« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 18 maja 2021 r., imieniny Eryka, Aleksandry, Feliksa

Moja Ostrołęka

Aktualności

Siedem medali i awans UKS Atria (zdjęcia)

Po siedmiomiesięcznej przerwie w rywalizacji sportowej, odbyły się pierwsze w Polsce turnieje taneczne, rozgrywane w nowej pandemicznej rzeczywistości. Przedstawiciele Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria działającego przy Klubie Lokator OSM wywalczyli siedem medali.


W minioną sobotę podczas Top Dance Open 2020 w Pruszkowie nasi sięgnęli po dwa medale. Złoto w kategorii wiekowej 8-9 lat, klasa taneczna H wytańczyli Patryk Hajbos i Julia Samsel. Filip Radecki i Klara Radecka zdobyli brązowy medal, rywalizując w kategorii junior 2 open standard.

Reklama

W niedzielę na Pucharze Mazowieckiego Związku Tańca Sportowego 2020 w Warszawie Filip Radecki oraz Klara Radecka wywalczyli srebrny medal w tańcach latynoamerykańskich, który zagwarantował awans do wyższej klasy tanecznej B i I klasy sportowej. W tańcach standardowych tancerze zajęli trzecie miejsce. Para zarówno w stylu standard i latin rywalizowała w kategorii wiekowej 14-15 lat, klasa taneczna B. Klara i Filip są tegorocznymi stypendystami prezydenta Ostrołęki.

Kolejne medale do worka Atrii dorzucili Antoni Wawrzyński i Gabriela Samsel, którzy uplasowali się na drugim miejscu w tańcach standardowych i najniższe na podium w tańcach latynoamerykańskich, kategorii wiekowej 14-15 lat, klasa taneczna C.

Reklama

Mateusz Wielgoliński wraz z Elizą Bednarczyk na przypieczętowanie wznowionej rywalizacji sportowej uplasowali się na trzecim miejscu w tańcach standardowych, zdobywając siódmy, brązowy medal dla Ostrołęki. Mateusz z Elizą startowali w kategorii wiekowej powyżej 15-go roku życia, klasa taneczna B. Trenerem par jest Katarzyna Orlicka.

Reklama

Zobacz zdjęcia:
Zawody taneczne UKS Atria Ostrołęka

Więcej zdjęć: Zawody taneczne UKS Atria Ostrołęka

Odsłon: 5518
Komentarzy: 1
14:03, 12.10.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Estera trenerką w KAS

Estera trenerką w KAS

Kolejną nową trenerką w Kurpiowskiej Akademii Sportowej została Estera Iwona Zadroga, która będzie odpowiadała za zajęcia z zumby. Wcześniej informowaliśmy, iż za sekcję cheerleaders w Kadzidle będzie prowadziła Karolina Jóźwiak.

Nowa trenerka w KAS

Nowa trenerka w KAS

Karolina Jóżwiak poprowadzi sekcję cheerleaders w Kadzidle. Kurpiowska Akademia Sportowa wzbogaciła się o trenerkę, która będzie zaangażowana w rozwój sekcji w Kadzidle.

Złoto juniorek Pasji. Brąz Kuleszy i Bralskiej (zdjęcia)

Złoto juniorek Pasji. Brąz Kuleszy i Bralskiej (zdjęcia)

W minioną sobotę w Raszyne odbyły się III Mistrzostwa Polski w Cheerleadingu Sportowym organizowane przez Polski Związek Sportowy Cheerleadingu. W tym trudnym okresie Ostrołęcki Klub Cheereaderki Pasja wystawił bardzo okrojony skład - zaledwie 17 zawodniczek. Zawody odbyły się w pełnym reżimie sanitarnym oraz bez udziału publiczności. 

Dodatkowa kasa dla tancerzy KTT 'Fan'

Dodatkowa kasa dla tancerzy KTT "Fan"

Klub Tańca Towarzyskiego "Fan", działający przy Ostrołęckim Centrum Kultury, może pochwalić się czwórką utalentowanych tancerzy - Angeliną Staszewską, Wiktorią Szmit, Miłoszem Dobkowski i Wiktorem Śliwowskim. Wszyscy zostali wyróżnieni przez prezydenta Ostrołęki.

Trzy młode tancerki nagrodzone

Trzy młode tancerki nagrodzone

Trzy zawodniczki Stowarzyszenia Rozwoju Poprzez Taniec Progres zostały wyróżnione stypendium sportowym przez prezydenta Łukasza Kulika. Po nagrodzie za wybitne osiągnięcia dla Julii Morawskiej, laury zebrały również Patrycja Prusińska, Amelia Kulesza i Sandra Bralska.

» Wasze komentarze

Kala @ 18:06, 12.10.2020r. IP: *.*.180.22

Brawo!!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo