« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 31 października 2020 r., imieniny Alfonsa, Urbana, Krzysztofa

Moja Ostrołęka

Aktualności

Wicemistrzynie z Nike. Samsel najlepsza

Na zaproszenie Iwony Kochanowskiej oraz UKS Czwórka Giżycko podopieczne Dariusza Piersy wzięły udział w Jesiennym Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej Młodziczek. Zawodniczki Nike Ostrołęka wywalczyły drugie miejsce, po zaciętym boju z gospodyniami. W zmaganiach wzięło udział 10 ekip.

 


Ostrołęczanki wygrały grupę. Zuzanna Samsel i spółka triumfowały kolejno po dwóch setach z: Czwórką Gizycko, MOSiR-em I Kętrzyn, 2:0 Olimpikiem Mońki i Green Volley Ełk. W półfinale nasze siatkarki również 2:0 wygrał z Wilczkiem Wilkowo. W najważniejszym meczu dnia zespół Piersy napotkał przeszkodę. Ekipa Nike musiała uznać wyższość pierwszej drużyny gospodyń. Czwórka Giżycko pokonała 2:0 (27:25, 25:22) nasze dziewczęta. Na najniższym stopniu podium uplasowały się przedstawicielki Green Volley Ełk. Najlepszą zawodniczką została uznana Zuzanna Samsel.

OTPS Nike Ostrołęka reprezentowały: Maja Sokołowska, Amelia Trzcińska, Zuzanna Samsel, Alicja Walc, Maria Duszak, Iza Nalewajk, Oliwia Ochenkowska, Antonina Kacprzycka, Aleksandra Stojke, Julia Śledziewska. Trener Dariusz Piersa.

- Potraktowaliśmy ten turniej jako kolejny etap przygotowań do sezonu, który rozpoczniemy turniejem ligowym młodziczek w Ostrołęce w hali im. A. Gołasia już 11 października. Takie zawody jak w Giżycku są po to, by przećwiczyć wszystkie elementy, które dziewczęta wykonują na treningach. Moje podopieczne otrzymały szansę zaprezentowania swoich umiejętności na parkiecie. Generalnie jestem zadowolony z postawy wszystkich zawodniczek, ale najważniejsze będą rozgrywki ligowe. W meczu finałowym przeciwnik zaskoczył nas bardzo trudna zagrywką, z której przyjęciem mieliśmy problemy i już wiemy, nad jakim elementem musimy popracować więcej - mówi Dariusz Piersa, szkoleniowiec ostrołęczanek.

Odsłon: 3171
Komentarzy: 0
23:44, 21.09.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Renisław Dmochowski z odznaką

Renisław Dmochowski z odznaką

Podczas sesji rady miasta Ostrołęki podjęta została decyzja, iż odznakę "Za zasługi dla miasta Ostrołęki" otrzyma Renisław Dmochowski. To 64-latek, który jest pierwszym szkoleniowcem śp. Arkadiusza Gołasia, a obecnie jest nauczycielem wychowania fizycznego i wicedyrektorem Szkoły Podstawowej nr 5 w Ostrołęce. Projekt złożył radny Mariusz Łuba.

Lucjan Łomacz z wyróżnieniem. 'Kocham sport, ale jestem już na 'baterie'

Lucjan Łomacz z wyróżnieniem. "Kocham sport, ale jestem już na "baterie"

Sesja rady miasta Ostrołęki po części była poświęcona sportowi. Radni podjęli decyzję o odznaczeniu Lucjana Łomacza. Były siatkarz i trener, a zarazem ojciec mistrza świata z 2018 roku - Grzegorza otrzyma tytuł "Za zasługi dla miasta Ostrołęki". Rajcy naszego miasta byli jednogłośni. Nikt nie wstrzymał się ani nie sprzeciwił w sprawie wyróżnienia. Projekt złożył radny Mariusz Łuba.

 

Świetny start SPS

Świetny start SPS

Siatkarze z Ostrołęki rozpoczęli rozgrywki od wygranej. Podopieczni Arkadiusza Piasty w trzech setach ograli MUKS Tie-Break Piastów. W najbliższy weekend nasi gracze mają wolne ze względu na święto. Inauguracyjne starcie u siebie rozegrają 8 listopada. O godz. 16:00 podejmą KS Siatkarz Ząbki.

Siatkarze SPS Volley zaczynają sezon

Siatkarze SPS Volley zaczynają sezon

Już dzisiaj podopieczni Arkadiusza Piasty rozpoczną walkę o ligowe punkty w IV lidze mazowieckiego. SPS Volley Ostrołęka zmierzy się na wyjeździe z MUKS Tie-Break Piastków. Bój rozpocznie się o godz. 20:00. Do jakich zmian kadrowych zaszło w ekipie w porównaniu z poprzednimi rozgrywkami?

Kadetki Nike z premierową wygraną

Kadetki Nike z premierową wygraną

Podopieczne Dariusza Werpachowskiego wreszcie miały powody do zadowolenia. Siatkarki OTPS Nike Ostrołęka wygrały w trzech setach ze Spartą Warszawa w starciu wyjazdowym. Dla naszych to premierowy triumf w I lidze. Wcześniej przegrały 0:3 z: Ateną Warszawa, NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki oraz Legionovią I Legionowo.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo