« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 27 stycznia 2021 r., imieniny Angeliki, Przybysława, Ilony

Moja Ostrołęka

Aktualności

Nabór animatorów sportu na orlikach

W związku z kolejną edycją projektu „Lokalny Animator Sportu” Miasto Ostrołęka ogłasza nabór na funkcję animatora sportu na siedmiu boiskach typu orlik.


 

Do zadań animatora należeć będzie:    
- inicjowanie, organizacja oraz prowadzenie zajęć i imprez sportowych na obiektach sportowych dla różnych grup wiekowych i społecznych, w szczególności dla dzieci i młodzieży, osób niepełnosprawnych, rodzin,
- realizacja miesięcznego oraz rocznego harmonogramu pracy,    
- współpraca ze szkołami w celu promocji aktywności fizycznej,
- współpraca z organizacjami pozarządowymi i klubami sportowymi,
- współpraca lub organizacja imprez sportowych oraz innych wydarzeń promujących zdrowy styl życia, sprzyjających włączeniu społecznemu,
- promocja swojej gminy, miasta, dzielnicy, poprzez działania prowadzone na obiektach sportowych,
- organizowanie, promowanie i rozwijanie wolontariatu,
- angażowanie się w organizację turniejów i akcji społecznych inicjowanych lub objętych patronatem honorowym przez Ministra Sportu i Turystyki, jeśli te obejmują swoim zasięgiem obiekt, na którym pracuje animator.  

Reklama

Aplikacje na animatorów powinny uwzględniać następujące wymagania:
- wykształcenie wyższe, wskazane kierunkowe (np. AWF), studia podyplomowe dotyczące wychowania fizycznego lub sportu,
- uprawnienia instruktora lub trenera nadane przez PZS,
- doświadczenie szkoleniowe (udokumentowane minimum 5 lat)
- doświadczenie organizacyjne w sporcie,
- pisemną zgodę na przetwarzanie danych osobowych (Obowiązek Informacyjny, wzór zgody na przetwarzanie danych osobowych).

Reklama

Adres boisk typu orlik, których dotyczy aplikacja:
- ZSZ nr 2, ul. Batalionu Czwartaków 2,
- SP nr 2, ul. Papiernicza 1,
- ZSZ nr 3, ul. Stefana Jaracza 5,
- SP nr 1, ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa „Nila” 4/6,
- SP nr 3, ul. Ignacego Jerzego Skowrońskiego 8,
- SP nr 6, ul. Henryka Sienkiewicza 15,
- SP nr 5, ul. gen. Józefa Hallera 12.

Dokumenty zaadresowane na Wydział Działalności Gospodarczej, Kultury i Sportu z adnotacją „Animator Orlika” prosimy złożyć w terminie do dnia 15 stycznia 2021 r. do godziny 12.00 na biurze podawczym w głównej siedzibie Urzędu Miasta Ostrołęki przy pl. gen. Józefa Bema 1.

Odsłon: 3348
Komentarzy: 4
20:27, 05.01.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Narew zna rywala

Narew zna rywala

We wtorek odbył się losowanie 1/8 finału ePucharu Polski. Drużyna esportowa Narwi Ostrołęka zmierzy się ze Skrą Częstochowa. W rozgrywkach zmierzą się przedstawiciele wielu uznanych marek: Wisły Kraków, Lechii Gdańsk, Legii Warszawa, Widzewa Łódź czy Arki Gdynia.

Narew w najlepszej '16' w kraju

Narew w najlepszej "16" w kraju

Eportowa drużyna Narwi Ostrołęka, w składzie Patryk mayor Majewski i Marcin mrn Sczes zwyciężyła w kolejnym etapie eliminacji Pucharu Polski PZPN i zakwalifikowała się do finałów. Tam spotka się szesnaście najlepszych ekip w Polsce, w większości reprezentujących kluby piłkarskiej Ekstraklasy.

Nabór wniosków o stypendia sportowe

Nabór wniosków o stypendia sportowe

Do 31 stycznia można składać wnioski o przyznanie okresowych stypendiów sportowych dla osób fizycznych za osiągnięte wyniki sportowe na 2021 rok. Jakie są warunki otrzymania wynagrodzenia za rezultaty w szeroko pojętej kulturze fizycznej?

 Białczak odszedł do wieczności

Białczak odszedł do wieczności

4 stycznia w wieku 72 lat zmarł Kazimierz Białczak. To wielce zasłużony człowiek dla baranowskiego sportu. Był wieloletnim prezesem LZS Baranowo. Promował, wspierał sport w okolicy.

1,5 mln zł na sport w Ostrołęce. Kto dostanie?

1,5 mln zł na sport w Ostrołęce. Kto dostanie?

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik wydał zarządzenie w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w 2021r. z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej. W 2021 roku na dotacje zaplanowano kwotę 1 500 000 złotych.

» Wasze komentarze

Kamil @ 21:23, 05.01.2021r. IP: *.*.180.229

Ludzie czy was nie p..... Takie wymagania na stanowisko dla gościa który ma otworzyć orlik, zapalić lampy jak jest ciemno u zamknąć orlik. Sprawdźcie lepiej swoje kompetencje na stanowiska jakie sprawujecie.

m @ 11:00, 06.01.2021r. IP: *.*.251.111

A może wymagania są ustawione pod konkretne osoby?

AWF @ 11:06, 06.01.2021r. IP: *.*.167.47

I trzymać się punktu z wykształceniem. Zweryfikować dotychczasowych, którym brak wymaganego wykształcenia. Którzy to mylnie byli przeświadczeni że umieją grać w piłkę, o trenowaniu młodzieży nie wspomnę.
Bo to Panie prezydencie są koledzy "Bacy co owce pasł", a teraz zajmuję się drutami co napięcie elektryczne nad Halami górskimi przewodzą.
To nie ludzie to wilki
Hej!

Zenobia @ 12:25, 06.01.2021r. IP: *.*.36.22

Wymagania, że hoho, i bardzo dobrze! Natomiast w praktyce wyglada to tak, że gość robi za ciecia! I często- gęsto nawet mu się nie chce przyjść otworzyć bramy! Łaskę robi, że Orlik w ogóle otwarty! Te obiekty stoją przez większość czasu bezużyteczne. To jest niestety fikcja. Wiem z doświadczenia! Nie raz z chłopakami pocalowalismy klamkę na Orliku, pomimo rezerwacji! Niech to się zmieni!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo