« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 5 marca 2021 r., imieniny Adriana, Fryderyka, Oliwii

Moja Ostrołęka

Aktualności

1,5 mln zł na sport w Ostrołęce. Kto dostanie?

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik wydał zarządzenie w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w 2021r. z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej. W 2021 roku na dotacje zaplanowano kwotę 1 500 000 złotych.


Oferty składać można do 21 stycznia 2021 roku do godz. 16:00 za pośrednictwem platformy Witkac.pl. Ofertę oraz wygenerowane w systemie potwierdzenie złożenia oferty należy złożyć osobiście, za pośrednictwem poczty w Kancelarii Urzędu Miasta Ostrołęki, 07-410 Ostrołęka, pl. gen. Józefa Bema 1 lub za pomocą środków komunikacji elektronicznej: EPUAP, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 22 stycznia 2021 r. do godz. 16.00 (decyduje data wpływu do Urzędu Miasta Ostrołęki).

Reklama

Organizacje pozarządowe mogą składać swoje oferty na trzy rodzaje zadań:
- wspieranie szkolenia sportowego i uczestnictwa w regionalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych imprezach sportowych dzieci i młodzież, kwota: 950.000 zł 
- Wspieranie szkolenia sportowego i uczestnictwa w regionalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych imprezach sportowych seniorów, kwota: 400.000 zł
- wspieranie organizacji imprez sportowo-rekreacyjnych dla dzieci, młodzieży i seniorów, w tym Igrzysk Młodzieży Szkolnej, kwota: 150.000 zł

Reklama

Zarządzenie Prezydenta Miasta w sprawie ogłoszenia konkursu można znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej. Dodatkowe informacje na temat konkursu można uzyskać w Wydziale Działalności Gospodarczej, Kultury i Sportu Urzędu Miasta Ostrołęki (pl. gen. Józefa Bema 7A, 07-410 Ostrołęka; e-mail: ).

Odsłon: 4938
Komentarzy: 2
14:19, 31.12.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wszyscy ruszyli z pomocą dla Hani. Piękny gest Zarzyckiego. Znamy kwotę zbiórki (zdjęcia, wideo)

Wszyscy ruszyli z pomocą dla Hani. Piękny gest Zarzyckiego. Znamy kwotę zbiórki (zdjęcia, wideo)

Świetna zabawa na nartach, a przede wszystkim wielka pomoc dla Hani Lewandowskiej. 5-latka otrzymała wsparcie podczas Charytatywnego Biegu Kurpsiów. W zmaganiach wzięło 54 osoby, ale na starcie pojawili się również ludzie, którzy przyszli specjalnie, by wesprzeć akcję.

Ostatnie miejsca na Charytatywny Bieg Kurpsiów

Ostatnie miejsca na Charytatywny Bieg Kurpsiów

W najbliższą sobotę o godz. 11:00 wystartuje kolejna impreza charytatywna, która ma pomóc w leczeniu Hani Lewandowskiej z Ostrołęki. Narciarze biegowi będą rywalizować na wyznaczonej dziesięciokilometrowej trasie w Przystani. Organizatorem zawodów jest MZOST-IiT w Ostrołęce, KS Spych Przystań i Miasto Ostrołęka. 

Charytatywny Bieg Kurpsiów. Weźmiesz udział?

Charytatywny Bieg Kurpsiów. Weźmiesz udział?

Już 20 lutego o godz. 11:00 wystartuje kolejna impreza charytatywna, która ma pomóc w leczeniu Hani Lewandowskiej z Ostrołęki. Narciarze biegowi będą rywalizować na wyznaczonej dziesięciokilometrowej trasie w Przystani. Organizatorem zawodów jest MZOST-IiT w Ostrołęce, KS Spych Przystań i Miasto Ostrołęka. 

Mamy trasę narciarską! (zdjęcia)

Mamy trasę narciarską! (zdjęcia)

Prezydent Ostrołęki zaprasza miłośników sportów zimowych na narty biegowe. Trasa narciarska powstała dzisiaj na terenie stadionu miejskiego przy ul. Witosa w Ostrołęce.

Niestraszny im mróz. Ludzie ruszyli, by pomóc Adasiowi. Znamy uzbieraną kwotę (zdjęcia)

Niestraszny im mróz. Ludzie ruszyli, by pomóc Adasiowi. Znamy uzbieraną kwotę (zdjęcia)

Adam Kaczyński zmaga się z mukowiscydozą. Na pomysł pomocy wpadł Wojciech Zarzycki. Jako jeden z organizatorów przygotował Narciarski Bieg Charytatywny dla Adama. Przy Szkole Podstawowej w Przystani zgromadziło nieco ponad pół setki osób.

» Wasze komentarze

Kibic @ 11:40, 03.01.2021r. IP: *.*.180.229

A poprzednie pieniądze już rozliczone?

sportsmenka od Zenka @ 08:54, 04.01.2021r. IP: *.*.157.238

"Kibic @ 11:40, 03.01.2021r. IP: *.*.180.229
A poprzednie pieniądze już rozliczone?"

Kibicu czy Ty jesteś pajacem?
Może zażądasz aby rozliczenie za poprzedni rok było opublikowane 1 stycznia o godz. 6 rano?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo