Piątek, 5 marca 2021 r., imieniny Adriana, Fryderyka, Oliwii

Pewne punkty SPS (zdjęcia, wideo)

Siatkarze z Ostrołęki po raz ósmy w sezonie zanotowali wygraną w IV lidze. Podopieczni Arkadiusza Piasty po czterosetowym boju po raz drugi w bieżących rozgrywkach okazali się lepsi od rywali z Piastowa.

Jedynie w drugim secie goście okazali się lepsi, wygrywając na przewagi. W pozostałych partiach nasi wyraźnie górowali nad przeciwnikami, zwyciężając do: 16, 15 oraz 19.

SPS Volley Ostrołęka - MUKS Tie-Break Piastów 3:1 (25:16, 24:26, 25:15, 25:19)

SPS Volley Ostrołęka - MUKS Tie-Break Ostrołęka

Więcej zdjęć: SPS Volley Ostrołęka - MUKS Tie-Break Ostrołęka

Odsłon: 4650
21:32, 09.01.2021r.

SPS Volley się nie zatrzymuje. Mamy lidera!

Jedenasta wygrana w dwunastym spotkaniu w wykonaniu siatkarzy z Ostrołęki. Podopieczni Arkadiusza Piasty nie mieli większych problemów z pokonaniem GOSiR Mrozy. Przed naszymi zawodnikami bardzo ważny tydzień. W weekend zmierzą się z Huraganem Wołomin.

SPS Volley rozbił Błonie. Szybko miło i przyjemnie (zdjęcia, wideo)

Dziesiąta wygrana w sezonie siatkarzy z Ostrołęki. Podopieczni Arkadiusza Piasty nie mieli większych problemów w starciu z Olympem Błonie. O przewadze naszych niech świadczy fakt, że rywale zdołali w trzech setach zdobyć zaledwie 26 punktów.

Ostrołęczanie chcą dziesiątej wygranej

Po kilkunastodniowej przerwie na boisko wrócą siatkarze SPS Volley. Podopieczni Arkadiusza Piasty we własnej hali podejmą Olymp Błonie. W pierwszym spotkaniu wyjazdowym Łukasz Kadłubowski i spółka wygrali 3:0 (25:23, 25:15, 26:24). Czy tym razem będzie podobnie?

Kadetki Nike z utrzymaniem

W kolejnym sezonie kadetki Nike Ostrołęka będą grały w najwyższej klasie rozgrywkowej siatkówki w województwie mazowieckim. Podopieczne Dariusza Werpachowskiego zakończyły rozgrywki na miejscach 7-8. - Apetyt rósł w miarę jedzenia - mówi szkoleniowiec.

Dziewiąta wygrana. Wicelider

Siatkarze SPS Volley Ostrołęka poradzili sobie w Ząbkach z przedostatnią drużyną w tabeli. Podopieczni Arkadiusza Piasty zwyciężyli Siatkarza w czterech setach.