« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 11 kwietnia 2021 r., imieniny Filipa, Leona, Jaromira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Angelika Wikieł trzecia, piąta i dziewiąta

Zawodniczka Narwi Ostrołęka wzięła udział w Arena Grand Prix Pucharu Polski w pływaniu, który odbył się w Łodzi. 22-letnia reprezentantka naszego miasta trzykrotnie pojawiała się w wodzie. Najlepiej zaprezentowała się na 200 metrów stylem klasycznym. W pozostałych występach również nie było źle.


- Jestem bardziej typem zawodnika, który woli długie dystanse. W moim przypadku jest to 200 metrów stylem klasycznym, jednak każdy start jest dla mnie tak samo ważny i na każdym z nich dam z siebie wszystko - mówiła przed występem Angelika.

Reklama

Słowa sprawdziły się, bo najlepiej zaprezentowała się na najdłuższym dystansie. Zajęła trzecie miejsce z czasem 2:34,22 s. Nasza zawodniczka przegrała tylko z Weroniką Hallmann (AZS AWF Warszawa) i Wiktorią Samułą (AZS UMCS Lublin).

Na dystansie o połowę krótszym wywalczyła piąte miejsce z czasem 1:11,23 s, zaś na 50 metrów stylem klasycznym była dziewiąta - 33,00 s.

Reklama

- Starty po takiej przerwie oceniam dobrze. Muszę na nowo przyzwyczaić się do startów na zawodach. Na 200 metrów klasycznym było widać, że dawno nie startowałam. Ostatni start na tym dystansie miałam około 11 miesięcy temu. Wiem, że z każdym startem będzie lepiej. W przyszłym tygodniu, jeżeli nie zmieni się sytuacja w Polsce, odbędzie się kolejna edycja Grand Prix Polski w Poznaniu, w których chcę wystartować - mówi Angelika Wikieł, zawodniczka Narwi Ostrołęka.

Odsłon: 3626
Komentarzy: 1
15:48, 16.11.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dobre występy Squatiny w stolicy

Dobre występy Squatiny w stolicy

Ekipa z Klubu Sportowego Ostrołęckiego Stowarzyszenia Pływackiego Squatina Ostrołęka wzięła udział w kolejnej rundzie Ogólnopolskich Zawodów Pływackich "Od Młodzika do Olimpijczyka". Podopieczni Mai i Leszka Bieżuńskich wypływali swoje rekordy życiowe.

Złoty medal Zuzia Zecer. Rekordy Antoniny Szczubełek

Złoty medal Zuzia Zecer. Rekordy Antoniny Szczubełek

W krytej pływalni OSiR Żoliborz Warszawa odbyły się III eliminacje Ogólnopolskich Zawodów "Od Młodzika Do Olimpijczyka", które w dwóch blokach zgromadziły ponad 480 zawodniczek i zawodników z 62 klubów z całego kraju. Do walki w nich stanęły również najmłodsze zawodniczki UKS Piątki Ostrołęka: Zuzanna Zecer i Antonina Szczubełek.

Dwa medale Zuzi Zecer

Dwa medale Zuzi Zecer

Pierwsze starty w 2021 roku odnotowali zawodnicy UKS Piątka Ostrołęka, którzy uczestniczyli w XXII Grand Prix Ciechanowa pod patronatem prezydenta Krzysztofa Kosińskiego. Do rywalizacji w dwóch blokach przystąpiło pond 540 zawodniczek i zawodników z 40 klubów. W stawce znalazły się: Zuzanna Zecer, Emilia Ciak, Maja Szukiewicz, Antonina Szczubełek, Magda Kowalska Natalia Skórzewska oraz Szymon Pliszka.

Basen otwarty od soboty

Basen otwarty od soboty

Miłośnicy wodnej aktywności wreszcie doczekają się możliwości wejścia basenu. Od 20 lutego Park Wodny "Aquarium" będzie otwarty równiez w weekendy. Smaczne jedzenie można zamówić również w restauracji "Nemo".

Szporak nadzieją olimpijską

Szporak nadzieją olimpijską

Wydział szkolenia Polskiego Związki Pływackiego podał listę zawodników i zawodniczek, którzy zostali wzięci pod uwagę przy programie "Mały Wielki Polak - nadzieje olimpijskie" na 2021 rok. Wśród nominowanych znalazł się zawodnik Klubu Sportowego Squatina Ostrołęka.

» Wasze komentarze

gosc @ 16:11, 16.11.2020r. IP: *

jedna w trzech osobach?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo