« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 24 października 2020 r., imieniny Marcina, Rafała, Arety

Moja Ostrołęka

Aktualności

Wicemistrzynie z Nike. Samsel najlepsza

Na zaproszenie Iwony Kochanowskiej oraz UKS Czwórka Giżycko podopieczne Dariusza Piersy wzięły udział w Jesiennym Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej Młodziczek. Zawodniczki Nike Ostrołęka wywalczyły drugie miejsce, po zaciętym boju z gospodyniami. W zmaganiach wzięło udział 10 ekip.

 


Ostrołęczanki wygrały grupę. Zuzanna Samsel i spółka triumfowały kolejno po dwóch setach z: Czwórką Gizycko, MOSiR-em I Kętrzyn, 2:0 Olimpikiem Mońki i Green Volley Ełk. W półfinale nasze siatkarki również 2:0 wygrał z Wilczkiem Wilkowo. W najważniejszym meczu dnia zespół Piersy napotkał przeszkodę. Ekipa Nike musiała uznać wyższość pierwszej drużyny gospodyń. Czwórka Giżycko pokonała 2:0 (27:25, 25:22) nasze dziewczęta. Na najniższym stopniu podium uplasowały się przedstawicielki Green Volley Ełk. Najlepszą zawodniczką została uznana Zuzanna Samsel.

OTPS Nike Ostrołęka reprezentowały: Maja Sokołowska, Amelia Trzcińska, Zuzanna Samsel, Alicja Walc, Maria Duszak, Iza Nalewajk, Oliwia Ochenkowska, Antonina Kacprzycka, Aleksandra Stojke, Julia Śledziewska. Trener Dariusz Piersa.

- Potraktowaliśmy ten turniej jako kolejny etap przygotowań do sezonu, który rozpoczniemy turniejem ligowym młodziczek w Ostrołęce w hali im. A. Gołasia już 11 października. Takie zawody jak w Giżycku są po to, by przećwiczyć wszystkie elementy, które dziewczęta wykonują na treningach. Moje podopieczne otrzymały szansę zaprezentowania swoich umiejętności na parkiecie. Generalnie jestem zadowolony z postawy wszystkich zawodniczek, ale najważniejsze będą rozgrywki ligowe. W meczu finałowym przeciwnik zaskoczył nas bardzo trudna zagrywką, z której przyjęciem mieliśmy problemy i już wiemy, nad jakim elementem musimy popracować więcej - mówi Dariusz Piersa, szkoleniowiec ostrołęczanek.

Odsłon: 2843
Komentarzy: 0
23:44, 21.09.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Igor Rostkowski został doceniony

Igor Rostkowski został doceniony

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik złożył gratulacje Igorowi Rostkowskiemu na gruncie osiągniętych w ostatnim czasie wyników sportowych.

 

SPS Volley nie zagrał. W tle kwarantanna

SPS Volley nie zagrał. W tle kwarantanna

W sobotni wieczór siatkarze SPS Volley Ostrołęka mieli rozpocząć rozgrywki IV ligi. Podopieczni Arkadiusza Piasty szykowali się do inauguracji w Piastowie, gdzie mieli zagrać z miejscowym MUKS Tie-Break. Z planów nic nie wyszło. Przed zespołem dłuższy okres przygotowawczy.

Doświadczenia Nike

Doświadczenia Nike

W miniony weekend swój debiut zaliczył zespół młodszej młodziczki OTPS Nike II Ostrołęka. W drużynie grają dziewczęta z rocznika 2008, które dopiero zaczynają swoją przygodę w grze szóstkami. Na turnieju rozstawieniowym w Kobyłce nasze zawodniczki zagrały dwa spotkania: z gospodyniami i Polonezem Wyszków.

Młodziczki Nike w I lidze!

Młodziczki Nike w I lidze!

Znakomity występ siatkarek OTPS Nike Ostrołęka podczas turnieju rozstawieniowego młodziczek. Podopieczne Dariusza Piersy walczyły we własnej hali i okazały się najlepsze. Alicja Walc i spółka zanotowały komplet zwycięstw i zameldowały się w I lidze mazowieckiej.

 

Młodzicy Olimpu z wygranymi i porażką

Młodzicy Olimpu z wygranymi i porażką

Dobry początek ekipy Edyty Zyśk w turnieju rozstawieniowym do Mazowieckiej Ligi Młodzika. Zespół Olimpu Ostrołęka był gospodarzem turnieju. Ostrołęczanie wygrali dwa spotkania, a w jednym musieli uznać wyższość rywali ze stolicy. Przed drużyną walka w II lidze. 

 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo