« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 17 stycznia 2021 r., imieniny Antoniego, Jana, Sabiniana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Bartnik z rana, Boruta pokonana?

Piłkarze z Myszyńca w środę o godz. 10:00 rozegrają swój ostatni mecz w rundzie jesiennej. Bartnik podejmie Borutę Kuczbork. Podopieczni Radosława Rogowskiego liczą na wygraną i optymistyczne zakończenie pierwszej części sezonu. Maciej Szymański i spółka będą chcieli poprawić sobie humory po ostatniej przegranej u siebie.


25 października Bartnik uległ na własnym terenie Wymakraczowi Długosiodło aż 1:5. - Zrobimy wszystko, by sięgnął po trzy punkty. Jeśli udałoby się wygrać, a Orzyc Chorzele i Kurpik Kadzidło nie wygrają, możemy zakończyć rok na piątym miejscu. Chociaż gramy o nietypowej porze, będę miał do dyspozycji wszystkich zawodników. Wyjątkiem jest Krzysztof Szymański, który musi pauzować za kartki - mówi Radosław Rogowski.

Reklama

Szkoleniowiec zespołu z Myszyńca podkreśla, że goście z Kuczborka zgodzili się na grę o tak niecodziennej porze. - Chcieli przyjechać i zacząć jak najwcześniej. Nie było żadnego problemu. Po ostatnim gwizdku będziemy mieli czas na krótkie podsumowanie runy w luźnej atmosferze, a wszyscy skorzystają jeszcze z dnia wolnego od pracy w momencie święta narodowego - dodaje.

Odsłon: 1278
Komentarzy: 0
21:56, 10.11.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dwa turnieje w jeden dzień w KAS

Dwa turnieje w jeden dzień w KAS

Kurpiowska Akademia Sportowa zaprasza zespoły do udziału w halowych turniejach piłki nożnej. Rozgrywki odbędą się 14 lutego. W sumie wystąpi 18 ekip.

Rezerwy Narwi szlifują formę. Chcesz dołączyć?

Rezerwy Narwi szlifują formę. Chcesz dołączyć?

Oprócz pierwszej drużyny wicelidera Klasy Okręgowej do zajęć wrócili gracze Narwi II. Podopieczni Mariusza Sadłowskiego w okresie przygotowawczym rozegrają siedem meczów kontrolnych.

Nie będzie turnieju ALDO Cup

Nie będzie turnieju ALDO Cup

24 stycznia miał odbyć się VIII turniej halowy ALDO Cup. Z wiadomych względów zmagania cieszące się dużą popularnością nie odbędą się.

Karwowski testowany w Wiśle

Karwowski testowany w Wiśle

Zawodnik Narwi Ostrołęka został dostrzeżony przez mocniejszych. 17-letni pomocnik wicelidera Klasy Okręgowej od poniedziałku przebywa na testach w Wiśle Płock. Czy Kevin Karwowski ma szansę na pozostanie w ekipie "Nafciarzy". Oczywiście, na początek w drugiej drużynie oraz ekipie juniorów?

Narew ruszyła (zdjęcia, wideo)

Narew ruszyła (zdjęcia, wideo)

24 zawodników pojawiło się na inauguracyjnych zajęciach wicelidera Klasy Okręgowej. Wśród nowych graczy był Damian Drężewski oraz dwóch juniorów z rocznika 2005.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo