« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 30 listopada 2020 r., imieniny Andrzeja, Justyny, Konstantego

Moja Ostrołęka

Aktualności

Angelika Wikieł trzecia, piąta i dziewiąta

Zawodniczka Narwi Ostrołęka wzięła udział w Arena Grand Prix Pucharu Polski w pływaniu, który odbył się w Łodzi. 22-letnia reprezentantka naszego miasta trzykrotnie pojawiała się w wodzie. Najlepiej zaprezentowała się na 200 metrów stylem klasycznym. W pozostałych występach również nie było źle.


- Jestem bardziej typem zawodnika, który woli długie dystanse. W moim przypadku jest to 200 metrów stylem klasycznym, jednak każdy start jest dla mnie tak samo ważny i na każdym z nich dam z siebie wszystko - mówiła przed występem Angelika.

Reklama

Słowa sprawdziły się, bo najlepiej zaprezentowała się na najdłuższym dystansie. Zajęła trzecie miejsce z czasem 2:34,22 s. Nasza zawodniczka przegrała tylko z Weroniką Hallmann (AZS AWF Warszawa) i Wiktorią Samułą (AZS UMCS Lublin).

Na dystansie o połowę krótszym wywalczyła piąte miejsce z czasem 1:11,23 s, zaś na 50 metrów stylem klasycznym była dziewiąta - 33,00 s.

Reklama

- Starty po takiej przerwie oceniam dobrze. Muszę na nowo przyzwyczaić się do startów na zawodach. Na 200 metrów klasycznym było widać, że dawno nie startowałam. Ostatni start na tym dystansie miałam około 11 miesięcy temu. Wiem, że z każdym startem będzie lepiej. W przyszłym tygodniu, jeżeli nie zmieni się sytuacja w Polsce, odbędzie się kolejna edycja Grand Prix Polski w Poznaniu, w których chcę wystartować - mówi Angelika Wikieł, zawodniczka Narwi Ostrołęka.

Odsłon: 2788
Komentarzy: 1
15:48, 16.11.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Złoto Zuzi Zecer. Doświadczenia Tosi Szczubełek

Złoto Zuzi Zecer. Doświadczenia Tosi Szczubełek

Na krytej pływalni OSiR Żoliborz Warszawa odbyła się pierwsza runda ogólnopolskich zawodów Od Młodzika do Olimpijczyka, która w porannym bloku zgromadziła roczniki dziewcząt 2012, 2011 oraz 2010. Do walki w nich stanęły również najmłodsze zawodniczki UKS Piątki Ostrołęka: Zuzanna Zecer oraz Antonina Szczubełek.

Nakielski, Bojarski, Mierzejewski i Adamowski wyjęli jedenaście medali z wody (zdjęcia)

Nakielski, Bojarski, Mierzejewski i Adamowski wyjęli jedenaście medali z wody (zdjęcia)

Świetny występ podczas trzeciej rundy Pomorskiej Ligi w Ratownictwie Wodnym mają za sobą podopieczni Dariusza Małkowskiego. Przedstawiciele WOPR-OS startujący w składzie: Hubert Nakielski, Kamil Bojarski, Kacper Mierzejewski, Mateusz Adamowski wywalczyli jedenaście medali, w tym siedem złotych, dwa srebrne oraz dwa brązowe.

Brązowy medal i rekord Blanki Mulewskiej

Brązowy medal i rekord Blanki Mulewskiej

II runda Grand Prix Mazowsza zakończyła się sukcesem zawodniczki KS Ostrołęckiego Stowarzyszenia Pływackiego Squatina Ostrołęka. W roczniku 2008 zaprezentowały się dwie podopieczne Leszka i Mai Bieżuńskich: Blanka Mulewska oraz Kornelia Rusiłowicz.

Bieżuński z dobrymi występami

Bieżuński z dobrymi występami

Podczas II rundy Grand Prix Mazowsza zaprezentował się zawodnik KS Ostrołęckiego Stowarzyszenia Pływackiego Squatina Ostrołęka. Podopieczny Mai i Leszka Bieżuńskiego zanotował dwa wartościowe wyniki. Jakub Bieżuński walczył na dystansie 50 metrów stylem motylkowym oraz na 100 metrów stylem klasycznym.

Szporak z brązem

Szporak z brązem

Z sukcesami wystartował podczas II rundy Grand Prix Mazowsza zawodnik KS Ostrołęckiego Stowarzyszenia Pływackiego Squatina Ostrołęka Kamil Szporak. Podopieczny Mai i Leszka Bieżuńskich wrócił do domu z medalem. 14-latek mierzył się na dystansie 100 metrów stylem klasycznym.

» Wasze komentarze

gosc @ 16:11, 16.11.2020r. IP: *

jedna w trzech osobach?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo