Niedziela, 25 października 2020 r., imieniny Darii, Wilhelminy, Sambora

Kurpik rozgromił. Rzekunianka wygrała. Porażka Bartnika (wyniki, tabela)

Dwa zespoły z powiatu ostrołęckiego miały powody do radości. Kurpik Kadzidło wbił siedem goli ekipie z Andrzejewa. Rzekunianka w niedzielnym boju poradziła sobie z Wymakraczem Długosiodło. Bartnik Myszyniec wracał z Karniewa bez punktów. Zobacz wyniki i tabelę Klasy A.

Twierdza w Myszyńcu zostanie zachowana?

W niedzielę o godz. 14:00 piłkarze Bartnika zmierzą się z Wymakraczem Długosiodło. Podopieczni Radosława Rogowskiego będą chcieli wrócić na zwycięską ścieżkę po przegranej 2:5 z liderem - Wkrą Radzanów. Rywale notują passę dwóch meczów bez punktów. Ekipa z Myszyńca na swoim boisku jeszcze nie straciła ani jednego punktu.

Kurpika piękny sen. 'Bakteria' 'odpalił'. Bramkarz na SOR-ze

Kurpika piękny sen. "Bakteria" "odpalił". Bramkarz na SOR-ze

Piłkarze z Kadzidła zaliczyli czwartą wygraną u siebie, a siódmą w sezonie. Podopieczni Łukasza Pokory przesunęli się na czwarte miejsce w tabeli. Kurpik po pierwszej połowie przegrywał, jednak w drugiej zagrał o wiele lepiej i zwyciężył.

Narew zatrzymana u siebie! (zdjęcia, wideo)

W sześciu poprzednim spotkaniach ostrołęczanie wygrali sześć razy. Strzelili 25 goli i stracili zaledwie trzy. W sobotnim starciu podopieczni długo przegrywali z Konopianką Konopki. Na szczęście w końcówce trafienie zaliczył Kevin Karwowski. Narew pozostała na pozycji lidera, chociaż ma nad Żbikiem Nasielsk zaledwie dwa punkty przewagi.

Osiem świeczek na torcie Koska

Piłkarki Jantaru zrobiły świetny prezent swojemu trenerowi. Ostrołęczanki wygrał aż 8:0 z KS Wilanów w dniu 34. urodzin szkoleniowca. Od samego początku nasze zawodniczki przeważały. O ich przewadze niech świadczy fakt, iż w 25 minucie Klaudia Płoska i spółka prowadziły różnicą pięciu goli.

Trzy gole w meczu KS CK Troszyn

Piłkarze beniaminka IV ligi wybrali się do Łomianek. Miejscowy KS do starcia z podopiecznymi Marcina Truszkowskiego miał na koncie zaledwie dziewięć punktów. Niestety, gracze KS CK Troszyn przegrali, tracąc dwa gole do przerwy. Po zmianie stron gospodarze postawili kropkę nad "i".

Żałosne tłumaczenie @ 22:48, 27.09.2020r. IP: *.*.162.147

Co myślały gwiazdy że sam sie mecz wygra w Karniewie? Żałosne, za tydzień powtórka i trener niech sie pakuje, zeby z takim składem grać ledwo w srodku A klasy...

666 @ 11:38, 28.09.2020r. IP: *