« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 17 stycznia 2021 r., imieniny Antoniego, Jana, Sabiniana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Angelika Wikieł trzecia, piąta i dziewiąta

Zawodniczka Narwi Ostrołęka wzięła udział w Arena Grand Prix Pucharu Polski w pływaniu, który odbył się w Łodzi. 22-letnia reprezentantka naszego miasta trzykrotnie pojawiała się w wodzie. Najlepiej zaprezentowała się na 200 metrów stylem klasycznym. W pozostałych występach również nie było źle.


- Jestem bardziej typem zawodnika, który woli długie dystanse. W moim przypadku jest to 200 metrów stylem klasycznym, jednak każdy start jest dla mnie tak samo ważny i na każdym z nich dam z siebie wszystko - mówiła przed występem Angelika.

Reklama

Słowa sprawdziły się, bo najlepiej zaprezentowała się na najdłuższym dystansie. Zajęła trzecie miejsce z czasem 2:34,22 s. Nasza zawodniczka przegrała tylko z Weroniką Hallmann (AZS AWF Warszawa) i Wiktorią Samułą (AZS UMCS Lublin).

Na dystansie o połowę krótszym wywalczyła piąte miejsce z czasem 1:11,23 s, zaś na 50 metrów stylem klasycznym była dziewiąta - 33,00 s.

Reklama

- Starty po takiej przerwie oceniam dobrze. Muszę na nowo przyzwyczaić się do startów na zawodach. Na 200 metrów klasycznym było widać, że dawno nie startowałam. Ostatni start na tym dystansie miałam około 11 miesięcy temu. Wiem, że z każdym startem będzie lepiej. W przyszłym tygodniu, jeżeli nie zmieni się sytuacja w Polsce, odbędzie się kolejna edycja Grand Prix Polski w Poznaniu, w których chcę wystartować - mówi Angelika Wikieł, zawodniczka Narwi Ostrołęka.

Odsłon: 3350
Komentarzy: 1
15:48, 16.11.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyłowili z wody 10 medali

Wyłowili z wody 10 medali

Mocnym akcentem zakończyli 2020 rok podopieczni Mai i Leszka Bieżuńskich. Reprezentanci Squatina Ostrołęka wywalczyli 10 medali podczas Pływackiego Pucharu Sprintu, który odbył się w Wyszkowie. Ponadto nasi przedstawiciele wracali z pucharem dla najlepszego zawodnika.

Zecer z dwoma złotami. Szczubełek i Szukiewicz z brązem

Zecer z dwoma złotami. Szczubełek i Szukiewicz z brązem

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia na pływalni WOSiR Wyszków zawodniczki UKS Piątka Ostrołęka uczestniczyły w zawodach pływackich o Puchar Sprintu z okazji 20-lecia istnienia sekcji pływackiej UKS Polonez Wyszków "Bijemy Rekordy Życiowe". Podopieczne Andrzeja Pyskło wywalczyły cztery medale.

Ekipa Małkowskiego z wyróżnieniami

Ekipa Małkowskiego z wyróżnieniami

Prezydent Łukasz Kulik zdecydował o przyznaniu Dariuszowi Małkowskiemu nagrody dla trenera realizującego działalność szkoleniową w klubie mającym siedzibę na terenie Miasta Ostrołęki.

Wikieł otarła się o podium

Wikieł otarła się o podium

Trzy finały i czwarte miejsce w najlepszym występie to wyniki Angeliki Wikieł podczas Zimowych Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców w pływaniu. W Olsztynie zawodniczka Narwi Ostrołęka może mówić o pechu, bo do brązowego medalu zabrakło jej naprawdę niewiele.

Kamil Szporak wicemistrzem Polski!

Kamil Szporak wicemistrzem Polski!

Wielki sukces przedstawiciela Squatiny Ostrołęka. Podopieczny Mai i Leszka Bieżuńskich zanotował znakomity wynik podczas Zimowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych do 14 lat w pływaniu. Pierwszego dnia zawodów stanął na podium. Kamil Szporak został wicemistrzem kraju na 50 metrów stylem klasycznym podczas zmagań w Ostrowcu Świętokrzyskim.

» Wasze komentarze

gosc @ 16:11, 16.11.2020r. IP: *

jedna w trzech osobach?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo