« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 11 kwietnia 2021 r., imieniny Filipa, Leona, Jaromira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Piękne chwile w Ciechanowie. UKS Atleta z wicemistrzostwem

Kolejny udany start UKS Atleta Ostrołęka, tym razem w wykonaniu najmłodszych zawodników. Kolejne dyplomy, medale i puchary trafiły do młodych sportowców. W sobotę ekipa 12 przyszłych ciężarowców rywalizowała w hali sportowej im. Ireneusza Palińskiego w Ciechanowie podczas Wojewódzkiego Wieloboju Atletycznego. 


Zawodniczki i zawodnicy rywalizowali w trzech konkurencjach ogólnorozwojowych i jednym ćwiczeniu ukierunkowanym na podnoszeniu ciężarów: bieg wahadłowy 4 x 10 m, rzut piłką lekarską, trójskok obunóż z miejsca, podrzut lub rwanie na technikę. Zacięta rywalizacja młodych sportowców zakończyła się wieloma sukcesami, nawet na najwyższym podium.

Reklama

Aleksandra Orłowska (Obierwia) w grupie do 10 lat wywalczyła pierwszej miejsce, zaś Maja Zera (Obierwia) była druga. Wśród 13-latek Gabriela Zapust (Ostrołęka) zajęła piąte miejsce, Maja Kulesza (Ostrołęka) była dziesiąta, Dagmara Krawczyk (Ostrołęka) wywalczyła dwunaste miejsce, a tuż za nią uplasowała się Julia Stachurska (Ostrołęka).

W grupie chłopców do 10 lat Karol Dzięgielewski (Obierwia) zdobył srebro, zaś Adam Dzięgielewski (Obierwia) brąz. 

Mistrzem wśród starszych został zawodnik z Ostrołęki - Igor Wiech. Kacper Mróz z Aleksandrowa wywalczył brązowy medal, Bartłomiej Zyśk (Ostrołęka) był czwarty, zaś Kacper Krajza (Aleksandrowo) piąty.

Reklama

Nad sportową ekipą czuwali dorośli w składzie: Karol Janczewski, Justyna Niedzwiecka, Robert Niedzwiecki, Wojciech Mróz. Drużynowo UKS Atleta Ostrołęka zajął drugie miejsce w klasyfikacji klubowej.

Odsłon: 4582
Komentarzy: 4
20:19, 21.11.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Co z obiektami sportowymi? Obostrzenia przedłużone

Co z obiektami sportowymi? Obostrzenia przedłużone

W związku z wysoką liczbą osób zakażonych koronawirusem władze naszego kraju podjęły decyzję o przedłużeniu zasad bezpieczeństwa. Obostrzenia, które pojawiły się od 27 marca potrwają minimum do 18 kwietnia. Wśród zakazów, nakazów są również wytyczne dla osób uprawiających sport. Nie mamy dobrych wieści.

Masaż sportowy, czyli naturalny sposób na przyspieszoną regenerację

Masaż sportowy, czyli naturalny sposób na przyspieszoną regenerację

Masaż sportowy to świetne uzupełnienie dla osób aktywnie uprawiających sport. Wspomaga organizm przy wysiłku fizycznym, w jego trakcie jak i po uprawianiu sportu. Relaksuje i regeneruje organizm po wysiłku, pomagając przy tym usunąć zakwasy oraz napięcie mięśni.

Odszedł wielki kibic Legii i Narwi. Wspomnienie 'Chełsty'

Odszedł wielki kibic Legii i Narwi. Wspomnienie "Chełsty"

Po dziesięciodniowej walce pod respiratorem nie udało się uratować Łukasza Chełstowskiego. 35-latek ostatniego dnia marca przegrał z koronawirusem. Miał przed sobą całe życie. Był współzałożycielem fanklubu Legii Warszawa w Ostrołęce. Dbał o to, by każde dziecko w mieście lub powiecie sławiło klub ze stolicy.

Jesteś członkiem Polskiego Związku Latania na Miotle? Kolejne ograniczenia w siłowniach i na basenach

Jesteś członkiem Polskiego Związku Latania na Miotle? Kolejne ograniczenia w siłowniach i na basenach

Dzisiaj władze naszego kraju opublikowały nowe rozporządzenia, które bardzo mocno ograniczają możliwość korzystania z basenów oraz siłowni. Od teraz z tych obiektów mogą korzystać tylko i wyłącznie członkowie kadry narodowej polskich związków sportowych w dyscyplinach olimpijskich.

Julka na podium, Gabrysia tuż za 'pudłem' (zdjęcia)

Julka na podium, Gabrysia tuż za "pudłem" (zdjęcia)

Pięcioro reprezentantów UKS Atleta Ostrołęka wzięło udział w Otwartych Mistrzostwach Powiatu Siedleckiego do lat 20 w podnoszeniu ciężarów. Ekipa pod wodzą Jakuba Borkowskiego zaprezentowała się z dobrej strony na pomoście w Siedlcach. W rywalizacji wzięli udział: Gabriela Zapust, Julia Stachurska, Igor Więch, Wiktor Krukowski i Stanisław Winnicki.

» Wasze komentarze

Ol @ 09:35, 22.11.2020r. IP: *.*.51.167

Piękna robota działaczy UKS ATLETA

Strong @ 12:43, 22.11.2020r. IP: *.*.157.142

Super brawo dzieciaki;)

Kasia @ 15:23, 22.11.2020r. IP: *.*.9.32

Pęknie się dzieje, brawo aktywne dzieciaki!

misioQ @ 11:36, 23.11.2020r. IP: *.*.1.21

Dobra robota - oby tak dalej!

KAŁABANGA :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo