« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 17 stycznia 2021 r., imieniny Antoniego, Jana, Sabiniana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Piękne chwile w Ciechanowie. UKS Atleta z wicemistrzostwem

Kolejny udany start UKS Atleta Ostrołęka, tym razem w wykonaniu najmłodszych zawodników. Kolejne dyplomy, medale i puchary trafiły do młodych sportowców. W sobotę ekipa 12 przyszłych ciężarowców rywalizowała w hali sportowej im. Ireneusza Palińskiego w Ciechanowie podczas Wojewódzkiego Wieloboju Atletycznego. 


Zawodniczki i zawodnicy rywalizowali w trzech konkurencjach ogólnorozwojowych i jednym ćwiczeniu ukierunkowanym na podnoszeniu ciężarów: bieg wahadłowy 4 x 10 m, rzut piłką lekarską, trójskok obunóż z miejsca, podrzut lub rwanie na technikę. Zacięta rywalizacja młodych sportowców zakończyła się wieloma sukcesami, nawet na najwyższym podium.

Reklama

Aleksandra Orłowska (Obierwia) w grupie do 10 lat wywalczyła pierwszej miejsce, zaś Maja Zera (Obierwia) była druga. Wśród 13-latek Gabriela Zapust (Ostrołęka) zajęła piąte miejsce, Maja Kulesza (Ostrołęka) była dziesiąta, Dagmara Krawczyk (Ostrołęka) wywalczyła dwunaste miejsce, a tuż za nią uplasowała się Julia Stachurska (Ostrołęka).

W grupie chłopców do 10 lat Karol Dzięgielewski (Obierwia) zdobył srebro, zaś Adam Dzięgielewski (Obierwia) brąz. 

Mistrzem wśród starszych został zawodnik z Ostrołęki - Igor Wiech. Kacper Mróz z Aleksandrowa wywalczył brązowy medal, Bartłomiej Zyśk (Ostrołęka) był czwarty, zaś Kacper Krajza (Aleksandrowo) piąty.

Reklama

Nad sportową ekipą czuwali dorośli w składzie: Karol Janczewski, Justyna Niedzwiecka, Robert Niedzwiecki, Wojciech Mróz. Drużynowo UKS Atleta Ostrołęka zajął drugie miejsce w klasyfikacji klubowej.

Odsłon: 4127
Komentarzy: 4
20:19, 21.11.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Narew w najlepszej '16' w kraju

Narew w najlepszej "16" w kraju

Eportowa drużyna Narwi Ostrołęka, w składzie Patryk mayor Majewski i Marcin mrn Sczes zwyciężyła w kolejnym etapie eliminacji Pucharu Polski PZPN i zakwalifikowała się do finałów. Tam spotka się szesnaście najlepszych ekip w Polsce, w większości reprezentujących kluby piłkarskiej Ekstraklasy.

Nabór wniosków o stypendia sportowe

Nabór wniosków o stypendia sportowe

Do 31 stycznia można składać wnioski o przyznanie okresowych stypendiów sportowych dla osób fizycznych za osiągnięte wyniki sportowe na 2021 rok. Jakie są warunki otrzymania wynagrodzenia za rezultaty w szeroko pojętej kulturze fizycznej?

Nabór animatorów sportu na orlikach

Nabór animatorów sportu na orlikach

W związku z kolejną edycją projektu „Lokalny Animator Sportu” Miasto Ostrołęka ogłasza nabór na funkcję animatora sportu na siedmiu boiskach typu orlik.

 Białczak odszedł do wieczności

Białczak odszedł do wieczności

4 stycznia w wieku 72 lat zmarł Kazimierz Białczak. To wielce zasłużony człowiek dla baranowskiego sportu. Był wieloletnim prezesem LZS Baranowo. Promował, wspierał sport w okolicy.

1,5 mln zł na sport w Ostrołęce. Kto dostanie?

1,5 mln zł na sport w Ostrołęce. Kto dostanie?

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik wydał zarządzenie w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w 2021r. z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej. W 2021 roku na dotacje zaplanowano kwotę 1 500 000 złotych.

» Wasze komentarze

Ol @ 09:35, 22.11.2020r. IP: *.*.51.167

Piękna robota działaczy UKS ATLETA

Strong @ 12:43, 22.11.2020r. IP: *.*.157.142

Super brawo dzieciaki;)

Kasia @ 15:23, 22.11.2020r. IP: *.*.9.32

Pęknie się dzieje, brawo aktywne dzieciaki!

misioQ @ 11:36, 23.11.2020r. IP: *.*.1.21

Dobra robota - oby tak dalej!

KAŁABANGA :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo