« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 28 listopada 2020 r., imieniny Zdzisława, Lesława, Gościerada

Moja Ostrołęka

Aktualności

Alicja Prusik w złocie

Cztery zawodniczki Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wzięły udział w mistrzostwach Mazowsza w lekkiej atletyce U-16. Podopieczna Katarzyny i Konrada Szusterów stanęła na najwyższym stopniu podium. Pozostałe dziewczęta pobiły rekordy życiowe.

 


Bardzo zacięty był konkurs skoku w dal dziewcząt. Alicja Prusik w najlepszym podejściu uzyskała 4,78 m, co oznaczało, że została mistrzynią województwa mazowieckiego. O wyrównanej stawce niech świadczy fakt, iż wicemistrzyni - Karolina Małek (Bank BS Płońsk) zakończyła zawody w wynikiem 4,74 m, zaś Izabela Roicka (UKS Siódemka Ostrołęka) skoczyła 4,73 m. Czwarta zawodniczka uzyskała 4,70 m, a była nią Wiktoria Jaworska (Ursynów Warszawa).

Reklama

Oliwia Napiórkowska w biegu na 100 m wywalczyła szóste miejsce, uzyskując w eliminacjach 13,51 s. Dla niej był to rekord życiowy. Ponadto zawodniczka Witkowskiego skoczyła w dal 4,52 m, co dało jej również szóstą lokatę.

Reklama

Alicja Prusik sprawdziła się również w biegu na 100 m i uzyskała 14,21 s. Karolina Golon na tym samym dystansie uzyskała 14,84 m, a w skoku w dal zaliczyła 3,91 m. Emilia Owczarska na 100 m zakończyła bieg z czasem 15,34 s, zaś w dal skoczyła 378 cm. W każdym z przypadków zawodniczki Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki notowały swoje rekordy życiowe. Dwie ostatnie to podopieczne Bartosza Witkowskiego.

 

Odsłon: 2998
Komentarzy: 1
13:20, 22.09.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Srebra Kasi i Dominika przed wyjazdem do Kwidzyna

Srebra Kasi i Dominika przed wyjazdem do Kwidzyna

Dwa tytuły wicemistrzowskie oraz dwa szóste miejsca to wyniki osiągnięte przez reprezentację Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki podczas Mistrzostw Mazowsza w Biegach Przełajowych rozegranych na obiektach Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

Dobry sprawdzian Siódemki

Dobry sprawdzian Siódemki

Siedmioro przedstawicieli Siódemki Ostrołęka wystartowało na obiektach Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie podczas Mistrzostw Mazowsza w Biegach Przełajowych. Czwórka zawodników uplasowało się w pierwszej "dziesiątce" zmagań.

Wierzbowska czwarta, Kuklińska dziewiąta

Wierzbowska czwarta, Kuklińska dziewiąta

Dwie zawodniczki Siódemki Ostrołęka w Pasłęku odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Biegach Przełajowych z udziałem zawodników i klubów z terenu województwa warmińsko-mazurskiego i mazowieckiego. Nasze reprezentantki spisały się bardzo dobrze. Uczestniczyły w rywalizacji na 2500 metrów.

Bartosik odznaczona przez prezydenta Kulika

Bartosik odznaczona przez prezydenta Kulika

Ewa Bartosik potwierdza, że pesel to tylko dodatek do życia. 69-latka cieszy się zdrowiem i uprawia sport. W sierpniu zaliczyła znakomity występ podczas 30. Mistrzostw Polski Masters w Lekkiej Atletyce. Mieszkanka Ostrołęki wywalczyła w Lublinie trzy złote medale.

Nasi ćwiczyli w Szklarskiej Porębie i Spale

Nasi ćwiczyli w Szklarskiej Porębie i Spale

W niedzielę zawodnicy Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki zakończyli swoje zgrupowania. Podopieczni Bartosz Witkowskiego; Kornelia Szymczyk i Eliasz Napiórkowski trenowali w Szklarskiej Porębie pod okiem Roberta Kędziory. Z kolei podopieczny trenerki Pauliny Pawłowskiej Dominik Kowalczyk ćwiczył w Spale u boku Wiesława Paradowskiego. 

 

» Wasze komentarze

. @ 17:57, 23.09.2020r. IP: *.*.48.76

Alicja w złocie- i w brązie bo wlazła w kupę

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo