« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 21 października 2020 r., imieniny Urszuli, Hilarego, Celiny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Pac otarł się o podium

W minioną sobotę przedstawiciel z naszego powiatu wziął udział w zawodach crossfit, które odbyły się w Książenicach pod nazwą "CrossStrefa by Axxo vol.1. Dawid Pac zajął miejsce tuż za pudłem. W zmaganiach wzięło udział 41 śmiałków.

 


 

- Czwarte miejsce to z jednej strony duży sukces, a z drugiej czuję lekki niedosyt, bo po pierwszych dwóch workoutach byłem pierwszy, a w trzecim półfinałowym, w którym zostało już tylko piętnastu zawodników popełniłem kilka błędów technicznych i spadłem na czwartą lokatę. Do finału przechodziło pięciu najlepszych i tu już nie udało się nikogo przeskoczyć - mówi Dawid Pac.

Reklama

31-latek ćwiczący crossfit od półtora roku przyznaje, że poziom był wyrównany. - Myślę, że te zawody pokazały, iż powoli doganiam czołówkę i że moje marzenia o udziale w mistrzostwach świata w crossficie nie są nierealne - dodaje.

Dawid Pac pochodzi z Lelisa. Ma własną siłownię "Pac Boxing Gym", gdzie przygotowuje się do zawodów. Jego trenerami są: Grzegorz Lichwa od crossfitu, Władysław Niedźwiecki od dwuboju i Marcin Szyc od gimnastyki. - Jestem im bardzo wdzięczy za pomoc w przygotowaniach - kończy.

 

Odsłon: 4662
Komentarzy: 2
13:25, 12.10.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Furia Training Box z sukcesami

Furia Training Box z sukcesami

Kolejna ekipa z naszego terenu wystartowała w Runmageddon 2020. W Warszawie oprócz CrossBox na starcie i mecie pojawili się przedstawiciele Furia Training Box.

Garbulewski najlepszy w łowieniu ryb

Garbulewski najlepszy w łowieniu ryb

21 zawodników wzięło udział w zawodach spinningowych "Z Łodzi", które odbyły się na zalewie w Wykrocie. Organizatorem rywalizacji był Zarząd Koła PZW Narew nr 38. Oprócz łowienia ryb uczestnicy mieli okazję spotkać się przy kawie, herbacie, a na koniec przy obiedzie. Najlepszy okazał się Łukasz Garbulewski. Drugie miejsce wywalczył Andrzej Załęski, zaś trzecie Łukasz Niedźwiedzki.

Ekipa CrossBox z medalami

Ekipa CrossBox z medalami

W miniony weekend w stolicy odbył się Runmageddon, w którym wystartowali przedstawiciele CrossBox OKA. Ostrołęczanie w rywalizacji drużynowej wywalczyli pierwsze i trzecie miejsce. Najwyższe miejsce - czwarte w grupie kobiet zajęła Agnieszka Mróz oraz Małgorzata Dobkowska.

Kulesza i Trzciński dźwigali 'fajery'

Kulesza i Trzciński dźwigali "fajery"

W miniony weekend w Gdańsku odbyły się 24. Mistrzostwa Polski Juniorek i 64. Juniorów do lat 20 w podnoszeniu ciężarów. Na pomoście na północy Polski zaprezentowali się dwaj przedstawiciele UKS Atleta Ostrołęka. Podopieczni Władysława Niedźwieckiego wystąpili w gronie najlepszych zawodników w kraju.

 

Kubeł mistrzem Polski!

Kubeł mistrzem Polski!

Wspaniały występ 23-latkach podchodzącego z małej miejscowości pod Ostrołęką Laskowca. Bartosz Kubeł wywalczył złoty medal podczas Mistrzostw Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness. W Ostrowcu Świętokrzyskim okazał się najlepszym zawodnikiem kraju.

 

» Wasze komentarze

ol @ 15:34, 12.10.2020r. IP: *.*.51.167

Ciężka praca na treningu daje efekty

Łysy @ 17:25, 12.10.2020r. IP: *.*.163.187

koń by się uśmiał, szkoda że nie taniec w parach

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo