Czwartek, 3 grudnia 2020 r., imieniny Franciszka, Ksawerego, Lucjusza

Świetny start SPS

Siatkarze z Ostrołęki rozpoczęli rozgrywki od wygranej. Podopieczni Arkadiusza Piasty w trzech setach ograli MUKS Tie-Break Piastów. W najbliższy weekend nasi gracze mają wolne ze względu na święto. Inauguracyjne starcie u siebie rozegrają 8 listopada. O godz. 16:00 podejmą KS Siatkarz Ząbki.

Rywale w dwóch pierwszych kolejkach nie zdołali wygrać choćby seta. Ulegli 0:3 KS Halinów i właśnie przeciwnikom inauguracyjnej kolejki w meczu z SPS Volley Ostrołęka.

Ekipa Pakieły z wygraną i porażkami

Pracowity tydzień mają za sobą juniorki OTPS Nike Ostrołęka. Na przestrzeni ostatniego tygodnia rozegrały trzy mecze, odnosząc jedno zwycięstwo i ponosząc dwie porażki.

Cztery mecze, cztery wygrane SPS

Trwa seria siatkarzy z Ostrołęki. SPS Volley po raz czwarty w sezonie wygrał i co ciekawe, podopieczni Arkadiusza Piasty jeszcze nie przegrali ani jednego seta. Nasi siatkarze mieli problemy tylko w pierwszej odsłonie. W dwóch pozostałych pokazali swoją siłę i triumfowali bezapelacyjnie.

Formalność ostrołęczan pod siatką?

21 listopada o godz. 17:00 w hali im. A. Gołasia siatkarze SPS Volley Ostrołęka rozegrają czwarty mecz w sezonie. Podopieczni Arkadiusza Piasty podejmą SPS GOSiR Mrozy. Przed pierwszą piłką wydaje się, że nasi gracze są zdecydowanym faworytem, jednak pamiętajmy, że to początek sezonu.

Triumf ostrołęczanek

Bardzo ważne spotkanie mają za sobą podopieczne Dariusza Werpachowskiego w wojewódzkiej lidze kadetek. Małgorzata Biskup i spółka po zaciętym starciu pokonały po pięciosetowej walce Radomkę Radom. Zawodniczki Nike przegrywały już 1:2, jednak potrafiły wyrównać i triumfować w tie-breaku.

Volley się nie zatrzymuje

Znakomity początek rozgrywek IV ligi siatkarzy z Ostrołęki. SPS Volley w niedzielnym spotkaniu ograł na wyjeździe Olymp Błonie. Podopieczni Arkadiusza Piasty po raz trzeci w bieżących rozgrywkach zanotowali komplet punktów. Co więcej, ostrołęczanie nie stracili jeszcze ani jednego seta.