« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 12 kwietnia 2021 r., imieniny Juliusza, Ludosława, Zenona

Moja Ostrołęka

Aktualności

Estera trenerką w KAS

Kolejną nową trenerką w Kurpiowskiej Akademii Sportowej została Estera Iwona Zadroga, która będzie odpowiadała za zajęcia z zumby. Wcześniej informowaliśmy, iż za sekcję cheerleaders w Kadzidle będzie prowadziła Karolina Jóźwiak.


Estera jest instruktorem zumby oraz zumby kids. Jest również wychowawcą kolonijnym. Największymi zainteresowaniami Estery są: taniec: geggeatton, merenque, cumbia, twerk, saisa, bachata, skoki spadachronowe oraz sztuki walki. Od zawsze jest miłośniczką tańca, której zumba pozwoliła osiągać pełnie realizacji zawodowej poprzez ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji jako instruktor. Zajęcia zumby pokochała za to, że są różnorodne i dostarczają mnóstwo pozytywnej energii i właśnie przez to uważa, że każdy uczestnik treningu znajdzie coś dla siebie. 

Reklama

Estera poprowadzi treningi w Myszyńcu. - Jeszcze raz chcielibyśmy wyrazić swoją bardzo dużą wdzięczność za życzliwość oraz zaangażowanie burmistrz Myszyńca Elżbiecie Abramczyk oraz sekretarzowi Danielowi Walijewskiemu - mówi Emil Łukaszewski, przedstawiciel Kurpiowskiej Akademii Sportowej.

Reklama

Zapisy na zajęcia przyjmowane są przez prezes Elżbiety Greloch-Sęk pod numerem telefonu: 600 013 746. Początek został przewidziany na 18 stycznia. Treningi dla dzieci będą odbywać się o godz. 17:30, godzinę później rozpoczną je dorośli, zaś o godz. 19:30 druga grupa starszych.

 

Czytaj także: Karolina Jóźwiak trenerką cheerleaders

Odsłon: 1478
Komentarzy: 0
18:51, 07.01.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Złoto juniorek Pasji. Brąz Kuleszy i Bralskiej (zdjęcia)

Złoto juniorek Pasji. Brąz Kuleszy i Bralskiej (zdjęcia)

W minioną sobotę w Raszyne odbyły się III Mistrzostwa Polski w Cheerleadingu Sportowym organizowane przez Polski Związek Sportowy Cheerleadingu. W tym trudnym okresie Ostrołęcki Klub Cheereaderki Pasja wystawił bardzo okrojony skład - zaledwie 17 zawodniczek. Zawody odbyły się w pełnym reżimie sanitarnym oraz bez udziału publiczności. 

Siedem medali i awans UKS Atria (zdjęcia)

Siedem medali i awans UKS Atria (zdjęcia)

Po siedmiomiesięcznej przerwie w rywalizacji sportowej, odbyły się pierwsze w Polsce turnieje taneczne, rozgrywane w nowej pandemicznej rzeczywistości. Przedstawiciele Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria działającego przy Klubie Lokator OSM wywalczyli siedem medali.

Dodatkowa kasa dla tancerzy KTT 'Fan'

Dodatkowa kasa dla tancerzy KTT "Fan"

Klub Tańca Towarzyskiego "Fan", działający przy Ostrołęckim Centrum Kultury, może pochwalić się czwórką utalentowanych tancerzy - Angeliną Staszewską, Wiktorią Szmit, Miłoszem Dobkowski i Wiktorem Śliwowskim. Wszyscy zostali wyróżnieni przez prezydenta Ostrołęki.

Trzy młode tancerki nagrodzone

Trzy młode tancerki nagrodzone

Trzy zawodniczki Stowarzyszenia Rozwoju Poprzez Taniec Progres zostały wyróżnione stypendium sportowym przez prezydenta Łukasza Kulika. Po nagrodzie za wybitne osiągnięcia dla Julii Morawskiej, laury zebrały również Patrycja Prusińska, Amelia Kulesza i Sandra Bralska.

Najlepszy rok w karierze Julii Morawskiej nagrodzony

Najlepszy rok w karierze Julii Morawskiej nagrodzony

Prezydent Łukasz Kulik postanowił wyróżnić stypendium sportowym utalentowaną Julię Morawską. Złota medalistka Pucharu Świata i Mistrzostw Europy Mażoretek zasłużyła na to swoją ciężką pracą. Wielka w tym zasługa trenerki Żanety Cwaliny-Śliwowskiej.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo