Środa, 21 października 2020 r., imieniny Urszuli, Hilarego, Celiny

Kubeł mistrzem Polski!

Wspaniały występ 23-latkach podchodzącego z małej miejscowości pod Ostrołęką Laskowca. Bartosz Kubeł wywalczył złoty medal podczas Mistrzostw Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness. W Ostrowcu Świętokrzyskim okazał się najlepszym zawodnikiem kraju.

Kilkanaście dni temu Bartosz Kubeł dwukrotnie wchodził na podium podczas zawodów federacji IFBB. Podczas międzynarodowych targów FIWE-TRADESHOW branży fitness&wellness osiągnął wielki sukces. 23-latek ze stolicy wrócił z dwoma medalami.

Jeszcze kilka dni temu Kubeł otwarcie mówił, że jedzie po złoto. - Przygotowywałem się do występu w Ostrowcu Świętokrzyskim od dwóch lata. Spełnienie tych wytycznych oznaczałoby spełnienie moich marzeń i oznaczałoby dobrze przepracowany okres przygotowawczy, jak mam za sobą - mówił Kubeł.

Jak zapowiadał tak zrobił. 23-latek rodem z Laskowca został mistrzem Polski juniorów. Bartek krył radości i zapowiedział, iż w najbliższym czasie opowie o występie, ale tuż po zawodach jest czas na świętowanie z najbliższymi oraz narzeczoną Angeliką.

Odsłon: 6423
20:51, 10.10.2020r.

Furia Training Box z sukcesami

Kolejna ekipa z naszego terenu wystartowała w Runmageddon 2020. W Warszawie oprócz CrossBox na starcie i mecie pojawili się przedstawiciele Furia Training Box.

Garbulewski najlepszy w łowieniu ryb

21 zawodników wzięło udział w zawodach spinningowych "Z Łodzi", które odbyły się na zalewie w Wykrocie. Organizatorem rywalizacji był Zarząd Koła PZW Narew nr 38. Oprócz łowienia ryb uczestnicy mieli okazję spotkać się przy kawie, herbacie, a na koniec przy obiedzie. Najlepszy okazał się Łukasz Garbulewski. Drugie miejsce wywalczył Andrzej Załęski, zaś trzecie Łukasz Niedźwiedzki.

Ekipa CrossBox z medalami

W miniony weekend w stolicy odbył się Runmageddon, w którym wystartowali przedstawiciele CrossBox OKA. Ostrołęczanie w rywalizacji drużynowej wywalczyli pierwsze i trzecie miejsce. Najwyższe miejsce - czwarte w grupie kobiet zajęła Agnieszka Mróz oraz Małgorzata Dobkowska.

Pac otarł się o podium

W minioną sobotę przedstawiciel z naszego powiatu wziął udział w zawodach crossfit, które odbyły się w Książenicach pod nazwą "CrossStrefa by Axxo vol.1. Dawid Pac zajął miejsce tuż za pudłem. W zmaganiach wzięło udział 41 śmiałków.

Kulesza i Trzciński dźwigali 'fajery'

Kulesza i Trzciński dźwigali "fajery"

W miniony weekend w Gdańsku odbyły się 24. Mistrzostwa Polski Juniorek i 64. Juniorów do lat 20 w podnoszeniu ciężarów. Na pomoście na północy Polski zaprezentowali się dwaj przedstawiciele UKS Atleta Ostrołęka. Podopieczni Władysława Niedźwieckiego wystąpili w gronie najlepszych zawodników w kraju.