Poniedziałek, 30 listopada 2020 r., imieniny Andrzeja, Justyny, Konstantego

Formalność ostrołęczan pod siatką?

21 listopada o godz. 17:00 w hali im. A. Gołasia siatkarze SPS Volley Ostrołęka rozegrają czwarty mecz w sezonie. Podopieczni Arkadiusza Piasty podejmą SPS GOSiR Mrozy. Przed pierwszą piłką wydaje się, że nasi gracze są zdecydowanym faworytem, jednak pamiętajmy, że to początek sezonu.

- W tygodniu mieliśmy problemy z frekwencją. Na całe szczęście na dzisiejszym, piątkowym treningu byli już wszyscy. Notujemy bardzo dobry start w tym sezonie i chcemy podtrzymać passę zwycięstw. Wiemy, że rywale nie wygrali ani jeszcze jednego meczu, ale to nie oznacza, że oddadzą nam punkty bez walki - mówi Łukasz Kadłubowski.

Kapitan SPS Volley Ostrołęka podkreśla, że główną bronią powinna być taktyka. - Powtarzałem to wielokrotnie. Jeśli zrealizujemy swoje założenia, będzie dobrze. Powinno być dobrze - dodaje.

Odsłon: 2817
Komentarzy: 2
21:49, 20.11.2020r.

Cztery mecze, cztery wygrane SPS

Trwa seria siatkarzy z Ostrołęki. SPS Volley po raz czwarty w sezonie wygrał i co ciekawe, podopieczni Arkadiusza Piasty jeszcze nie przegrali ani jednego seta. Nasi siatkarze mieli problemy tylko w pierwszej odsłonie. W dwóch pozostałych pokazali swoją siłę i triumfowali bezapelacyjnie.

Triumf ostrołęczanek

Bardzo ważne spotkanie mają za sobą podopieczne Dariusza Werpachowskiego w wojewódzkiej lidze kadetek. Małgorzata Biskup i spółka po zaciętym starciu pokonały po pięciosetowej walce Radomkę Radom. Zawodniczki Nike przegrywały już 1:2, jednak potrafiły wyrównać i triumfować w tie-breaku.

Volley się nie zatrzymuje

Znakomity początek rozgrywek IV ligi siatkarzy z Ostrołęki. SPS Volley w niedzielnym spotkaniu ograł na wyjeździe Olymp Błonie. Podopieczni Arkadiusza Piasty po raz trzeci w bieżących rozgrywkach zanotowali komplet punktów. Co więcej, ostrołęczanie nie stracili jeszcze ani jednego seta.

3:0 Nike Ostrołęki

W sobotę juniorki OTPS Nike Ostrołęka mierzyły się z MOS Wola Warszawa. Zawodniczki Tomasza Pakieły zaprezentowały się znakomicie i wygrały z siatkarkami ze stolicy bez straty seta.