Wtorek, 16 kwietnia 2024 r., imieniny Bernadetty, Cecyliana, Kseni

Dobry sprawdzian Siódemki

Siedmioro przedstawicieli Siódemki Ostrołęka wystartowało na obiektach Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie podczas Mistrzostw Mazowsza w Biegach Przełajowych. Czwórka zawodników uplasowało się w pierwszej "dziesiątce" zmagań.

Najlepiej spisał się Karol Rogoziński, który w biegu na 3 km zajął piątą pozycję. Małgorzata Wierzbowska wywalczyła ósme miejsce na 2 km wśród młodziczek, zaś Szymon Sala był dziewiąty w biegu na 1 km w grupie dzieci.

10. pozycję w rywalizacji juniorek młodszych zajęła Izabela Marcińczyk, zaś Kornelia Rusiłowicz uplasowała się na 12. lokacie w biegu na 1 km w gronie dzieci. To samo miejsce stało się udziałem Klaudii Pażysz na 2 km juniorek młodszych. Maja Wołosz była 19. w wyścigu na 1 km w kategorii dzieci.