Środa, 8 grudnia 2021 r., imieniny Marii, Wirginii, Zenona

Kadetki Nike z premierową wygraną

Podopieczne Dariusza Werpachowskiego wreszcie miały powody do zadowolenia. Siatkarki OTPS Nike Ostrołęka wygrały w trzech setach ze Spartą Warszawa w starciu wyjazdowym. Dla naszych to premierowy triumf w I lidze. Wcześniej przegrały 0:3 z: Ateną Warszawa, NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki oraz Legionovią I Legionowo.

- Mamy cenne zwycięstwo, które odnieśliśmy na "gorącym" terenie w stolicy. Triumf był nam bardzo potrzebny. Z dnia na dzień jest coraz lepiej, ale do właściwej gry jeszcze brakuje nam trochę treningu, zgrania i czasu, którego nam wobec pandemii nie zabraknie. Mam taką nadzieję - mówi Dariusz Werpachowski, trener OTPS Nike Ostrołęka.

Sparta Warszawa - Nike Ostrołęka 0:3 (13:25, 22:25, 23:25)
Nike: Dąbkowska Paula, Biskup Małgorzata, Zbrzeźna Aleksandra, Prusaczyk Nina, Grala Natalia, Sokołowska Maja, Werpachowska Martyna, Dawid Natalia, Kosnik Karolina, Krukowska Nikola, Obrębska Maja.

Odsłon: 4833
13:31, 23.10.2020r.

SPS Volley tuż za podium

Siatkarze z Ostrołęki mają za sobą ósme spotkanie w III lidze. Gracze Arkadiusza Piasty ograli 3:1 Bór Regut, odnosząc piąty triumf w sezonie. Nasi gracze obecnie zajmują czwartą pozycję w tabeli. Zobacz wyniki ósmej serii gier, jak również tabelę rozgrywek. W najbliższą niedzielę ostrołęczanie wybiorą się do Warki na bój z miejscowym WTS Klondaik.

Kadetki ze zmiennym szczęściem

Za zawodniczkami OTPS Nike Ostrołęka kolejne dwa mecze w I lidze kadetek. Podopieczne Dariusza Piersy rozegrały spotkania na terenie przeciwniczek. W pierwszym starciu musiały uznać wyższość Ateny Warszawa, zaś w drugim miały większe powody do zadowolenia. Po czterech setach ograły LOS Nowy Dwór Mazowiecki.

SPS Volley kroczy od wygranej do wygranej (zdjęcia, wideo)

Siatkarze z Ostrołęki coraz lepiej radzą sobie w rozgrywkach III ligi. Podopieczni Arkadiusza Piasty po raz z trzeci z rzędu cieszyli się z kompletu punktów. Przed własną publicznością ograli w czterech setach Bór Regut. Obecnie SPS ma na koncie pięć triumfów w ośmiu występach.

Trzecia z rzędu wygrana siatkarzy?

4 grudnia o godz. 19:00 w hali sportowo-widowiskowej im. A. Gołasia gracze SPS Volley Ostrołęka rozegrają kolejne spotkanie o punkty w III lidze. Podopieczni Arkadiusza Piasty podejmą niżej notowanego przeciwnika. Czy będą w stanie triumfować po raz trzeci z rzędu, a piąty w sezonie?

Siatkarze z Ostrołęki mają za sobą siedem meczów w III lidze. Beniaminek rozgrywek w ostatnim starciu bez straty seta wygrał na wyjeździe z Wisłą Płock. Podopieczni Arkadiusza Piasty plasują się na czwartej pozycji. To nie zmieni się w najbliższy weekend. Nasi mają cztery punkty przewagi nad kolejnym przeciwnikiem.

Janka @ 21:17, 23.10.2020r. IP: *