Piątek, 19 kwietnia 2024 r., imieniny Adolfa, Tymona, Pafnucego

Bartnik z przełamaniem. Ale końcówka!

Zespół Radosława Ragowskiego po raz drugi w sezonie wracał z delegacji w dobrych humorach. Po raz ostatni Bartnik Myszyniec cieszył się z trzech punktów 1 sierpnia. Wówczas na inaugurację nas wygrali 4:3 z Orlętami w Baboszewie. Wszystko zmieniło się w sobotnie popołudnie.

Zespół z Myszyńca triumfował w Andrzejewie z miejscowym GKS. - Wiedzieliśmy, że będzie ciężko. Wprawdzie gospodarze zajmują przedostatnie miejsce w tabeli, ale zdawaliśmy sobie sprawę, że walczą o życie i będą chcieli urwać nam punkty na gliniastym boisku - mówi Radosław Rogowski.

Jego podopieczni objęli prowadzenie w 20 minucie. Akcję zapoczątkował Kacper Jaksina, który minął dwóch rywali i zagrał do Macieja Szymańskiego, a ten dograł do Mateusza Krajzy. Chwilę później GKS wyrównał, a tuż przed przerwą wygrywał.

- Zdawaliśmy sobie sprawę, że nie możemy sobie pozwolić na stratę punktów. Pojechaliśmy w zaledwie 14-osobowym składzie, ale wszyscy stanęli na wysokości zadania. Poprawnie zagraliśmy w defensywie i wreszcie w końcówce przechyliliśmy szalę na swoją korzyść - dodaje.

Wyrównał w 82 minucie Mateusz Bałdyga. Po zamieszaniu w polu karnym po stałym fragmencie gry piłka spadła na 20 metr, a tam nasz zawodnik wiedział co zrobić z piłką. W przedostatniej minucie regulaminowego czasu gry trzy punkty Bartnikowi zapewnił Maciej Szymański. Napastnik z Myszyńca dostał piłkę za plecy obrońców i trafił po dalszym słupku.

GKS Andrzejewo - Bartnik Myszyniec 2:3 (2:1)
Bramki: 26', 40' - Krajza 20', Bałdyga 82', M. Szymański 89'.
Bartnik: P. Szymański - R. Domian, Bałdyga, Lis, Krajza, Markowski (60' Wajda), K. Szymański, T. Leszka (65' Zyśk), Kaliszewski, Jaksina (55' Sz. Kulas), M. Szymański.

Odsłon: 3805
Komentarzy: 11
11:02, 08.11.2020r.

Chudek Oldboje. Z nimi nie ma czasu na nudę

Cztery mecze i dwa zwycięstwa. Sześć punktów to dorobek zespołu z Chudka. Dzisiaj o godz. 20:00 Paweł Tymiński i spółka zagrają z Prezesami Turośl w piątej kolejce Kurpiowskiej Lidze Oldboyów.

Kolesie Kadzidło. Najbardziej doświadczeni, ale młodzi duchem

W rozgrywkach Kurpiowskiej Ligi Oldboyów występuje ekipa z Kadzidła. Kolesie zawsze godnie reprezentują swoją gminę w rozgrywkach piłki nożnej w regionie. Dzisiaj w Obierwi zagrają z reprezentacją Baranowa. Początek meczu o godz. 19:15 w Obierwi.

Prezesi z Turośli. Wojownicy z puszczy kurpiowskiej

Po raz kolejny w zmaganiach Kurpiowskiej Ligi Oldboy biorą udział gracze z Turośli. Prezesi po czterech kolejkach mają na koncie jedno zwycięstwo. W pozostałych spotkaniach musieli uznać wyższość rywali.

Masz czas w czwartek? Wpadnij do Obierwi

Przed nami piąta kolejka Kurpiowskiej Ligi Oldboy. 18 kwietnia na Orliku w Obierwi czeka nas spora dawka emocji. Przed nami derby gminy Lelis. Gospodarz podejmie LZS Łęg Przedmiejski. Kolesie Kadzidło sprawdzą formę zespołu z Baranowa, zaś kadra z Chudka zmierzy się z Prezesami z Turośli.

Turbina samodzielnym liderem

Za nami druga kolejka Ostrołęckiej Ligi Piłki Nożnej o puchar prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika. Forma strzelecka dopisała. W miniony piątek na boisku ze sztuczną nawierzchnią im. Aleksandra Harabasza padły 23 bramki.

Napadzior @ 13:42, 08.11.2020r. IP: *.*.236.215

Na gliniastym boisku hahah
Bartnik meczy się z druga drużyną.....od końca :)))) opis jakby był to mecz o awans do LO.

Fan Radoslawa @ 14:25, 08.11.2020r. IP: *.*.52.224

Ważne że mentalnie w szatni krzyknął na wszystkich bo prezes mu rozkazał i kazał zmienic buty bo ślizgali się wszyscy w pierwszej połowie , wstyd każdy ich leje a gwiazdy męczą się do 90 minuty i teraz znów główki wysoko podniesione będą mieli co to nie oni hee tym razem sędzia nie skrzywdził ich bo wygrali haaa i to z kim z drużyną która idzie na awans do b-klasy , teraz mają Kluczbork słabiutki u siebie heee i będą cało zimę świętować dwa wygrane meczu z rzędu bu haaa i męczyć się z Andrzejewem bu haaa i nie pozdrawiam prezesa heee

Fan Radoslawa @ 14:28, 08.11.2020r. IP: *.*.52.224

Aaa i jeszcze jedno strzelając na 3-2 z Andrzejewem tak się cieszyli jak by wygrali ligę mistrzów haaa bu haaa Wielka frajda , każdy leje po12-0 , 8-0 a ci w 90 i radość cytuje jednego ,, tak mamy ich ,, ha ha

Ryszard @ 15:56, 08.11.2020r. IP: *.*.49.26

jak sie czyta te komentarze to sam ciekaw jestem czy takie glupie ludzie w myszyncu są czy to z kadzidla albo jakichs okolicznych wsi tak hejtują. toz to widac, ze trzech gosci pisze do siebei na krzyz. ludzie, palnijcie sie w lby i dajcie chlopakom kopac pilke

Myszyniak @ 19:35, 08.11.2020r. IP: *

Cebul nie pisz tych komentarzy. Wywali cie z klubu bo nie potrafisz sie zachowac i powstrzymac od picia a teraz jak dziecko piszesz komentarze na MO. Daruj sobie

aa @ 20:44, 08.11.2020r. IP: *