« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 12 kwietnia 2021 r., imieniny Juliusza, Ludosława, Zenona

Moja Ostrołęka

Aktualności

Nakielski, Bojarski, Mierzejewski i Adamowski wyjęli jedenaście medali z wody (zdjęcia)

Świetny występ podczas trzeciej rundy Pomorskiej Ligi w Ratownictwie Wodnym mają za sobą podopieczni Dariusza Małkowskiego. Przedstawiciele WOPR-OS startujący w składzie: Hubert Nakielski, Kamil Bojarski, Kacper Mierzejewski, Mateusz Adamowski wywalczyli jedenaście medali, w tym siedem złotych, dwa srebrne oraz dwa brązowe.


Zawodnicy Dariusza Małkowskiego podczas zawodów w Gdańsku oprócz zdobyczy medalowych ustanowili wiele wartościowych wyników i rekordów życiowych. Hubert Nakielski w kategorii open zdobył trzy złote medale w konkurencjach: 100 m kombinowane, 100 m ratowanie z pasem, 50 m holowanie manekina. 

Reklama

Mateusz Adamowski w kategorii junior zdobył dwa złote medale w konkurencjach: 50 m holowanie manekina oraz 100 m kombinowane z czasem 1,11,87 s – nowy rekord życiowy. Kamil Bojarski w grupie juniorów sięgnął po złoto na dystansie 100 m ratowanie z pasem z czasem 1,01,47 s. Dla niego to nowa "życiówka". Ponadto wywalczył dwa srebrne krążki na dystansach: 50 m holowanie manekina z nowym rekordem życiowym 34,19 s i 100 m kombinowane z nową "życiówką" - 1,13,91 s. 

Kacper Mierzejewski w kategorii juniorów stał się posiadaczem dwóch srebrnych medali na dystansach: 50 m holowanie manekina z nowym rekordem życiowym 34,35 s i 100 m kombinowane z "życiówką" - 1,16,49 s. Kacper ponadto był czwarty na 100 m ratowanie z pasem. W wyścigu drużynowym nasza sztafeta męska na dystansie 4x50 m z pasem ratowniczym w kategorii open zdobyła złoty medal.

Reklama

- Jestem bardzo zadowolony zarówno ze zdobytych medali jak i osiągniętych czasów na poszczególnych dystansach przez moich zawodników podczas Pomorskiej Ligi w Ratownictwie Wodnym. Pokazuje to przede wszystkim, że nasze przygotowania do Zimowych Mistrzostw Polski, mimo panującej pandemii, idą w dobrym kierunku – mówi Dariusz Małkowski, trener WOPS-OS Ostrołęka.

Reklama

Zobacz zdjęcia:
Nakielski, Bojarski, Mierzejewski i Adamowski wyjęli jedenaście medali z wody (zdjęcia)

Więcej zdjęć: Nakielski, Bojarski, Mierzejewski i Adamowski wyjęli jedenaście medali z wody (zdjęcia)

Odsłon: 3379
Komentarzy: 3
18:09, 12.11.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dobre występy Squatiny w stolicy

Dobre występy Squatiny w stolicy

Ekipa z Klubu Sportowego Ostrołęckiego Stowarzyszenia Pływackiego Squatina Ostrołęka wzięła udział w kolejnej rundzie Ogólnopolskich Zawodów Pływackich "Od Młodzika do Olimpijczyka". Podopieczni Mai i Leszka Bieżuńskich wypływali swoje rekordy życiowe.

Złoty medal Zuzia Zecer. Rekordy Antoniny Szczubełek

Złoty medal Zuzia Zecer. Rekordy Antoniny Szczubełek

W krytej pływalni OSiR Żoliborz Warszawa odbyły się III eliminacje Ogólnopolskich Zawodów "Od Młodzika Do Olimpijczyka", które w dwóch blokach zgromadziły ponad 480 zawodniczek i zawodników z 62 klubów z całego kraju. Do walki w nich stanęły również najmłodsze zawodniczki UKS Piątki Ostrołęka: Zuzanna Zecer i Antonina Szczubełek.

Dwa medale Zuzi Zecer

Dwa medale Zuzi Zecer

Pierwsze starty w 2021 roku odnotowali zawodnicy UKS Piątka Ostrołęka, którzy uczestniczyli w XXII Grand Prix Ciechanowa pod patronatem prezydenta Krzysztofa Kosińskiego. Do rywalizacji w dwóch blokach przystąpiło pond 540 zawodniczek i zawodników z 40 klubów. W stawce znalazły się: Zuzanna Zecer, Emilia Ciak, Maja Szukiewicz, Antonina Szczubełek, Magda Kowalska Natalia Skórzewska oraz Szymon Pliszka.

Basen otwarty od soboty

Basen otwarty od soboty

Miłośnicy wodnej aktywności wreszcie doczekają się możliwości wejścia basenu. Od 20 lutego Park Wodny "Aquarium" będzie otwarty równiez w weekendy. Smaczne jedzenie można zamówić również w restauracji "Nemo".

Szporak nadzieją olimpijską

Szporak nadzieją olimpijską

Wydział szkolenia Polskiego Związki Pływackiego podał listę zawodników i zawodniczek, którzy zostali wzięci pod uwagę przy programie "Mały Wielki Polak - nadzieje olimpijskie" na 2021 rok. Wśród nominowanych znalazł się zawodnik Klubu Sportowego Squatina Ostrołęka.

» Wasze komentarze

Aa @ 19:35, 12.11.2020r. IP: *.*.210.89

A maseczki gdzie?

kolega z klubu @ 20:03, 12.11.2020r. IP: *.*.52.64

Super ! i tak dalej !

Iza @ 09:48, 13.11.2020r. IP: *

Tak trzymać, gratulacje.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo