« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 13 kwietnia 2021 r., imieniny Przemysława, Hermenegildy, Marcina

Moja Ostrołęka

Aktualności

Popłyną o tytuły mistrzów Ostrołęki

UKS Piątka zaprasza na IX Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki w Pływaniu, które odbędą się 20 grudnia w parku wodnym w Ostrołęce. W związku z wytycznymi z Ministerstwa Zdrowia i GIS dotyczącymi pandemii wirusa COVID-19 zawody odbędą się bez udziału publiczności, jednak będzie prowadzona transmisja live.`


Już po raz dziewiąty z rzędu, tym razem ostrołęcka pływalnia będzie gościła około 300 zawodniczek i zawodników z 31 klubów z Polski. Obecnie może startować 150 osób i dlatego zostanie dokonany podział na blok A o godz. 10:00 (dziewczęta) oraz blok B o godz. 12:30 (chłopcy).

Reklama

Organizatorami zawodów są: UKS Piątka Ostrołęka, Park Wodny Aquarium oraz WOPR-OS Ostrołęka. Patronat na zawodami obieli prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik, Powiat Ostrołęcki - starosta Ostrołęcki Stanisław Kubeł, wicestarosta Ostrołęcki Krzysztof Parzychowski oraz Przewodniczący Rady Miasta Ostrołęka Wojciech Zarzycki.

 
Do zmagań przystąpią zawodnicy z: Warszawy, Nowego Dworu Mazowieckiego, Łomży, Legionowa, Szczytna, Płońska, Poznania, Torunia, Łodzi, Malborka, Gdyni, Płocka, Piaseczna, Nieporętu, Ciechanowa, Siedlec oraz z Ostrowi Mazowieckiej.
 

a`` Reklama

Ostrołękę reprezentować będą trzy kluby sportowe UŚKS, WOPR-OS i UKS Piątka. Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki w pływaniu to duża impreza sportowa ciesząca się dużym zainteresowaniem. Otwarta formuła zawodów, duży przekrój kategorii wiekowych, a także możliwość aktywnego spędzenia wolnego czasu to niewątpliwie atuty.

Odsłon: 2438
Komentarzy: 0
09:45, 17.12.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dobre występy Squatiny w stolicy

Dobre występy Squatiny w stolicy

Ekipa z Klubu Sportowego Ostrołęckiego Stowarzyszenia Pływackiego Squatina Ostrołęka wzięła udział w kolejnej rundzie Ogólnopolskich Zawodów Pływackich "Od Młodzika do Olimpijczyka". Podopieczni Mai i Leszka Bieżuńskich wypływali swoje rekordy życiowe.

Złoty medal Zuzia Zecer. Rekordy Antoniny Szczubełek

Złoty medal Zuzia Zecer. Rekordy Antoniny Szczubełek

W krytej pływalni OSiR Żoliborz Warszawa odbyły się III eliminacje Ogólnopolskich Zawodów "Od Młodzika Do Olimpijczyka", które w dwóch blokach zgromadziły ponad 480 zawodniczek i zawodników z 62 klubów z całego kraju. Do walki w nich stanęły również najmłodsze zawodniczki UKS Piątki Ostrołęka: Zuzanna Zecer i Antonina Szczubełek.

Dwa medale Zuzi Zecer

Dwa medale Zuzi Zecer

Pierwsze starty w 2021 roku odnotowali zawodnicy UKS Piątka Ostrołęka, którzy uczestniczyli w XXII Grand Prix Ciechanowa pod patronatem prezydenta Krzysztofa Kosińskiego. Do rywalizacji w dwóch blokach przystąpiło pond 540 zawodniczek i zawodników z 40 klubów. W stawce znalazły się: Zuzanna Zecer, Emilia Ciak, Maja Szukiewicz, Antonina Szczubełek, Magda Kowalska Natalia Skórzewska oraz Szymon Pliszka.

Basen otwarty od soboty

Basen otwarty od soboty

Miłośnicy wodnej aktywności wreszcie doczekają się możliwości wejścia basenu. Od 20 lutego Park Wodny "Aquarium" będzie otwarty równiez w weekendy. Smaczne jedzenie można zamówić również w restauracji "Nemo".

Szporak nadzieją olimpijską

Szporak nadzieją olimpijską

Wydział szkolenia Polskiego Związki Pływackiego podał listę zawodników i zawodniczek, którzy zostali wzięci pod uwagę przy programie "Mały Wielki Polak - nadzieje olimpijskie" na 2021 rok. Wśród nominowanych znalazł się zawodnik Klubu Sportowego Squatina Ostrołęka.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo