« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 5 grudnia 2021 r., imieniny Saby, Kryspiny, Wilmy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Brąz Adriana Dziełaka

Trzecie miejsce stało się udziałem 32-latka podczas Diamond Cup w Pradze. Adrian Dziełak walczył o nagrodę główną, czyli kartę PRO, czyli po jej zdobyciu zawodnik staje się zawodowcem. Zadanie nie udało się, ale i tak przedstawiciel z Ostrołęki był zadowolony ze startu, choć czuł niedosyt.

 


32-latek stanął na najniższym stopniu podium podczas prestiżowych zawodów międzynarodowych w Czechach. - Jeżeli chodzi o sam mój start to jestem zadowolony z osiągniętej formy, ale niestety z samego mojego pozowania niestety nie. Nie potrafiłem spiąć dobrze brzucha, strasznie szybko męczył mi się mięsień i wyglądał jakby w ogóle nie był napięty. Ostatecznie wywalczyłem brązowy medal, z którego jestem zadowolony, patrząc na popełnione błędy na scenie. Pozostał jednak mały niedosyt, bo tylko oczko wyżej i mógłbym wywalczyć kartę PRO - mówi Adrian.

- Trzecia pozycja jest też zadowalająca i ma dla mnie wartość. Startuję, bo to moja pasja. Nie ważne , gdzie są zawody. Jeżeli będą w Dubaju, polecę tam, oczywiście o ile pozwolą na to środki finansowe. Chciałbym znaleźć sponsora. Wtedy mógłbym lecieć na koniec świata - mówi.

32-latek chciałby pojechać na Mistrzostwa Świata na które dostał powołanie z kadry B. Wszystko musiałby sfinansować zawodnik. Tutaj informacja dla sponsorów! 

- Przed ostatni czas zaniedbałem rodzinę. Gdy wyjeżdżałem, dużo obowiązków zostawiłem żonie Magdalenie , a przez sam okres przygotowań też nie byłem na pełnych obrotach. Mamy przecież malutkiego Tymusia. Mistrzostwa Świata stoją pod dużym znakiem zapytania. Nie chcę obarczać jej wszystkim przez swoją pasję. Pasja pasją, ale życie rodzinne ma dla mnie większą wartość - dodaje.

Dziełak chciał podziękować za pomoc finansową sponsorowi firmie CAT-KOP Pawła Szczepańskiego. 

 

Odsłon: 5963
Komentarzy: 0
20:14, 07.10.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wielobój za nami. Zięba i Michalik najlepsi (zdjęcia)

Wielobój za nami. Zięba i Michalik najlepsi (zdjęcia)

3 grudnia w Szkole Podstawowej nr 10 w Ostrołęce ciężarowcy z klubu UKS Atleta wraz z nauczycielami wychowania fizycznego tej szkoły przeprowadzili Mikołajkowy Wielobój Atletyczny. To już czwarta edycja sportowych zawodów, które cieszą się dużym zainteresowaniem uczniów. W zmaganiach wzięło udział 27 dziewcząt oraz 46 chłopców.

Opowiedz nam o sporcie

Opowiedz nam o sporcie

Organizujesz zawody sportowe? A może Twoi podopieczni wezmą lub wzięli udział w fajnej imprezie z zakresu szeroko pojętej kultury fizycznej. Na naszych łamach napiszemy o tym wydarzeniu.

Zagrasz w mistrzostwach?

Zagrasz w mistrzostwach?

5 grudnia rozegrane zostaną III Mistrzostwa Ostrołęki w Badmintona dla Dzieci i Młodzieży. Łącznie z mistrzostwami odbędzie się również mikołajkowe rodzinne granie w badmintona. Rodzinne deble to inicjatywa łącząca pokolenia w rywalizacji sportowej. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do udziału w rozgrywkach. 

Przed nami mistrzostwa województwa w badmintonie. Ale będą emocje!

Przed nami mistrzostwa województwa w badmintonie. Ale będą emocje!

4 grudnia w Ostrołęce rozegrane zostaną Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego w badmintonie. W ramach Mazowieckich Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej Powiatowy Grodzko-Ziemski Szkolny Związek Sportowy w Ostrołęce z udziałem Klubu Sportowego Badminton Ostrołęka przeprowadzi zmagania badmintonistów z całego województwa mazowieckiego. 

Mistrzostwa Polski w Ostrołęce!

Mistrzostwa Polski w Ostrołęce!

W naszym mieście odbędą się mistrzostwa Polski w kabaddi halowym. Informacja została potwierdzona podczas spotkania organizatorów Kabaddi Poland z Łukaszem Kulikiem - prezydentem Ostrołęki.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz




Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu



Najnowsze wideo