« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 3 grudnia 2020 r., imieniny Franciszka, Ksawerego, Lucjusza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ekipa CrossBox z medalami

W miniony weekend w stolicy odbył się Runmageddon, w którym wystartowali przedstawiciele CrossBox OKA. Ostrołęczanie w rywalizacji drużynowej wywalczyli pierwsze i trzecie miejsce. Najwyższe miejsce - czwarte w grupie kobiet zajęła Agnieszka Mróz oraz Małgorzata Dobkowska.


Runmageddon nocny rekrut ukończyło 188 osób. Agnieszka Mróz była 48. i 4. wśród kobiet. Małgorzata Pawlak zameldowała się na mecie jako 77., a 12. jako płeć piękna. Marta Wiszowata była odpowiednio 76 i 11.

Reklama

W grupie panów najlepiej spisał się Marcin Mróz, który był 14.. 44. miejsce zajął Andrzej Krysiński, 45. był Sebastian Kłos, 46. Paweł Kamiński, 47. Cezary Pakuła, a 58. Wojciech Krysiński.

Drużyna CrossBox OKA w rywalizacji grupowej w składzie: Agnieszka Mróz, Marta Wiszowata, Marcin Mróz, Andrzej i Wojciech Krysińscy zajęła pierwsze miejsce, zdobywając złote medale.

Kolejną konkurencją był Runmageddon Classic na dystansie 12 km. Zmagania ukończyło 906 osób. W grupie pań Małgorzata Dobkowska zajęła 236. miejsce i 4 w kategorii open kobiet.

Pozostałe lokaty kobiet:
Agnieszka Mróz (miejsce 245 i 6 miejsce w kategorii open kobiet)
Gosia Pawlak (miejsce 690 i miejsce 78 w kategorii open kobiet)
Marta Wiszowata (miejsce 694 i miejsce 79 w kategorii open kobiet)

Pozostałe miejsca mężczyzn:
Łukasz Dobkowski (miejsce 235 i tym samym 119 miejsce w kategorii open mężczyzn)
Marcin Mróz (miejsce 237 i tym samym 120 miejsce w kategorii open mężczyzn)
Łukasz Gumkowski (miejsce 624 i tym samym 374 miejsce w kategorii open mężczyzn)
Piotr Załuska (miejsce 705 i 419 w kategorii open mężczyzn)
Robert Chojnowski (miejsce 697 i 92 w kategorii open Masters mężczyzn)

Drużyna CrossBox OKA w składzie: Marta Wiszowata, Agnieszka Mróz, Małgorzata Dobkowska, Łukasz Dobkowski i Marcin Mróz w klasyfikacji drużynowej zajęła trzecie miejsce.

Reklama

Warto wspomnieć o najmłodszych klubowiczach. Anna, Aleksander Kamińscy wraz z tatą Pawłem wzięli udział w biegu rodzinnym. W kategorii kids pobiegli Lena i Kuba Dobkowscy oraz Blanka Chojnowska, zaś w juniorach zmagał się Bartek Chojnowski.

Reklama

Zobacz zdjęcia:
Ekipa CrossBox z medalami

Więcej zdjęć: Ekipa CrossBox z medalami

Odsłon: 5177
Komentarzy: 0
15:20, 13.10.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Niedźwiecki: kocham to, co robię

Niedźwiecki: kocham to, co robię

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik przyznał nagrodę dla trenera Władysława Niedźwieckiego. Szkoleniowiec UKS Atleta Ostrołęka to żywa legenda sportów siłowych w mieście. W ostatnich miesiącach jego podopieczni świetnie spisywali się na pomostach w różnych częściach naszego kraju.

Borkowski polował na 260 kg i się udało. A wcześniej była kwarantanna

Borkowski polował na 260 kg i się udało. A wcześniej była kwarantanna

Czwarte miejsce podczas World Cup 2020 w trójboju siłowym wywalczył Jakub Borkowski. Zawodnik UKS Atleta Ostrołęka był zadowolony ze swojego startu w kategorii open do 100 kg. 24-latek uzbierał 625 kg.

Piękne chwile w Ciechanowie. UKS Atleta z wicemistrzostwem

Piękne chwile w Ciechanowie. UKS Atleta z wicemistrzostwem

Kolejny udany start UKS Atleta Ostrołęka, tym razem w wykonaniu najmłodszych zawodników. Kolejne dyplomy, medale i puchary trafiły do młodych sportowców. W sobotę ekipa 12 przyszłych ciężarowców rywalizowała w hali sportowej im. Ireneusza Palińskiego w Ciechanowie podczas Wojewódzkiego Wieloboju Atletycznego. 

Złoto i czwarte miejsce Małgorzaty Laski (zdjęcia)

Złoto i czwarte miejsce Małgorzaty Laski (zdjęcia)

Zawodniczka ćwicząca w ostrołęckim Klubie Sportów Sylwetkowych "Kuźnia" odniosła kolejne sukcesy. Podczas Międzynarodowego Festiwalu Sportów Sylwetkowych Federacji NPC Worldwide & IFBB Professional League została mistrzynią i otarła się o podium. Małgorzata Laska otrzymała złoty medal, piękną statuetkę oraz pełną torbę odżywek.

Sienkiewicz wygrał 'generalkę'. Na Luzie Bowling Team najlepszą drużyną

Sienkiewicz wygrał "generalkę". Na Luzie Bowling Team najlepszą drużyną

34 zawodników walczyło w szóstej, a zarazem ostatniej kolejce Ostrołęckiej Ligi Bowlingowej Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Wydarzenie odbyło się bez publiczności, przy zachowaniu wszelkich standardów sanitarno-epidemiologicznych oraz przy zamkniętym lokalu oraz zepsutej maszynie do smarowania torów.

 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo