« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 3 grudnia 2020 r., imieniny Franciszka, Ksawerego, Lucjusza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Koronawirus w Narwi

Jeden z zawodników lidera Klasy Okręgowej dzisiaj otrzymał wynik pozytywny testu na koronawirusa. Wiadomo, że od kilkunastu dni nie trenował i nie spotykał się z resztą zespołu. Dzisiejsze zajęcia Narwi Ostrołęka zostały profilaktycznie odwołane.


Z tego co udało się nam ustalić, jeden z piłkarzy od 18 października nie kontaktował się z kolegami z ekipy. Nie brał udziału w zajęciach i przebywał w domowym zaciszu. Władze klubu potwierdziły, iż gracz ma wynik dodatni.

Reklama

Udało się nam ustalić, iż zawodnik poczuł się źle i został skierowany na kwarantannę, a następnie został wykonany mu test, który okazał się dodatni. Nieoficjalnie udało się nam dowiedzieć, iż gracz Narwi czuje się dobrze. Trzymamy kciuki i życzymy szybkiego powrotu na boisko.

- Wiadomo, że mamy sezon grypowy. Pojawiają się przeziębienia. Gdy któryś z zawodników zgłasza niedyspozycję, zostaje odesłany do domu. Wolimy trenować w mniejszej grupie niż niepotrzebnie narażać się na zarażenia. Mamy jesień. Trenujemy wieczorami, w niedalekiej przeszłości w deszczu. To normalne, że ktoś może złapać temperaturę, kaszel czy przeziębienie. Nie panikujemy, chociaż każdy przypadek niedyspozycji traktujemy poważnie. Wcześniej nikt nie miał żadnych objawów koronawirusa - mówi Andrzej Sieradzki, trener Narwi Ostrołęka.

Reklama

W najbliższy weekend piłkarze lidera Klasy Okręgowej mają wolne ze względu na święto. Najbliższy mecz nasi przedstawiciele rozegrają 7 listopada. O godz. 13:00 zmierzą się na wyjeździe z MKS Ciechanów.

Odsłon: 11072
Komentarzy: 3
17:47, 27.10.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Trener Narwi menadżerem w klubie

Trener Narwi menadżerem w klubie

Wraz z początkiem grudnia nowe obowiązki i kompetencje posiada Andrzej Sieradzki. Szkoleniowiec wicelidera Klasy Okręgowej oprócz pracy z pierwszym zespołem będzie pełnił funkcję menadżera do spraw sportowych. 33-latek przyznaje, że cieszy się z okazanego zaufania.

Gol Żebrowskiego nie pomógł

Gol Żebrowskiego nie pomógł

W niedzielę Arka Gdynia mierzyła się z Widzewem Łódź. Ostatecznie górą byli łodzianie, którzy wygrali 2:1. Czwartego gola na pierwszoligowych boiskach w tym sezonie zdobył Mateusz Żebrowski. 25-latek wyrównał stan spotkania tuż po przerwie.

 

Lider przegrał w Nocnej Lidze Futsalu (zdjęcia, wideo)

Lider przegrał w Nocnej Lidze Futsalu (zdjęcia, wideo)

Duża niespodzianka podczas piątkowej serii gier w Nocnej Lidze Futsalu. Hurtowniapilkarska.com uległa MMWM. W meczu dwóch zespołów, które miały komplet punktów lepszy okazał się zespół Revo Cosmetics Olszewo-Borki i został samodzielnym liderem rozgrywek. Co ciekawe, aż cztery z pięciu spotkań kończyły się minimalną wygraną jednej z ekip.

Wicelider zagra z trzecią ekipą. Ciekawie w NLF

Wicelider zagra z trzecią ekipą. Ciekawie w NLF

Dzisiaj od godz. 20:45 kolejne emocje w Nocnej Lidze Futsalu. W hali im. A. Gołasia dojdzie do pięciu spotkań trzeciej kolejki. Najciekawiej powinno być w starciu Przystanka Centrum Barbershop z Revo Cosmetics Olszewo-Borki. Lider - Hurtowniapilkarska.com podejmie MMWM Ostrołęka.

Kiedy zaczną się ligi z udziałem naszych?

Kiedy zaczną się ligi z udziałem naszych?

Kilka bądź kilkanaście dni temu piłkarze IV ligi, Klasy Okręgowej, Klasy A i B zakończyli zmagania jesienne. Przed zespołami odpoczynek, a następnie okres przygotowawczy. Kiedy możemy spodziewać się powrotu ekip na boiska w rundzie wiosennej? Oczywiście, wszystkie daty są zależne od postępu pandemii w naszym kraju.

» Wasze komentarze

Tola @ 18:21, 27.10.2020r. IP: *

***** ***

Do Tola @ 19:09, 27.10.2020r. IP: *.*.51.161

Jak kochanek Twoja starą...

@@ @ 12:49, 28.10.2020r. IP: *.*.60.73

Nudne.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo