzi", które odbyły się na zalewie w Wykrocie. Organizatorem rywalizacji był Zarząd Koła PZW Narew nr 38. Oprócz łowienia ryb uczestnicy mieli okazję spotkać się przy kawie, herbacie, a na koniec przy obiedzie. Najlepszy okazał się Łukasz Garbulewski. Drugie miejsce wywalczył Andrzej Załęski, zaś trzecie Łukasz Niedźwiedzki.

Ekipa CrossBox z medalami

Ekipa CrossBox z medalami

W miniony weekend w stolicy odbył się Runmageddon, w którym wystartowali przedstawiciele CrossBox OKA. Ostrołęczanie w rywalizacji drużynowej wywalczyli pierwsze i trzecie miejsce. Najwyższe miejsce - czwarte w grupie kobiet zajęła Agnieszka Mróz oraz Małgorzata Dobkowska.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo