« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 17 stycznia 2021 r., imieniny Antoniego, Jana, Sabiniana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kiedy zaczną się ligi z udziałem naszych?

Kilka bądź kilkanaście dni temu piłkarze IV ligi, Klasy Okręgowej, Klasy A i B zakończyli zmagania jesienne. Przed zespołami odpoczynek, a następnie okres przygotowawczy. Kiedy możemy spodziewać się powrotu ekip na boiska w rundzie wiosennej? Oczywiście, wszystkie daty są zależne od postępu pandemii w naszym kraju.


Czwartoligowcy zainaugurują zmagania w pierwszy weekend kwietnia. Wówczas odbędzie się 16. kolejka. Są oczywiście wyjątki. KS CK Troszyn o punkty powalczy już 27 marca o godz. 14:00. Podopieczni Marcina Truszkowskiego podejmą Świt Staroźreby. Będzie to mecz zaległy z jesieni. W pierwotnym terminie został odwołany.

Reklama

Narew Ostrołęka powinna zacząć walkę o punkty 13 lub 14 marca. Wtedy mają ruszyć rozgrywki Klasy Okręgowej. W pierwszym boju podopieczni Andrzeja Sieradzkiego zmierzą się na wyjeździe z GKS Pokrzywnica. Na inaugurację rozgrywek nasi wygrali aż 6:0. 

Również w połowie marca maja ruszyć rozgrywki Klasy A. Bartnik Myszyniec zagra z Orlętami Baboszewo, zaś Rzekunianka Rzekuń w derbach podejmie Kurpik Kadzidło.

Reklama

Piłkarze Klasy B wznowią rozgrywki 20/21 marca lub 27/28 marca. - To są terminy ramowe. Wiadomo, że mogą się zmienić - mówi Jacek Chądzyński, specjalista Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej - Delegatura w Ciechanowie.

Odsłon: 8580
Komentarzy: 0
16:46, 25.11.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dwa turnieje w jeden dzień w KAS

Dwa turnieje w jeden dzień w KAS

Kurpiowska Akademia Sportowa zaprasza zespoły do udziału w halowych turniejach piłki nożnej. Rozgrywki odbędą się 14 lutego. W sumie wystąpi 18 ekip.

Rezerwy Narwi szlifują formę. Chcesz dołączyć?

Rezerwy Narwi szlifują formę. Chcesz dołączyć?

Oprócz pierwszej drużyny wicelidera Klasy Okręgowej do zajęć wrócili gracze Narwi II. Podopieczni Mariusza Sadłowskiego w okresie przygotowawczym rozegrają siedem meczów kontrolnych.

Nie będzie turnieju ALDO Cup

Nie będzie turnieju ALDO Cup

24 stycznia miał odbyć się VIII turniej halowy ALDO Cup. Z wiadomych względów zmagania cieszące się dużą popularnością nie odbędą się.

Karwowski testowany w Wiśle

Karwowski testowany w Wiśle

Zawodnik Narwi Ostrołęka został dostrzeżony przez mocniejszych. 17-letni pomocnik wicelidera Klasy Okręgowej od poniedziałku przebywa na testach w Wiśle Płock. Czy Kevin Karwowski ma szansę na pozostanie w ekipie "Nafciarzy". Oczywiście, na początek w drugiej drużynie oraz ekipie juniorów?

Narew ruszyła (zdjęcia, wideo)

Narew ruszyła (zdjęcia, wideo)

24 zawodników pojawiło się na inauguracyjnych zajęciach wicelidera Klasy Okręgowej. Wśród nowych graczy był Damian Drężewski oraz dwóch juniorów z rocznika 2005.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo