Czwartek, 18 kwietnia 2024 r., imieniny Apoloniusza, Bogusławy, Gościsława

Tyszka, Mielnicki, Sznyter, Korzeniecki najlepsi (zdjęcia, wideo)

Ostrołęcki Klub Koszykówki był organizatorem Międzyszkolnego Turniej Koszykówki 3x3. Zmagania odbyły się w Szkole Podstawowej nr 10. Chętni zagrali w dwóch grupach wiekowych: do klasy VI oraz klasy VII-VIII. Do rywalizacji stanęły cztery drużyny z: SP 2, SP 4, SP 10 wśród chłopców oraz z SP 10 w gronie dziewcząt.

Zwycięzcą turnieju została drużyna chłopięca ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Ostrołęce w składzie: Kamil Tyszka, Jan Mielnicki, Igor Sznyter, Dawid Korzeniecki, która pokonała wszystkie pozostałe ekipy i została mistrzem miasta. Najlepszym zawodnikiem został uznany Jan Mielnicki (SP nr 10).

SP 10 (chłopcy): Kamil Tyszka, Jan Mielnicki, Igor Sznyter, Dawid Korzeniecki
SP 10 (dziewczęta): Daria Śmiecińska, Natalia Czarnecka, Nadia Pieńkowska, Maja Posobiec, Amelia Napiórkowska, Agata Jastrząb

Koszykarki zagrają u siebie!

To już pewne. Nasze miasto będzie areną turnieju półfinałowego mistrzostw Polski U-15 kobiet w koszykówce. Rywalizacja ekipy Tomasza Pierzchały oraz Mariusza Mierzejewskiego zagrają w hali III LO w Ostrołęce.

Koszykarki Unii w półfinałach!

Zawodniczki Unii Basket Ostrołęka wywalczyły awans do turnieju półfinałowego mistrzostw Polski U-15. Nasze koszykarki w ostatnim spotkaniu podczas zmagań w Tarnowie musiały uznać wyższość drużyny z Głuchołaz.

Zrobiły to!

Zrobiły to!

Koszykarki Unii Basket Ostrołęka wywalczyły awans do grona 16 najlepszych drużyn w Polsce. Podczas 1/4 finału mistrzostw Polski w kategorii U-15 dziewcząt podopieczne Tomasza Pierzchały i Mariusza Mierzejewskiego nie dały szans gospodyniom zmagań.

Ostrołęczanki? Księżniczki koszykówki!

Świetny start zespołu Unii Basket Ostrołęka podczas 1/4 finału mistrzostw Polski kobiet U-15. W Tarnowie podopieczne Tomasza Pierzchały nie dały większych szans ekipie Basket 4EVER KSawerów.

Koszykarki Unii pojechały po marzenia

Przed podopiecznymi Tomasza Pierzchały oraz Mariusza Mierzejewskiego turniej 1/4 Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-15 dziewcząt. Zmagania odbędą się od 5 do 7 kwietnia w Tarnowie.