Poniedziałek, 12 kwietnia 2021 r., imieniny Juliusza, Ludosława, Zenona

Prokurat mistrzem. Chomicz drugi. Dłużniewski trzeci (zdjęcia, wideo)

27 zawodników walczyło w Otwartym Turnieju Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Przez cztery dni gracze walczyli o tytuł najlepszego. Było wiele zwrotów akcji, zaskakujących wyników, a w rywalizacji wzięli chętni nie tylko z Ostrołęki, ale również z Warszawy, Suwałk czy Siedlec.

Patronat honorowy nad zawodami objął prezydent miasta Łukasz Kulik. Organizacją turnieju zajęli się: Łukasz Połatyński i Paweł Staśkiewicz. - Pomimo trudnych czasów udało się nam wziąć udział w pierwszym turnieju na miejskiej kręgielni w Ostrołęce. Mamy nadzieję, że każdemu się podobało i będzie to na pewno nie ostatni taki turniej. A przyjezdnych bowlingowych przyjaciół zapraszamy częściej. Generalnie wszystko poszło po naszej myśli. Świetna atmosfera oraz rywalizacja na wysokim poziomie sprawiła, że zawody zaliczamy do jednych z lepszych w historii ostrołęckiego bowlingu - mówi Łukasz Połatyński.

Mistrzem został Piotr Prokurat, który uzyskał 1702 punkty. Drugie miejsce wywalczył Dominik Chomicz - 1576 punktów, zaś trzeci był Arkadiusz Dłużniewski - 1484 punktów.
W finale B triumfował Karol Kupis - 1302 punkty. Wicemistrzem został Marcin Zajkowski - 1240 punktów, zaś najniższe miejsce na podium padło łupem Łukasz Połatyńskiego - 1232 punkty.