« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 17 stycznia 2021 r., imieniny Antoniego, Jana, Sabiniana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Nakielski, Bojarski, Mierzejewski i Adamowski wyjęli jedenaście medali z wody (zdjęcia)

Świetny występ podczas trzeciej rundy Pomorskiej Ligi w Ratownictwie Wodnym mają za sobą podopieczni Dariusza Małkowskiego. Przedstawiciele WOPR-OS startujący w składzie: Hubert Nakielski, Kamil Bojarski, Kacper Mierzejewski, Mateusz Adamowski wywalczyli jedenaście medali, w tym siedem złotych, dwa srebrne oraz dwa brązowe.


Zawodnicy Dariusza Małkowskiego podczas zawodów w Gdańsku oprócz zdobyczy medalowych ustanowili wiele wartościowych wyników i rekordów życiowych. Hubert Nakielski w kategorii open zdobył trzy złote medale w konkurencjach: 100 m kombinowane, 100 m ratowanie z pasem, 50 m holowanie manekina. 

Reklama

Mateusz Adamowski w kategorii junior zdobył dwa złote medale w konkurencjach: 50 m holowanie manekina oraz 100 m kombinowane z czasem 1,11,87 s – nowy rekord życiowy. Kamil Bojarski w grupie juniorów sięgnął po złoto na dystansie 100 m ratowanie z pasem z czasem 1,01,47 s. Dla niego to nowa "życiówka". Ponadto wywalczył dwa srebrne krążki na dystansach: 50 m holowanie manekina z nowym rekordem życiowym 34,19 s i 100 m kombinowane z nową "życiówką" - 1,13,91 s. 

Kacper Mierzejewski w kategorii juniorów stał się posiadaczem dwóch srebrnych medali na dystansach: 50 m holowanie manekina z nowym rekordem życiowym 34,35 s i 100 m kombinowane z "życiówką" - 1,16,49 s. Kacper ponadto był czwarty na 100 m ratowanie z pasem. W wyścigu drużynowym nasza sztafeta męska na dystansie 4x50 m z pasem ratowniczym w kategorii open zdobyła złoty medal.

Reklama

- Jestem bardzo zadowolony zarówno ze zdobytych medali jak i osiągniętych czasów na poszczególnych dystansach przez moich zawodników podczas Pomorskiej Ligi w Ratownictwie Wodnym. Pokazuje to przede wszystkim, że nasze przygotowania do Zimowych Mistrzostw Polski, mimo panującej pandemii, idą w dobrym kierunku – mówi Dariusz Małkowski, trener WOPS-OS Ostrołęka.

Reklama

Zobacz zdjęcia:
Nakielski, Bojarski, Mierzejewski i Adamowski wyjęli jedenaście medali z wody (zdjęcia)

Więcej zdjęć: Nakielski, Bojarski, Mierzejewski i Adamowski wyjęli jedenaście medali z wody (zdjęcia)

Odsłon: 3101
Komentarzy: 3
18:09, 12.11.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyłowili z wody 10 medali

Wyłowili z wody 10 medali

Mocnym akcentem zakończyli 2020 rok podopieczni Mai i Leszka Bieżuńskich. Reprezentanci Squatina Ostrołęka wywalczyli 10 medali podczas Pływackiego Pucharu Sprintu, który odbył się w Wyszkowie. Ponadto nasi przedstawiciele wracali z pucharem dla najlepszego zawodnika.

Zecer z dwoma złotami. Szczubełek i Szukiewicz z brązem

Zecer z dwoma złotami. Szczubełek i Szukiewicz z brązem

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia na pływalni WOSiR Wyszków zawodniczki UKS Piątka Ostrołęka uczestniczyły w zawodach pływackich o Puchar Sprintu z okazji 20-lecia istnienia sekcji pływackiej UKS Polonez Wyszków "Bijemy Rekordy Życiowe". Podopieczne Andrzeja Pyskło wywalczyły cztery medale.

Ekipa Małkowskiego z wyróżnieniami

Ekipa Małkowskiego z wyróżnieniami

Prezydent Łukasz Kulik zdecydował o przyznaniu Dariuszowi Małkowskiemu nagrody dla trenera realizującego działalność szkoleniową w klubie mającym siedzibę na terenie Miasta Ostrołęki.

Wikieł otarła się o podium

Wikieł otarła się o podium

Trzy finały i czwarte miejsce w najlepszym występie to wyniki Angeliki Wikieł podczas Zimowych Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców w pływaniu. W Olsztynie zawodniczka Narwi Ostrołęka może mówić o pechu, bo do brązowego medalu zabrakło jej naprawdę niewiele.

Kamil Szporak wicemistrzem Polski!

Kamil Szporak wicemistrzem Polski!

Wielki sukces przedstawiciela Squatiny Ostrołęka. Podopieczny Mai i Leszka Bieżuńskich zanotował znakomity wynik podczas Zimowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych do 14 lat w pływaniu. Pierwszego dnia zawodów stanął na podium. Kamil Szporak został wicemistrzem kraju na 50 metrów stylem klasycznym podczas zmagań w Ostrowcu Świętokrzyskim.

» Wasze komentarze

Aa @ 19:35, 12.11.2020r. IP: *.*.210.89

A maseczki gdzie?

kolega z klubu @ 20:03, 12.11.2020r. IP: *.*.52.64

Super ! i tak dalej !

Iza @ 09:48, 13.11.2020r. IP: *

Tak trzymać, gratulacje.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo