« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 2 grudnia 2020 r., imieniny Balbiny, Pauliny, Rafała

Moja Ostrołęka

Aktualności

Masters 2020 rozpoczęty. Kosowski lepszy od Muracha

Najważniejszy turniej sezon już trwa. Od czwartku do niedzieli odbędą się spotkania najlepszych w sezonie 2020 w rankingu open OST. To nie lada gratka dla kibiców tenisa ziemnego oraz dla tych, którzy jeszcze do końca nie są przekonani, że tenis ziemny jest najpiękniejszym sportem na ziemi. 

 


Z turnieju z powodu kontuzji wycofał się Piotr Mrozek, a jego miejsce zajął kolejny w rankingu Rafał Boryszewski. W piątek i sobotę odbędą się mecze grupowe. Do półfinaółów wejdzie po dwóch najlepszych graczy. Najważniejsze spotkania odbędą się w niedzielę na kortach przy ul. Hallera 10. 
W pierwszym spotkaniu Wiktor Kosowski ograł 2:0 (6:3, 6:2) Bartosza Muracha, czyli ubiegłorocznego zwycięzcę turnieju. Wówczas w decydującej batalii, po trzech setach, pokonał Jordana Czapskiego.

Reklama


Grupa A: Kamil Woźniak, Krzysztof Szkopek, Krzysztof Bułkowski, Rafał Boryszewski
 
Plan gier grupy
(25.09., piątek)
16:00 Kort 3 Szkopek - Bułkowski
18:00 Kort 3 Woźniak - Boryszewski
(26.09., sobota)
12:00 Kort 1 Woźniak - Bułkowski
12:00 Kort 3 Szkopek - Boryszewski
14:00 Kort 3 Bułkowski - Boryszewski
16:00 Kort 1 Woźniak - Szkopek

Reklama


Grupa B: Wiktor Kosowski, Mateusz Matyczak, Bartosz Murach, Jordan Czapski
 
Plan gier grupy
(24.09., czwartek)
2 Kosowski - Murach 6:3 6:2
(25.09., piątek)
16:00 Kort 1 Matyczak - Murach
18:00 Kort 1 Kosowski - Czapski
(26.09., sobota)
9:00 Kort 1 Kosowski-Matyczak
10:00 Kort 3 Murach-Czapski
14:00 Kort 1 Matyczak-Czapski
 

(27.09., niedziela)
Półfinały
9:00 Kort 1 A1-B2
9:00 Kort 3 B1-A2
Gra o miejsca 5-7
11:00 Kort 1 A3-B3 zwycięzca zajmuje miejsce 5
11:00 Kort 3 A4-B4 zwycięzca zajmuje miejsce 7
Finał i gra o miejsce 3
13:00 Kort 1 finał
13:00 Kort 3 mecz o miejsce 3
 

Te święto tenisa nie mogłoby się odbyć bez sponsorów i przyjaciół tenisa ziemnego w Ostrołęce: miasto Ostrołęka na czele z prezydentem Łukaszem Kulikiem, który objął imprezę swoim patronatem i ufundował atrakcyjne nagrody dla wszystkich uczestników. Przewodniczący Rady Miasta Ostrołęki Wojciech Zarzycki, który objął imprezę swoim patronatem i ufundował pamiątkowe statuetki dla wszystkich uczestników. Paweł Niewiadomski – Klub Radnych „Nasza Ostrołęka”, który ufundował nagrodę za pierwsze miejsce w całym turnieju. Radna Ewa Szatanek, która ufundowała nagrodę za drugie miejsce. Osiedle Starosty Kosa Ostrołęka na czele z przewodniczącym Rady Osiedla Bartoszem Śniecińskim, który ufundował nagrodę za trzecie i czwarte miejsce. 

Odsłon: 2580
Komentarzy: 0
13:00, 25.09.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wolny weekend tenisistów. Koronawirus u rywali

Wolny weekend tenisistów. Koronawirus u rywali

Zawodnicy UKS Mag Ostrołęka musieli przymusowo pauzować w miniony weekend. Mecz ze Spartą Nasielsk w ramach V ligi tenisa stołowego został przełożony na późniejszy termin. Nasi przedstawiciele mają już dwa spotkania, które rozegrają w późniejszych terminach.

Dudziec drugi. Piersa trochę dalej

Dudziec drugi. Piersa trochę dalej

Dwóch zawodników z powiatu ostrołęckiego wzięło udział w IV turnieju tenisa stołowego Grand Prix Wiązownej. W zmaganiach wzięli udział zawodnicy z województwa mazowieckiego oraz łódzkiego. 

Piersa trzeci, Dudziec czwarty

Piersa trzeci, Dudziec czwarty

Dwóch zawodników z powiatu ostrołęckiego wzięło udział w turnieju tenisa stołowego z okazji dnia Niepodległości. W zmaganiach, które zostały rozegrane w Serocku wzięła duża ilość zawodników, jednak wszystko toczyło się zgodnie z aktualnymi regulacjami sanitarnymi.

UKS Mag bez straty

UKS Mag bez straty

Trzecie spotkanie i trzecia wygrana tenisistów stołowych z Ostrołęki. Gracz UKS Mag mają komplet punktów i zajmują drugie miejsce w tabeli V ligi w grupie B. W niedzielę nie dali większych szans ekipie UKS Return III Piaseczno.

Klemendorf z odznaczeniem

Klemendorf z odznaczeniem

Podczas sesji rady miasta Ostrołęki podjęta została decyzja, iż odznakę "Za zasługi dla miasta Ostrołęki" otrzyma legenda tenisa stołowego w naszym miejście Jan Klemendorf. 66-latek jest wciąż aktywnym zawodnikiem i reprezentuje barwy UKS Mag Ostrołęka.

 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo