« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 30 listopada 2020 r., imieniny Andrzeja, Justyny, Konstantego

Moja Ostrołęka

Aktualności

Piękne chwile w Ciechanowie. UKS Atleta z wicemistrzostwem

Kolejny udany start UKS Atleta Ostrołęka, tym razem w wykonaniu najmłodszych zawodników. Kolejne dyplomy, medale i puchary trafiły do młodych sportowców. W sobotę ekipa 12 przyszłych ciężarowców rywalizowała w hali sportowej im. Ireneusza Palińskiego w Ciechanowie podczas Wojewódzkiego Wieloboju Atletycznego. 


Zawodniczki i zawodnicy rywalizowali w trzech konkurencjach ogólnorozwojowych i jednym ćwiczeniu ukierunkowanym na podnoszeniu ciężarów: bieg wahadłowy 4 x 10 m, rzut piłką lekarską, trójskok obunóż z miejsca, podrzut lub rwanie na technikę. Zacięta rywalizacja młodych sportowców zakończyła się wieloma sukcesami, nawet na najwyższym podium.

Reklama

Aleksandra Orłowska (Obierwia) w grupie do 10 lat wywalczyła pierwszej miejsce, zaś Maja Zera (Obierwia) była druga. Wśród 13-latek Gabriela Zapust (Ostrołęka) zajęła piąte miejsce, Maja Kulesza (Ostrołęka) była dziesiąta, Dagmara Krawczyk (Ostrołęka) wywalczyła dwunaste miejsce, a tuż za nią uplasowała się Julia Stachurska (Ostrołęka).

W grupie chłopców do 10 lat Karol Dzięgielewski (Obierwia) zdobył srebro, zaś Adam Dzięgielewski (Obierwia) brąz. 

Mistrzem wśród starszych został zawodnik z Ostrołęki - Igor Wiech. Kacper Mróz z Aleksandrowa wywalczył brązowy medal, Bartłomiej Zyśk (Ostrołęka) był czwarty, zaś Kacper Krajza (Aleksandrowo) piąty.

Reklama

Nad sportową ekipą czuwali dorośli w składzie: Karol Janczewski, Justyna Niedzwiecka, Robert Niedzwiecki, Wojciech Mróz. Drużynowo UKS Atleta Ostrołęka zajął drugie miejsce w klasyfikacji klubowej.

Odsłon: 2477
Komentarzy: 4
20:19, 21.11.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Borkowski polował na 260 kg i się udało. A wcześniej była kwarantanna

Borkowski polował na 260 kg i się udało. A wcześniej była kwarantanna

Czwarte miejsce podczas World Cup 2020 w trójboju siłowym wywalczył Jakub Borkowski. Zawodnik UKS Atleta Ostrołęka był zadowolony ze swojego startu w kategorii open do 100 kg. 24-latek uzbierał 625 kg.

Złoto i czwarte miejsce Małgorzaty Laski (zdjęcia)

Złoto i czwarte miejsce Małgorzaty Laski (zdjęcia)

Zawodniczka ćwicząca w ostrołęckim Klubie Sportów Sylwetkowych "Kuźnia" odniosła kolejne sukcesy. Podczas Międzynarodowego Festiwalu Sportów Sylwetkowych Federacji NPC Worldwide & IFBB Professional League została mistrzynią i otarła się o podium. Małgorzata Laska otrzymała złoty medal, piękną statuetkę oraz pełną torbę odżywek.

Sienkiewicz wygrał 'generalkę'. Na Luzie Bowling Team najlepszą drużyną

Sienkiewicz wygrał "generalkę". Na Luzie Bowling Team najlepszą drużyną

34 zawodników walczyło w szóstej, a zarazem ostatniej kolejce Ostrołęckiej Ligi Bowlingowej Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Wydarzenie odbyło się bez publiczności, przy zachowaniu wszelkich standardów sanitarno-epidemiologicznych oraz przy zamkniętym lokalu oraz zepsutej maszynie do smarowania torów.

 

Zadbaj o swoje zdrowie, jak i swojego podopiecznego, za pośrednictwem pasów do trekkingu z psem

Zadbaj o swoje zdrowie, jak i swojego podopiecznego, za pośrednictwem pasów do trekkingu z psem

Dogtrekking jest aktywnością, która z roku na rok zyskuje w Polsce coraz większą popularność. Jest to dyscyplina sportu, w której organizowane są zawody, ale sprawdza się także jako rekreacyjna i nieco bardziej aktywna forma spaceru ze swoimi czworonogami. Jak to działa?

Prezes chodzi w złocie. Janczewski mistrzem (zdjęcia)

Prezes chodzi w złocie. Janczewski mistrzem (zdjęcia)

Dwójka reprezentantów UKS Atleta Ostrołęka wystartowała w XXX Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Masters w podnoszeniu ciężarów. W Piekarach Śląskich nasi przedstawiciele sięgnęli po złote medale. Z tytuły najlepszych cieszyli się: Justyna Niedzwiecka - mistrzyni Polski z 2019 roku, pięciokrotna rekordzistka Polski oraz Karol Janczewski - srebrny medalista mistrzostw z 2016 i 2019 roku.

» Wasze komentarze

Ol @ 09:35, 22.11.2020r. IP: *.*.51.167

Piękna robota działaczy UKS ATLETA

Strong @ 12:43, 22.11.2020r. IP: *.*.157.142

Super brawo dzieciaki;)

Kasia @ 15:23, 22.11.2020r. IP: *.*.9.32

Pęknie się dzieje, brawo aktywne dzieciaki!

misioQ @ 11:36, 23.11.2020r. IP: *.*.1.21

Dobra robota - oby tak dalej!

KAŁABANGA :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo