« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 27 stycznia 2021 r., imieniny Angeliki, Przybysława, Ilony

Moja Ostrołęka

Aktualności

Przedstawiciele "lekkiej" z nagrodami

Prezydent Łukasz Kulik zdecydował o przyznaniu trenerom Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki: Katarzynie Szuster, Konradowi Szusterowi oraz Bartoszowi Witkowskiemu - wyróżnień dla trenera realizującego działalność szkoleniową w klubie mającym siedzibę na terenie Ostrołęki. Podopieczni trójki szkoleniowców w ostatnim czasie uzyskali wysokie i godne uhonorowania wyniki we współzawodnictwie sportowym.


Na organizowanych w Ciechanowie sierpniowych Mistrzostwach Krajowego Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce U-18, U-20 i U-23 udało im się m.in. zdobyć złoty, srebrny i brązowy medal w rzucie dyskiem, złoty i brązowy medal w pchnięciu kulą oraz srebrny medal w skoku wzwyż. Udział w odbywających się w Białej Podlaskiej wrześniowych Mistrzostwach Polski U-23 w Lekkiej Atletyce zakończył się IV i V miejscem w rzucie dyskiem. Występ na urządzonych w Ciechanowie wrześniowych Mistrzostwach Międzywojewódzkich U-16 w Lekkiej Atletyce zaowocował srebrnym medalem w skoku w dal. Przeprowadzone w Radomiu wrześniowe Mistrzostwa Polski U-18 w Lekkiej Atletyce przyniosły m.in. srebrny medal w skoku wzwyż, a rozgrywane w Słupsku wrześniowe Mistrzostwa Polski do lat 16 w Lekkiej Atletyce IV miejsce w skoku wzwyż.

Reklama

Za indywidualne wyniki zostali docenieni autorzy wspomnianych sukcesów: Sebastian Moszczyński, Damian Niedźwiecki, Karolina Grzeszczyk, Patrycja Przybysz, Katarzyna Butler, Julia Mroczkowska, Kornelia Szymczyk, Dominik Kowalczyk i Alicja Prusik. Zawodnicy otrzymali specjalnie przygotowane upominki. Kilka tygodni wcześniej wyróżnienia otrzymali Aleksandra Dobkowska i weteranka Ewa Bartosik.

Reklama

Podopieczni Katarzyny Szuster, Konrada Szustera i Bartosza Witkowskiego regularnie prezentują swój rozwój sportowy na różnego szczeblu zawodach, co procentuje wartościowymi i godnymi uznania wynikami. Wszystkim młodym lekkoatletom serdecznie gratulujemy ostatnich osiągnięć i czekamy na kolejne dobre wieści z zakresu rywalizacji sportowej.

Odsłon: 2117
Komentarzy: 0
14:00, 30.12.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Kornelia i Maja z rekordami

Kornelia i Maja z rekordami

W Toruniu wystartowały dwie zawodniczki Siódemki Ostrołęka podczas mitingu lekkoatletycznego. Na starcie w różnych konkurencjach stanęło ponad pół tysiąca przedstawicieli "królowej" sportu. Wśród nich były: Kornelia Rusiłowicz i Maja Wołosz.

Iza najlepsza w Łodzi

Iza najlepsza w Łodzi

W sobotnie popołudnie w Łodzi w hali Rudzkiego Klubu Sportowego odbył się miting lekkoatletyczny, w którym wystartowało ponad pół tysiąca zawodników i zawodniczek. W stawce znalazły się cztery przedstawicielki ostrołęckiego Siódemki prowadzonych przez Marka Mierzejewskiego.

Martyna i Karol biegali w Toruniu

Martyna i Karol biegali w Toruniu

Miniony weekend to czas halowych mitingów lekkoatletycznych. Największy miał miejsce w Hali Arena w Toruniu. Wśród ponad 800 startujacych znalazła się dwóch podopiecznych Dariusza Dąbrowskiego z ostrołęckiej Siódemki.

Ola z prezentem dla trenera

Ola z prezentem dla trenera

Aleksandra Dobkowska w sobotę brała udział w zmaganiach halowych w Białymstoku. Dzień później pojawiła się wśród startujących podczas Halowego Konkursu Skoku Wzwyż w Milanówku organizowanym przez klub UKS MTE Milanówek. Podopieczna Bartosza Witkowskiego wygrała, a przy okazji sprawiła szkoleniowcowi przedwczesny prezent urodzinowy, który 25 stycznia będzie obchodził 36. urodziny.

Rekord za rekordem ekipy Witkowskiego

Rekord za rekordem ekipy Witkowskiego

Bardzo dobre wyniki zanotowali podopieczni Bartosza Witkowskiego podczas halowego mitingu w Białymstoku. Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wywalczyli dużo rekordów życiowych. To znakomity prognostyk przed zbliżającym się sezonem.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo