« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 5 marca 2021 r., imieniny Adriana, Fryderyka, Oliwii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ola z nagrodą prezydenta

Od lewej: wiceprezydent Ostrołęki Maciej Kleczkowski, Aleksandra Dobkowska i Bartosz Witkowski (trener)
Od lewej: wiceprezydent Ostrołęki Maciej Kleczkowski, Aleksandra Dobkowska i Bartosz Witkowski (trener)
(fot. Urząd Miasta Ostrołęka)

W minioną niedzielę w Słupsku odbyły się Mistrzostwa Polski do lat 16 w lekkiej atletyce. Znakomicie spisała się Aleksandra Dobkowska. 14-latka w konkursie skoku wzwyż wywalczyła czwarte miejsce w kraju. Zawodniczka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki pobiła rekord życiowy, który wynosi 162 cm. 

 


 

Podopieczna Bartosza Witkowskiego zaliczyła wysokość za drugim razem i ilością podejść przegrała brązowy medal z Hanną Grabowską (AML Słupsk). 2 października zawodniczka wraz z trenerem zjawili się w Urzędzie Miasta. Prezydent Ostrołęki wyróżnił młodą lekkoatletkę. Ola z rąk wiceprezydenta Macieja Kleczkowskiego odebrała nagrody rzeczowe oraz gratulacje.

Reklama

- Dla mnie to bardzo ważne wyróżnienie. Czuję, że jest to kolejny duży krok w mojej sportowej karierze - mówi Aleksandra Dobkowska, czwarta zawodniczka Polski w skoku wzwyż.

Odsłon: 4737
Komentarzy: 3
16:50, 02.10.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Gadomski nie do końca zadowolony

Gadomski nie do końca zadowolony

W 65. PZLA Mistrzostwach Polski wziął udział również zawodnik rodem z Kadzidła. W Toruniu Daniel Gadomski reprezentujący barwy AZS AWF Warszawa zaprezentował się z dobrej strony, jednak to zabrakło do wysokiego miejsca. 

Budziłek dziesiąta w kraju

Budziłek dziesiąta w kraju

Zakończył się wyścig na 3000 m podczas 65. PZLA Mistrzostw Polski. W Toruniu na starcie pojawiły się dwie przedstawicielki z naszego powiatu: Martyna Budziłek z UKS Siódemki Ostrołęka oraz Katarzyna Butler, która niedawno przeniosła się z Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki do LKS Maków Mazowiecki.

Żebrowska najlepsza w kraju!

Żebrowska najlepsza w kraju!

Wielki sukces zawodniczki pochodzącej z Lelisa. Magdalena Żebrowska wywalczyła złoty medal w skoku w dal podczas 65. Mistrzostw Polski w lekkiej atletyce, które odbywają się w Toruniu. Podopieczna Roberta Nazarkiewicza występująca w barwach AZS AWF Katowice odnotowała swój największy sukces w karierze.

Katarzyna Butler chce sięgać po marzenia

Katarzyna Butler chce sięgać po marzenia

Wychowanka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki dzisiaj o godz. 17:20 wystartuje w biegu na 3000 m podczas 65. Halowych Mistrzostw Polski w Toruniu. Zawodniczka LKS Maków Mazowiecki legitymuje się wynikiem 10:12,19 s. 20-latka ma nadzieję na dobry występ w najważniejszych zawodach w hali w tym roku.

Piąte miejsce Moszczyńskiego

Piąte miejsce Moszczyńskiego

Pierwszy zawodnik z naszego powiatu ma za sobą start podczas 65. PZLA Halowych Mistrzostw Polski w Toruniu. W konkursie skoku wzwyż zaprezentował się Sebastian Moszczyński, który niedawno zamienił Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki na Podlasie Białystok. Podopieczny Roberta Nazarkiewicza zbliżył się do rekordu życiowego, jednak nie pozwoliło mu to na wywalczenie miejsca na podium.

» Wasze komentarze

Hej @ 18:39, 03.10.2020r. IP: *.*.217.62

Prezydenta czy pajaca

Janusz @ 21:33, 03.10.2020r. IP: *.*.156.136

Bardzo dobrze , że prezydent docenia młode talenty. Każdy drobiazg i miłe słowo dla zawodnika jest pocieszający .Poprzednia ekipa chyba nie koniecznie zwracała na to uwagę. Gratuluję wyniku oraz dalszych sukcesów młodej zawodniczce .

Wstawiony @ 23:48, 03.10.2020r. IP: *.*.170.103

Pytali się niegdyś, za czym to vice pobiera opłaty swe ....otóż to odpowiedź

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo