Piątek, 5 marca 2021 r., imieniny Adriana, Fryderyka, Oliwii

Siatkarki nie dały rady najlepszym

Porażką w trzech setach zakończył się występ juniorek Nike Ostrołęka. Podopieczne Tomasza Pakieły nie zdołały sprawić niespodzianki w Legionovie. Legionovia to zdecydowanie najsilniejsza ekipa w województwie, która ma na koncie komplet 12 wygranych. Dla naszych była to siódma przegrana w sezonie.

- Mimo naprawdę dobrej gry przegraliśmy z pierwszą drużyną Legionovii. Gospodynie były zdecydowanymi faworytkami, które w dotychczas rozegranych 11 meczach przegrały tylko dwa sety. Mimo ambitnej postawy całego zespołu i wyrównanej walki w pierwszym i trzecim secie, niestety nie udało się wygrać nawet jednej partii - mówi Tomasz Pakieła, szkoleniowiec Nike.

Legionovia I Legionowo - OTPS Nike Ostrołęka 3:0 (25:20, 25:13, 25:21)
Nike: Zuzanna Brewczyńska (kapitan), Alicja Lendzioszek, Aleksandra Jadczak, Sandra Zuśka, Wiktoria Sawicka, Iza Czerwonko, Klaudia Niedźwiecka (libero), Patrycja Parzych (libero),  Aleksandra Ziarno. Trener: Tomasz Pakieła

Odsłon: 7568
10:37, 15.12.2020r.

SPS Volley się nie zatrzymuje. Mamy lidera!

Jedenasta wygrana w dwunastym spotkaniu w wykonaniu siatkarzy z Ostrołęki. Podopieczni Arkadiusza Piasty nie mieli większych problemów z pokonaniem GOSiR Mrozy. Przed naszymi zawodnikami bardzo ważny tydzień. W weekend zmierzą się z Huraganem Wołomin.

SPS Volley rozbił Błonie. Szybko miło i przyjemnie (zdjęcia, wideo)

Dziesiąta wygrana w sezonie siatkarzy z Ostrołęki. Podopieczni Arkadiusza Piasty nie mieli większych problemów w starciu z Olympem Błonie. O przewadze naszych niech świadczy fakt, że rywale zdołali w trzech setach zdobyć zaledwie 26 punktów.

Ostrołęczanie chcą dziesiątej wygranej

Po kilkunastodniowej przerwie na boisko wrócą siatkarze SPS Volley. Podopieczni Arkadiusza Piasty we własnej hali podejmą Olymp Błonie. W pierwszym spotkaniu wyjazdowym Łukasz Kadłubowski i spółka wygrali 3:0 (25:23, 25:15, 26:24). Czy tym razem będzie podobnie?

Kadetki Nike z utrzymaniem

W kolejnym sezonie kadetki Nike Ostrołęka będą grały w najwyższej klasie rozgrywkowej siatkówki w województwie mazowieckim. Podopieczne Dariusza Werpachowskiego zakończyły rozgrywki na miejscach 7-8. - Apetyt rósł w miarę jedzenia - mówi szkoleniowiec.

Dziewiąta wygrana. Wicelider

Siatkarze SPS Volley Ostrołęka poradzili sobie w Ząbkach z przedostatnią drużyną w tabeli. Podopieczni Arkadiusza Piasty zwyciężyli Siatkarza w czterech setach.