« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 30 listopada 2020 r., imieniny Andrzeja, Justyny, Konstantego

Moja Ostrołęka

Aktualności

Masters 2020 rozpoczęty. Kosowski lepszy od Muracha

Najważniejszy turniej sezon już trwa. Od czwartku do niedzieli odbędą się spotkania najlepszych w sezonie 2020 w rankingu open OST. To nie lada gratka dla kibiców tenisa ziemnego oraz dla tych, którzy jeszcze do końca nie są przekonani, że tenis ziemny jest najpiękniejszym sportem na ziemi. 

 


Z turnieju z powodu kontuzji wycofał się Piotr Mrozek, a jego miejsce zajął kolejny w rankingu Rafał Boryszewski. W piątek i sobotę odbędą się mecze grupowe. Do półfinaółów wejdzie po dwóch najlepszych graczy. Najważniejsze spotkania odbędą się w niedzielę na kortach przy ul. Hallera 10. 
W pierwszym spotkaniu Wiktor Kosowski ograł 2:0 (6:3, 6:2) Bartosza Muracha, czyli ubiegłorocznego zwycięzcę turnieju. Wówczas w decydującej batalii, po trzech setach, pokonał Jordana Czapskiego.

Reklama


Grupa A: Kamil Woźniak, Krzysztof Szkopek, Krzysztof Bułkowski, Rafał Boryszewski
 
Plan gier grupy
(25.09., piątek)
16:00 Kort 3 Szkopek - Bułkowski
18:00 Kort 3 Woźniak - Boryszewski
(26.09., sobota)
12:00 Kort 1 Woźniak - Bułkowski
12:00 Kort 3 Szkopek - Boryszewski
14:00 Kort 3 Bułkowski - Boryszewski
16:00 Kort 1 Woźniak - Szkopek

Reklama


Grupa B: Wiktor Kosowski, Mateusz Matyczak, Bartosz Murach, Jordan Czapski
 
Plan gier grupy
(24.09., czwartek)
2 Kosowski - Murach 6:3 6:2
(25.09., piątek)
16:00 Kort 1 Matyczak - Murach
18:00 Kort 1 Kosowski - Czapski
(26.09., sobota)
9:00 Kort 1 Kosowski-Matyczak
10:00 Kort 3 Murach-Czapski
14:00 Kort 1 Matyczak-Czapski
 

(27.09., niedziela)
Półfinały
9:00 Kort 1 A1-B2
9:00 Kort 3 B1-A2
Gra o miejsca 5-7
11:00 Kort 1 A3-B3 zwycięzca zajmuje miejsce 5
11:00 Kort 3 A4-B4 zwycięzca zajmuje miejsce 7
Finał i gra o miejsce 3
13:00 Kort 1 finał
13:00 Kort 3 mecz o miejsce 3
 

Te święto tenisa nie mogłoby się odbyć bez sponsorów i przyjaciół tenisa ziemnego w Ostrołęce: miasto Ostrołęka na czele z prezydentem Łukaszem Kulikiem, który objął imprezę swoim patronatem i ufundował atrakcyjne nagrody dla wszystkich uczestników. Przewodniczący Rady Miasta Ostrołęki Wojciech Zarzycki, który objął imprezę swoim patronatem i ufundował pamiątkowe statuetki dla wszystkich uczestników. Paweł Niewiadomski – Klub Radnych „Nasza Ostrołęka”, który ufundował nagrodę za pierwsze miejsce w całym turnieju. Radna Ewa Szatanek, która ufundowała nagrodę za drugie miejsce. Osiedle Starosty Kosa Ostrołęka na czele z przewodniczącym Rady Osiedla Bartoszem Śniecińskim, który ufundował nagrodę za trzecie i czwarte miejsce. 

Odsłon: 2571
Komentarzy: 0
13:00, 25.09.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wolny weekend tenisistów. Koronawirus u rywali

Wolny weekend tenisistów. Koronawirus u rywali

Zawodnicy UKS Mag Ostrołęka musieli przymusowo pauzować w miniony weekend. Mecz ze Spartą Nasielsk w ramach V ligi tenisa stołowego został przełożony na późniejszy termin. Nasi przedstawiciele mają już dwa spotkania, które rozegrają w późniejszych terminach.

Dudziec drugi. Piersa trochę dalej

Dudziec drugi. Piersa trochę dalej

Dwóch zawodników z powiatu ostrołęckiego wzięło udział w IV turnieju tenisa stołowego Grand Prix Wiązownej. W zmaganiach wzięli udział zawodnicy z województwa mazowieckiego oraz łódzkiego. 

Piersa trzeci, Dudziec czwarty

Piersa trzeci, Dudziec czwarty

Dwóch zawodników z powiatu ostrołęckiego wzięło udział w turnieju tenisa stołowego z okazji dnia Niepodległości. W zmaganiach, które zostały rozegrane w Serocku wzięła duża ilość zawodników, jednak wszystko toczyło się zgodnie z aktualnymi regulacjami sanitarnymi.

UKS Mag bez straty

UKS Mag bez straty

Trzecie spotkanie i trzecia wygrana tenisistów stołowych z Ostrołęki. Gracz UKS Mag mają komplet punktów i zajmują drugie miejsce w tabeli V ligi w grupie B. W niedzielę nie dali większych szans ekipie UKS Return III Piaseczno.

Klemendorf z odznaczeniem

Klemendorf z odznaczeniem

Podczas sesji rady miasta Ostrołęki podjęta została decyzja, iż odznakę "Za zasługi dla miasta Ostrołęki" otrzyma legenda tenisa stołowego w naszym miejście Jan Klemendorf. 66-latek jest wciąż aktywnym zawodnikiem i reprezentuje barwy UKS Mag Ostrołęka.

 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo