« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 26 października 2020 r., imieniny Ewarysta, Łucjana, Dymitriusza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Moszczyński wicemistrzem kraju!

Pięcioro podopiecznych Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wzięło udział w Mistrzostwach Polski do lat 18 w lekkiej atletyce. W Radomiu zaprezentowali się: Sebastian Moszczyński, Karolina Grzeszczyk, Patrycja Przybysz, Dominik Kowalczyk oraz Kornelia Szymczyk. 

 Najlepiej spisał się Sebastian Moszczyński. Podopieczny Roberta Nazarkiewicz stanął na drugim stopniu podium. 17-latek w najlepszej próbie skoczył 204 cm, tyle samo co Piotr Jaroszkiewicz z AZS AWF Biała Podlaska i Damian Donakowski z Olimpii Grudziądz. Dlaczego zawodnik OKLA nie został mistrzem? Pokonał przeszkodę za drugim podejściem podobnie jak Donakowski i obaj zostali wicemistrzami Polski. Jaroszkiewicz zaliczył 204 cm za pierwszą próbą i odebrał złoto. 

Reklama


Ósmą lokatę w rzucie dyskiem (1 kg) wywalczyła Karolina Grzeszczyk. 16-letnia podopieczna Katarzyny i Konrada Szusterów uzyskała 36,41 m w najlepszym podejściu. Jeszcze lepiej wypadła w eliminacjach, gdzie z wynikiem 37,17 m ustanowiła rekord życiowy.

Jedenasta w pchnięciu kulą (3 kg) była Patrycja Przybysz. 17-latka zakończyła konkurs z wynikiem 12,51 m. Patrycja jest podopieczna małżeństwa Szusterów.

Reklama

Trzynasty na 1500 m był Dominik Kowalczyk z czasem 4:18,44 s, zaś jego równolatka 16-letnia Kornelia Szymczyk była osiemnasta na 400 m przez płotki z czasem 67,75 s. Oboje są podopiecznymi Bartosza Witkowskiego.

 

Odsłon: 1117
Komentarzy: 1
23:13, 21.09.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

18 medali Siódemki

18 medali Siódemki

23 przedstawicieli UKS Siódemka Ostrołęka wzięło udział w ostatnich zawodach lekkoatletycznych w sezonie 2020 na otwartym stadionie. W Łomży odbył się "Czwartek Lekkoatletyczny". Podopieczni trenerów: Dariusza Dąbrowskiego, Adama Długokęckiego i Marianny Pędzich wywalczyli 18 medali, w tym siedem złotych, pięć srebrnych i sześć brązowych. Ponadto ustanowili 15 rekordów życiowych.

Pawłowska: Ofertę dostałam w dziewiątym miesiącu ciąży

Pawłowska: Ofertę dostałam w dziewiątym miesiącu ciąży

Nową trenerką Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki została Paulina Pawłowska. 25-latka specjalizująca się w biegach średnich i długich będzie odpowiadać za szkolenie dzieci i młodzieży w ekipie. Jak to się stało, że rozpoczęła pracę? Który sukces w swoim życiu sportowym ceni najbardziej? Zapraszamy do lektury.

Pawłowska trenerką OKLA Ostrołęka

Pawłowska trenerką OKLA Ostrołęka

Władze Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki ogłosiły, iż do sztabu szkoleniowego dołączyła Paulina Pawłowska. 25-latka specjalizująca się w biegach średnich i długich będzie odpowiadać za szkolenie dzieci i młodzieży w ekipie. To ambitna kobieta z cudownym podejściem do dzieci i młodzieży.

Dąbrowski najlepszy w Czerwonce

Dąbrowski najlepszy w Czerwonce

Zawodnik rodem z miejscowości Borawe w gminie Rzekuń odniósł duży sukces. 31-latek wystartował w VI Biegu Siedmiu Róż, który odbył się w weekend w Czerwonce koło Makowa Mazowieckiego. Przemysław Dąbrowski nie dał szans przeciwników i był najszybszy w gronie blisko 140 zawodników.

Złoto Zielińskiej i Prusińskiego

Złoto Zielińskiej i Prusińskiego

Znakomity występ podczas deszczowych Mistrzostw Mazowsza w lekkiej atletyce odnotowali przedstawiciele UKS Clan Ostrołęka. Podopieczni Haliny Pierzchały dwukrotnie wchodzili na najwyższy stopień podium. Oboje ustanowili swoje nowe rekordy życiowe. 

 

» Wasze komentarze

Janusz @ 16:12, 22.09.2020r. IP: *.*.156.136

Gratulacje dla Was młodzi.Miło czytać o osiągnięciach mieszkańców naszego miasta. Pozdrawiam Was serdecznie i życzę samych sukcesów.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo