Czwartek, 28 marca 2024 r., imieniny Anieli, Renaty, Kastora

Ekipa CrossBox z medalami

W miniony weekend w stolicy odbył się Runmageddon, w którym wystartowali przedstawiciele CrossBox OKA. Ostrołęczanie w rywalizacji drużynowej wywalczyli pierwsze i trzecie miejsce. Najwyższe miejsce - czwarte w grupie kobiet zajęła Agnieszka Mróz oraz Małgorzata Dobkowska.

Runmageddon nocny rekrut ukończyło 188 osób. Agnieszka Mróz była 48. i 4. wśród kobiet. Małgorzata Pawlak zameldowała się na mecie jako 77., a 12. jako płeć piękna. Marta Wiszowata była odpowiednio 76 i 11.

W grupie panów najlepiej spisał się Marcin Mróz, który był 14.. 44. miejsce zajął Andrzej Krysiński, 45. był Sebastian Kłos, 46. Paweł Kamiński, 47. Cezary Pakuła, a 58. Wojciech Krysiński.

Drużyna CrossBox OKA w rywalizacji grupowej w składzie: Agnieszka Mróz, Marta Wiszowata, Marcin Mróz, Andrzej i Wojciech Krysińscy zajęła pierwsze miejsce, zdobywając złote medale.

Kolejną konkurencją był Runmageddon Classic na dystansie 12 km. Zmagania ukończyło 906 osób. W grupie pań Małgorzata Dobkowska zajęła 236. miejsce i 4 w kategorii open kobiet.

Pozostałe lokaty kobiet:
Agnieszka Mróz (miejsce 245 i 6 miejsce w kategorii open kobiet)
Gosia Pawlak (miejsce 690 i miejsce 78 w kategorii open kobiet)
Marta Wiszowata (miejsce 694 i miejsce 79 w kategorii open kobiet)

Pozostałe miejsca mężczyzn:
Łukasz Dobkowski (miejsce 235 i tym samym 119 miejsce w kategorii open mężczyzn)
Marcin Mróz (miejsce 237 i tym samym 120 miejsce w kategorii open mężczyzn)
Łukasz Gumkowski (miejsce 624 i tym samym 374 miejsce w kategorii open mężczyzn)
Piotr Załuska (miejsce 705 i 419 w kategorii open mężczyzn)
Robert Chojnowski (miejsce 697 i 92 w kategorii open Masters mężczyzn)

Drużyna CrossBox OKA w składzie: Marta Wiszowata, Agnieszka Mróz, Małgorzata Dobkowska, Łukasz Dobkowski i Marcin Mróz w klasyfikacji drużynowej zajęła trzecie miejsce.

Warto wspomnieć o najmłodszych klubowiczach. Anna, Aleksander Kamińscy wraz z tatą Pawłem wzięli udział w biegu rodzinnym. W kategorii kids pobiegli Lena i Kuba Dobkowscy oraz Blanka Chojnowska, zaś w juniorach zmagał się Bartek Chojnowski.

Więcej zdjęć: Ekipa CrossBox z medalami