« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 21 października 2020 r., imieniny Urszuli, Hilarego, Celiny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Brąz Adriana Dziełaka

Trzecie miejsce stało się udziałem 32-latka podczas Diamond Cup w Pradze. Adrian Dziełak walczył o nagrodę główną, czyli kartę PRO, czyli po jej zdobyciu zawodnik staje się zawodowcem. Zadanie nie udało się, ale i tak przedstawiciel z Ostrołęki był zadowolony ze startu, choć czuł niedosyt.

 


32-latek stanął na najniższym stopniu podium podczas prestiżowych zawodów międzynarodowych w Czechach. - Jeżeli chodzi o sam mój start to jestem zadowolony z osiągniętej formy, ale niestety z samego mojego pozowania niestety nie. Nie potrafiłem spiąć dobrze brzucha, strasznie szybko męczył mi się mięsień i wyglądał jakby w ogóle nie był napięty. Ostatecznie wywalczyłem brązowy medal, z którego jestem zadowolony, patrząc na popełnione błędy na scenie. Pozostał jednak mały niedosyt, bo tylko oczko wyżej i mógłbym wywalczyć kartę PRO - mówi Adrian.

- Trzecia pozycja jest też zadowalająca i ma dla mnie wartość. Startuję, bo to moja pasja. Nie ważne , gdzie są zawody. Jeżeli będą w Dubaju, polecę tam, oczywiście o ile pozwolą na to środki finansowe. Chciałbym znaleźć sponsora. Wtedy mógłbym lecieć na koniec świata - mówi.

32-latek chciałby pojechać na Mistrzostwa Świata na które dostał powołanie z kadry B. Wszystko musiałby sfinansować zawodnik. Tutaj informacja dla sponsorów! 

- Przed ostatni czas zaniedbałem rodzinę. Gdy wyjeżdżałem, dużo obowiązków zostawiłem żonie Magdalenie , a przez sam okres przygotowań też nie byłem na pełnych obrotach. Mamy przecież malutkiego Tymusia. Mistrzostwa Świata stoją pod dużym znakiem zapytania. Nie chcę obarczać jej wszystkim przez swoją pasję. Pasja pasją, ale życie rodzinne ma dla mnie większą wartość - dodaje.

Dziełak chciał podziękować za pomoc finansową sponsorowi firmie CAT-KOP Pawła Szczepańskiego. 

 

Odsłon: 4534
Komentarzy: 0
20:14, 07.10.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Furia Training Box z sukcesami

Furia Training Box z sukcesami

Kolejna ekipa z naszego terenu wystartowała w Runmageddon 2020. W Warszawie oprócz CrossBox na starcie i mecie pojawili się przedstawiciele Furia Training Box.

Garbulewski najlepszy w łowieniu ryb

Garbulewski najlepszy w łowieniu ryb

21 zawodników wzięło udział w zawodach spinningowych "Z Łodzi", które odbyły się na zalewie w Wykrocie. Organizatorem rywalizacji był Zarząd Koła PZW Narew nr 38. Oprócz łowienia ryb uczestnicy mieli okazję spotkać się przy kawie, herbacie, a na koniec przy obiedzie. Najlepszy okazał się Łukasz Garbulewski. Drugie miejsce wywalczył Andrzej Załęski, zaś trzecie Łukasz Niedźwiedzki.

Ekipa CrossBox z medalami

Ekipa CrossBox z medalami

W miniony weekend w stolicy odbył się Runmageddon, w którym wystartowali przedstawiciele CrossBox OKA. Ostrołęczanie w rywalizacji drużynowej wywalczyli pierwsze i trzecie miejsce. Najwyższe miejsce - czwarte w grupie kobiet zajęła Agnieszka Mróz oraz Małgorzata Dobkowska.

Pac otarł się o podium

Pac otarł się o podium

W minioną sobotę przedstawiciel z naszego powiatu wziął udział w zawodach crossfit, które odbyły się w Książenicach pod nazwą "CrossStrefa by Axxo vol.1. Dawid Pac zajął miejsce tuż za pudłem. W zmaganiach wzięło udział 41 śmiałków.

 

Kulesza i Trzciński dźwigali 'fajery'

Kulesza i Trzciński dźwigali "fajery"

W miniony weekend w Gdańsku odbyły się 24. Mistrzostwa Polski Juniorek i 64. Juniorów do lat 20 w podnoszeniu ciężarów. Na pomoście na północy Polski zaprezentowali się dwaj przedstawiciele UKS Atleta Ostrołęka. Podopieczni Władysława Niedźwieckiego wystąpili w gronie najlepszych zawodników w kraju.

 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo