« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 17 stycznia 2021 r., imieniny Antoniego, Jana, Sabiniana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Nocna Liga Futsalu rusza w piątek!

Już 13 listopada odbędzie się inauguracyjna seria gier Nocnej Ligi Futsalu. W stawce znalazło się 11 zespołów. Zmagania będą odbywać się w hali im. A. Gołasia bez udziału publiczności według obowiązujących wytycznych. Wejście na obiekt będzie możliwy tylko dla zawodników z list zgłoszeniowych. Do rozgrywek zostało zgłoszonych 165 zawodników. Tegoroczna edycja przyciągnęła do rywalizacji pięć nowych drużyn.


- Jeszcze kilka dni temu wydawało się, że rozgrywki nie odbędą się w hali im. A. Gołasia. Zaczęliśmy szukać innej o podobnych rozmiarach, która nadawałaby się do rozgrywania spotkań naszej ligi. Na szczęście zostajemy tam, gdzie zaczęło się granie w Nocnej Lidze Futsalu. Szykują się ciekawe mecze. Na naszym profilu będziemy chcieli pokazać wszystkie mecze z pierwszej i drugiej kolejki. Jeśli nam to "wypali", to kibice muszą rezerwować sobie sporo czasu na te relacje - mówi Marcin Buchalski, prezes KS Jantar Ostrołęka.

Reklama

Organizator rozgrywek przyznaje, że zostały dopięte ostatnie sprawy technicze z kierownictwem hali. - Wstęp na obiekt będą mieli tylko zawodnicy zgłoszeni do rozgrywek. Między spotkaniami będzie odbywała się dezynfekcja szatni, a drużyny będą do nich wchodziły w określonych odstępach czasu. W tym trudnym czasie chcemy dać ludziom, którzy interesują się naszymi rozgrywkami i zawodnikom możliwość namiastki normalnego funkcjonowania - dodaje.

- Przed nami stają kolejne wyzwania, z którymi do tej pory nie mieliśmy styczności, planowanie szczegółowo wszystkich możliwości i prawidłowego funkcjonowania ligi. Zawodnicy w tym roku mają do wypełnienia więcej dokumentów związanych z zachowaniem przepisów w walce z COVID-19, obniżyliśmy wiek dla mogących zagrać w zespołach zawodników do 16 lat - kończy Buchalski.

Program 1. kolejki
(13.11., piątek)
godz. 21:00 Farmaceuci - Hurtowniapilkarska.com
godz. 21:35 Cwałujące Wieprze - Revi Cosmetics Olszewo-Borki
godz. 22:20 MMWM - Turbina Ostrołęka
godz. 22:55 JTCNW - FC 2012 Różan
godz. 23:30 Barber Team Przystanek Centrum - Orzeł Sypniewo

Reklama

Organizatorem Nocnej ligi futsalu jest Klub Sportowy Jantar Ostrołęka, a osobą odpowiedzialną za przebieg  imprezy prezes klubu Marcin Buchalski. Imprezę jako sponsorzy wspomagają: Miasto Ostrołęka, radny miasta Grzegorz Milewski, hurtowniapilkarska.com, Przystanek centrum fryzjer & barber.

Odsłon: 3570
Komentarzy: 0
15:14, 12.11.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dwa turnieje w jeden dzień w KAS

Dwa turnieje w jeden dzień w KAS

Kurpiowska Akademia Sportowa zaprasza zespoły do udziału w halowych turniejach piłki nożnej. Rozgrywki odbędą się 14 lutego. W sumie wystąpi 18 ekip.

Rezerwy Narwi szlifują formę. Chcesz dołączyć?

Rezerwy Narwi szlifują formę. Chcesz dołączyć?

Oprócz pierwszej drużyny wicelidera Klasy Okręgowej do zajęć wrócili gracze Narwi II. Podopieczni Mariusza Sadłowskiego w okresie przygotowawczym rozegrają siedem meczów kontrolnych.

Nie będzie turnieju ALDO Cup

Nie będzie turnieju ALDO Cup

24 stycznia miał odbyć się VIII turniej halowy ALDO Cup. Z wiadomych względów zmagania cieszące się dużą popularnością nie odbędą się.

Karwowski testowany w Wiśle

Karwowski testowany w Wiśle

Zawodnik Narwi Ostrołęka został dostrzeżony przez mocniejszych. 17-letni pomocnik wicelidera Klasy Okręgowej od poniedziałku przebywa na testach w Wiśle Płock. Czy Kevin Karwowski ma szansę na pozostanie w ekipie "Nafciarzy". Oczywiście, na początek w drugiej drużynie oraz ekipie juniorów?

Narew ruszyła (zdjęcia, wideo)

Narew ruszyła (zdjęcia, wideo)

24 zawodników pojawiło się na inauguracyjnych zajęciach wicelidera Klasy Okręgowej. Wśród nowych graczy był Damian Drężewski oraz dwóch juniorów z rocznika 2005.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo