Niemoc trwa. KS CK Troszyn przegrał (zdjęcia, wideo)

Trzecia porażka w ostatnich czterech meczach ligowych ekipy Marcina Truszkowskiego. KS CK Troszyn przegrał po raz pierwszy w sezonie przed własną publicznością. Do przerwy było remisowo. Goście zadali ciosy w drugiej części spotkania. Jeden gol padł po trafieniu samobójczym.

KS CK Troszyn przegrywał od 33 minuty. Wówczas do siatki trafił Jakub Sokołowski. Radość gości trwała niespełna 180 sekund. Karol Górski wyrównał w 36 minucie.
Pechowe były ostatnie minuty. W 70 minucie Żyrardowianka wyszła na prowadzenie, a kwadrans przed końcem Robert Cychol trafił do własnej siatki.

Więcej już wkrótce. Niedługo zdjęcia oraz wideo z Troszyna.

KS CK Troszyn - Żyrardowianka Żyrardów

Więcej zdjęć: KS CK Troszyn - Żyrardowianka Żyrardów

Odsłon: 7570
Komentarzy: 16
18:03, 26.09.2020r.

AMP najlepszy w Pro Future Cup w Miętne! Gęsich królem (zdjęcia)

W minioną niedzielę ekipa Akademii Młodego Piłkarza z rocznika 2016 wybrał się na dwie drużyny do oddalonego o 160 km pięknego ośrodka pod balonem w Miętnem. Niebieska drużyna wystąpiła w grupie diamentowej, natomiast biała w grupie złotej, złożona również z zawodników z rocznika 2017.

Jedziemy na Euro! Jak ocenisz spotkanie?

Reprezentacja Polski wywalczyła awans do mistrzostw Europy w piłce nożnej. Zespół Michała Probierza pokonał 5:4 w serii rzutów karnych Walię. W regulaminowym czasie oraz w dogrywce nie padły bramki. Przed biało-czerwonymi turnieju w Niemczech.

Zyśk, Niedzwiecki, Lis, Szymański, Kleczkowski, Kędzierski, Gąska i inni typują

Przed reprezentacją Polski niezwykle ważny mecz. Dzisiaj o godz. 20:45 w Cardiff podopieczni Michała Probierza zagrają z Walią. Stawkę jest awans do mistrzostw Europy. Jak poradzą sobie biało-czerwoni. Poniżej typu. Piszcie w komentarzach, jakie macie odczucia.

Troszynianie wciąż w czołówce (zdjęcia)

Drużyna Michała Złotkowskiego ma na koncie czternaście zwycięstw w IV lidze. KS CK Troszyn w dalszym ciąglu plasuje się w czubie stawki. Do wicelidera traci zaledwie punkt. Zobacz wyniki 20. kolejki oraz tabelę.

Narew bliżej wicelidera

Piłkarze z Ostrołęki mogą mieć powody do zadowolenia. Podopieczni Marcina Gałązki wygrali 3:1 z Unią w Warszawie i zanotowali jedenaste zwycięstwo w sezonie. Co więcej odrobili dwa punkty straty do wicelidera. Makowianka Maków Mazowiecki zremisowała z Polonią II Warszawa. Nasi tracą zaledwie punkt do ekipy, która zajmuje miejsce premiowane awansem.

City Troszyn @ 21:08, 26.09.2020r. IP: *.*.28.48

Panie Trenerze, ile trzeba czekać aż się Pan obudzi i zobaczy, że Ci ludzie muszą dostać wiadro zimnej wody i może zaczną wówczas grać! Może trzeba ich odsunąć trochę od pierwszego składu żeby nie czuli się tak pewnie? Może wtedy uświadomią sobie że przyszli do Troszyna żeby grać a nie tylko ładnie wyglądać? Ma Pan szeroką ławkę rezerwowych i widać po zmianach że robią różnicę, że im się chce grać. Dać im szansę a gwiazdy odsunąć na pewien czas. Ostatnie mecze pokazały jak połowa z nich podchodzi do meczu. Gąska cały czas straty, Świderski w środku tak samo. Młodszy też słabiutko. Nie wspominając już o naszych obrońcach ( Bajorek, Górski, Malinowski i Dzbeński) . W ostatnich meczach bramki stracone po ich błędach. Bramkarz w dzisiejszym meczu też pokazał klasę ... żałosne.
Ma Pan dobrych obrońców z ławki: Kamionowski i Dzwonkowski, środek tak samo jest kim zastąpić: Stepnowski, Bałas, Kraska i Gumowski. Na co tu czekać? Niech nie czują się tak pewnie i wiedzą, że ktoś może ich zastąpić. Nie wypełniasz założeń, to nie grasz-proste.!!
Zrobił Pan świetną robotę tworząc taką ekipę, tylko co niektórzy są zbyt pewni siebie i na tę chwilę nie grają nic. Tracicie przez nich punkty i atmosfera robi się ciężka. Może czas na zmiany . Ci ludzie mają potencjał ale chyba czas najwyższy sprowadzić ich na ziemię.
Panie Truszkowski zacznij działać, zrób zmiany bo żal patrzeć na tych partaczy.

Lucek @ 21:53, 26.09.2020r. IP: *.*.91.208

I już się właśnie zaczyna.....

Droga do upadku.........

Maka @ 22:46, 26.09.2020r. IP: *.*.24.210

No i powoli karta sie odwraca i wkradaja sie nerwy. Za rok zakonczy sie finansowanie i polowa trafi do Narwii... jesli na to zasluzy lscznie z trenerem

Kibic @ 08:06, 27.09.2020r. IP: *

Za rok to już Narwi może nie być. A nawet jak będzie to nie sądzę żeby komuś się chciało przechodzić kopać się po czole w okregowce.

Beka ze znawcow @ 08:37, 27.09.2020r. IP: *.*.169.55

Ale co wy porownujecie troszyn do narwii skoro graja w zupelnie innych rozgrywkach?

Chlopaki musza po prostu wiecej pracowac bo to jest poziom wyzej niz trampkarze z ktorymi gra narew w lidze nizej.

Jak troszyn przegrywa to taka narew by byla jak san marino w tej lidze. No ale na lamu.sow z orlikow narew starcza i podnieceni

Jeszcze to pisanie ze ktokolwiek z troszyna by chcial grac w narwii hahah

maka @ 10:41, 27.09.2020r. IP: *.*.53.131

Juz kilka lat temu takie bajki opowiadali w łysych... teraz w troszynie. Wcześniej we wronkach i grodzisku etc... Tam gdzie pola są to miejsce na uprawy a nie na piłki kopani co pokazuje życie. Nic tego nie zmieni choćby ktoś zaklinał rzeczywistość. A za rok o tej porze Troszyn trafi na swoje miejsce a Narew na swoje i dyskusje sie zakończą... jak zapał opadnie :) Pozdrawiam wszystkich napinaczy z gminy Troszyn :) - cieszcie się puki macie swoje 5 minut a może już tylko 2 i pół...

Do beka ze znawcow @ 10:47, 27.09.2020r. IP: *.*.170.186

Takis znawca a zobacz gdzie jest mława praktycznie bez transferów, tak ze nie mow ze Narew by była jak San Marino. Po prostu złotowy sa tylko dla kasy i uj w wyniki, aby kasa była. Jak ktoś napisał beda jak łyse

kibic 2 @ 11:37, 27.09.2020r. IP: *.*.171.126

Do "do beka że znawców". Nie do końca się z Tobą zgodzę, że Mławianka praktycznie bez transferów. W porównaniu z jesienią w okręgówce, bo wiosny nie liczę gdyż jej praktycznie nie było oprócz baraży, to nastąpiło trochę zmian : Michał Stryjewski- powrót z 3 ligowego wówczas Sokoła Ostróda, Mateusz Stryjewski- powrót z 2 ligowej wówczas Elany Toruń, strzelec trzech goli Troszynowi, Hiszpan Gabriel Inserte- bardzo dobry skrzydłowy z Podlasia Sokołów Podlaski, bramkarz Piotr Piotrowski z Avii Świdnik, bardzo pewny obrońca Jakub Gąsiorowski z Drobina ale od razu pewne miejsce w składzie. To jego tak brutalnie sfaulował w 25 minucie Majkowski bo nie mógł sobie z nim poradzić. Wierz mi , że bez nich nie bylibyśmy liderem. A do Pana maka z 10:41 : nie noś człowieku zbyt wysoko tej swojej głowy. Po co teksty o polach do uprawy? Szacunek....jest takie słowo. Gdyby przyjechała do was Legia to to samo by powiedzieli o was. A czy za rok Narew wróci na swoje miejsce??? A Troszyn na swoje? A gdzie jest miejsce Narwii? Bo na tą chwilę to jesteście w LO. Poczekaj z tym przewidywaniem i pewnością siebie.....My też myśleliśmy, że w cuglach wygramy okręgówkę. Aha, i pisze się póki.... Pozdrawiam

Śmiech hehe @ 13:25, 27.09.2020r. IP: *.*.109.193

Niech Narew Ostrołęka nazywa się Narew a nie Narew Ostrołęka.
My nie chcemy takiej drużyny która reprezentuję Ostrołęke.
Na Wojciechowicach jak grsliscie to wydawało się że dużo osob przychodzi bo mały stadion, teraz widać ile osób przychodzi.
Ostrołęka 60 tys mieszkańców na meczu 100 w tym 40 prezesów Narwi.
Troszyn 3tys mieszkańców osób na meczu 300 i wstęp za darmo.Wiernych fanów jest tylko tyle co dadza 5 zł na wejście? Śmiech na sali.
W Ostrołęce tylko Troszyn

do wyżej @ 13:45, 27.09.2020r. IP: *.*.234.26

Narew awansuje też sie wzmocni jak Mława I troszyn.... ilu nowych zawodników przyszło to ks ck? tylko ten zlepek gwiazdeczek nie zatrybił bo liczy sie dla nich sianko a nie godne reprezentowanie klubu jedne kolesiostwo co udowodnił trener wprowadzając na boisko Cychola który podobno zawalił jedną z bramek

do śmiech @ 14:08, 27.09.2020r. IP: *.*.64.184

wiesz głąbie ze są ogarniczenia i nie mozna wpuscic wiecej niz stu widzów? Jesli troszyn ma "300 kibicow" (gdzie i kiedy??? :D ) to łamie uchwałę MZPN i powinien być grubo ukarany przez związek i Sanepid

oka @ 18:44, 27.09.2020r. IP: *.*.49.109

Na Troszynie to max 50 osób było człowieku dlatego nawet zdjęć nie robili "trybunom".

Lucek @ 22:41, 27.09.2020r. IP: *.*.91.208