« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 14 maja 2021 r., imieniny Bonifacego, Macieja, Dobiesława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Prokurat mistrzem. Chomicz drugi. Dłużniewski trzeci (zdjęcia, wideo)

27 zawodników walczyło w Otwartym Turnieju Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Przez cztery dni gracze walczyli o tytuł najlepszego. Było wiele zwrotów akcji, zaskakujących wyników, a w rywalizacji wzięli chętni nie tylko z Ostrołęki, ale również z Warszawy, Suwałk czy Siedlec.


Patronat honorowy nad zawodami objął prezydent miasta Łukasz Kulik. Organizacją turnieju zajęli się: Łukasz Połatyński i Paweł Staśkiewicz. - Pomimo trudnych czasów udało się nam wziąć udział w pierwszym turnieju na miejskiej kręgielni w Ostrołęce. Mamy nadzieję, że każdemu się podobało i będzie to na pewno nie ostatni taki turniej. A przyjezdnych bowlingowych przyjaciół zapraszamy częściej. Generalnie wszystko poszło po naszej myśli. Świetna atmosfera oraz rywalizacja na wysokim poziomie sprawiła, że zawody zaliczamy do jednych z lepszych w historii ostrołęckiego bowlingu - mówi Łukasz Połatyński.

Reklama

Mistrzem został Piotr Prokurat, który uzyskał 1702 punkty. Drugie miejsce wywalczył Dominik Chomicz - 1576 punktów, zaś trzeci był Arkadiusz Dłużniewski - 1484 punktów.
W finale B triumfował Karol Kupis - 1302 punkty. Wicemistrzem został Marcin Zajkowski - 1240 punktów, zaś najniższe miejsce na podium padło łupem Łukasz Połatyńskiego - 1232 punkty.

Klasyfikacja końcowa

Finał A
1. Piotr Prokurat - 1702 pkt
2. Dominik Chomicz - 1576 pkt
3. Arkadiusz Dłużniewski - 1484 pkt
4. Filip Terlik - 1455 pkt
5. Tomasz Żukowski - 1390 pkt
6. Paweł Staśkiewicz - 1291 pkt
7. Daniel Głuchowski - 1274 pkt
8. Dariusz Rojek - 1191 pkt

Finał B
1. Karol Kupis - 1302 pkt
2. Marcin Zajkowski - 1240 pkt
3. Łukasz Połatyński - 1232 pkt
4. Kamil Seredziński - 1176 pkt
5. Marcin Połatyński - 1133 pkt
6. Adam Bałon - 1125 pkt
7. Tomasz Waszczuk - 1091 pkt
8. Kamil Balcerzak - 1080 pkt

Reklama


Zobacz zdjęcia:
Liga bownlingowa

Więcej zdjęć: Liga bownlingowa

Odsłon: 3344
Komentarzy: 0
20:06, 21.12.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Połatyński w ścisłym finale

Połatyński w ścisłym finale

11 dni trwały V Międzynarodowe Mistrzostwa Zielonej Góry ZG OPEN 2021 w bowlingu. Niemal sześćset kilometrów na zmagania pokonała czwórka reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. W gronie 123 zawodników pojawili się: Paweł Staśkiewicz, Łukasz Połatyński, Filip Trelik i Nina Świderska.

Pierwszy turniej bowlingowy na miejskiej kręgielni

Pierwszy turniej bowlingowy na miejskiej kręgielni

Organizatorzy zapraszają do udziału w Otwartym Turnieju Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego 2020. Zmagania odbędą się od 17 do 20 grudnia w kręgielni w Parku Wodnym Aquarium. Patronat honorowy nad imprezą sprawuje prezydent miasta Łukasz Kulik. Właśnie ruszyły zapisy.

Łukasz Połatyński triumfatorem Ostrołęckiej Ligi Bowlingowej (zdjęcia)

Łukasz Połatyński triumfatorem Ostrołęckiej Ligi Bowlingowej (zdjęcia)

W piątkowy wieczór odbył się finał ligi TOP-8 Masters Ostrołęckiego Ligi Bowlingowej organizowanej przez Ostrołęcki Klub Bowlingowy. Do rywalizacji stanęło ośmiu najlepszych zawodników, którzy przez sześć kolejek zgromadzili punkty. Triumfował Łukasz Połatyński, który w rundzie zasadniczej był trzeci. W najważniejszej rozgrywce okazał się zdecydowanie najlepszy.

Półmetek Ostrołęckiej Ligi Bowlingowej (zdjęcia)

Półmetek Ostrołęckiej Ligi Bowlingowej (zdjęcia)

Do małych zmian doszło w klasyfikacji drużynowej rozgrywek, które odbywają się w poniedziałkowe wieczory. W Ostrołęckiej Lidze Bowlingowej w zmaganiach indywidualnych mamy niezwykle ciekawą rywalizację. Tak naprawdę może dojść do przetasowań już w najbliższej kolejce. 

 

Uczyli się od Preusa (zdjęcia)

Uczyli się od Preusa (zdjęcia)

Na zaproszenie prezesa Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego do naszego miasta przyjechał Patryk Preus. Pod jego okiem siedmiu zawodników ćwiczyło od rana do późnych godzin wieczorowych. Jak zapowiada Łukasz Połatyński, to nie ostatnia wizyta tego gracza w Ostrołęce.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo