« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 30 października 2020 r., imieniny Zenobii, Przemysława, Edmunda

Moja Ostrołęka

Aktualności

Alicja Prusik w złocie

Cztery zawodniczki Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wzięły udział w mistrzostwach Mazowsza w lekkiej atletyce U-16. Podopieczna Katarzyny i Konrada Szusterów stanęła na najwyższym stopniu podium. Pozostałe dziewczęta pobiły rekordy życiowe.

 


Bardzo zacięty był konkurs skoku w dal dziewcząt. Alicja Prusik w najlepszym podejściu uzyskała 4,78 m, co oznaczało, że została mistrzynią województwa mazowieckiego. O wyrównanej stawce niech świadczy fakt, iż wicemistrzyni - Karolina Małek (Bank BS Płońsk) zakończyła zawody w wynikiem 4,74 m, zaś Izabela Roicka (UKS Siódemka Ostrołęka) skoczyła 4,73 m. Czwarta zawodniczka uzyskała 4,70 m, a była nią Wiktoria Jaworska (Ursynów Warszawa).

Reklama

Oliwia Napiórkowska w biegu na 100 m wywalczyła szóste miejsce, uzyskując w eliminacjach 13,51 s. Dla niej był to rekord życiowy. Ponadto zawodniczka Witkowskiego skoczyła w dal 4,52 m, co dało jej również szóstą lokatę.

Reklama

Alicja Prusik sprawdziła się również w biegu na 100 m i uzyskała 14,21 s. Karolina Golon na tym samym dystansie uzyskała 14,84 m, a w skoku w dal zaliczyła 3,91 m. Emilia Owczarska na 100 m zakończyła bieg z czasem 15,34 s, zaś w dal skoczyła 378 cm. W każdym z przypadków zawodniczki Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki notowały swoje rekordy życiowe. Dwie ostatnie to podopieczne Bartosza Witkowskiego.

 

Odsłon: 2480
Komentarzy: 1
13:20, 22.09.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

18 medali Siódemki

18 medali Siódemki

23 przedstawicieli UKS Siódemka Ostrołęka wzięło udział w ostatnich zawodach lekkoatletycznych w sezonie 2020 na otwartym stadionie. W Łomży odbył się "Czwartek Lekkoatletyczny". Podopieczni trenerów: Dariusza Dąbrowskiego, Adama Długokęckiego i Marianny Pędzich wywalczyli 18 medali, w tym siedem złotych, pięć srebrnych i sześć brązowych. Ponadto ustanowili 15 rekordów życiowych.

Pawłowska: Ofertę dostałam w dziewiątym miesiącu ciąży

Pawłowska: Ofertę dostałam w dziewiątym miesiącu ciąży

Nową trenerką Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki została Paulina Pawłowska. 25-latka specjalizująca się w biegach średnich i długich będzie odpowiadać za szkolenie dzieci i młodzieży w ekipie. Jak to się stało, że rozpoczęła pracę? Który sukces w swoim życiu sportowym ceni najbardziej? Zapraszamy do lektury.

Pawłowska trenerką OKLA Ostrołęka

Pawłowska trenerką OKLA Ostrołęka

Władze Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki ogłosiły, iż do sztabu szkoleniowego dołączyła Paulina Pawłowska. 25-latka specjalizująca się w biegach średnich i długich będzie odpowiadać za szkolenie dzieci i młodzieży w ekipie. To ambitna kobieta z cudownym podejściem do dzieci i młodzieży.

Dąbrowski najlepszy w Czerwonce

Dąbrowski najlepszy w Czerwonce

Zawodnik rodem z miejscowości Borawe w gminie Rzekuń odniósł duży sukces. 31-latek wystartował w VI Biegu Siedmiu Róż, który odbył się w weekend w Czerwonce koło Makowa Mazowieckiego. Przemysław Dąbrowski nie dał szans przeciwników i był najszybszy w gronie blisko 140 zawodników.

Złoto Zielińskiej i Prusińskiego

Złoto Zielińskiej i Prusińskiego

Znakomity występ podczas deszczowych Mistrzostw Mazowsza w lekkiej atletyce odnotowali przedstawiciele UKS Clan Ostrołęka. Podopieczni Haliny Pierzchały dwukrotnie wchodzili na najwyższy stopień podium. Oboje ustanowili swoje nowe rekordy życiowe. 

 

» Wasze komentarze

. @ 17:57, 23.09.2020r. IP: *.*.48.76

Alicja w złocie- i w brązie bo wlazła w kupę

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo