Sobota, 31 pa寮ziernika 2020 r., imieniny Alfonsa, Urbana, Krzysztofa

Moja Ostro喚ka

Aktualno軼i

Olga ze z這tem, Oliwia ze srebrem, a Kasia z br您em

26 wrze郾ia w hali miejskiej w Starachowicach odby造 Mistrzostwa Polskiej Federacji Karate Shinkyokushin – POLISH OPEN 2020. W stawce znale幢i si karatecy z ca貫go kraju, w tym r闚nie reprezentantki Mi璠zyszkolnego Klubu Kyokushin Karate Ostro喚ka. Podopieczne Artura Prusi雟kiego wywalczy造 trzy medale.

Podczas pierwszych zawod闚 w nowej rzeczywisto軼i wzi瘭i udzia kadeci i juniorzy, kt鏎zy rywalizowali w dw鏂h konkurencjach: kata i kumite. Mistrzostwo w grupie juniorek do 60 kg wywalczy豉 Olga Boruch. Srebrny medal w kategorii juniorek do 55 kg zdoby豉 Oliwia Sobiech, za br您 w kadetkach w kategorii +65 kg wywalczy豉 Katarzyna Lisiewska. Wszystkie startowa造 w kumite.

- To dobry prognostyk przed kolejnymi zawodami, kt鏎e ju niebawem. Opr鏂z zawodniczek w sk豉dzie s璠ziowskim znalaz si sensei Wojciech Doma雟ki - m闚i sensei Artur Prusi雟ki, szkoleniowiec Mi璠zyszkolnego Klubu Kyokushin Karate Ostro喚ka.

Nad poprawnym przebiegiem zawod闚 czuwa s璠zia g堯wny shihan Wojciech Radziewicz 5 dan oraz prezes Polskiej Federacji Karate Shinkyokushinkai – shihan Remigiusz Karpi雟ki 6 dan.