« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 17 stycznia 2021 r., imieniny Antoniego, Jana, Sabiniana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ekipa Szusterów w Olecku

Od 2 do 12 stycznia miotacze Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki szlifują formę pod okiem swoich trenerów Katarzyny i Konrada Szuster na obozie sportowym w Olecku.


 

Karolina Grzeszczyk, Patrycja Przybysz, Julia Mroczkowska i Damian Niedźwiecki przygotowują się do nowego sezonu startowego na zgrupowaniu zaplecza kadry narodowej.

Odsłon: 1257
Komentarzy: 0
21:37, 09.01.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Kornelia w mieście Kopernika

Kornelia w mieście Kopernika

Młoda reprezentantka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki przebywa obecnie w Toruniu.

Uhonorowanie Magdaleny Olszewskiej

Uhonorowanie Magdaleny Olszewskiej

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik pogratulował Magdalenie Olszewskiej ostatnich sukcesów na niwie sportowej.

Szuster z dużym wyróżnieniem

Szuster z dużym wyróżnieniem

Były zawodnik Zawiszy Bydgoszcz, który obecnie jest trenerem oraz prezesem Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki znalazł się w gronie najlepszych zawodników, którzy w drugiej dekadzie XXI wieku odnotowali najlepszy wynik wśród wszystkich przedstawicieli "królowej sportu".

Butler i Moszczyński w innych barwach

Butler i Moszczyński w innych barwach

Od nowego sezonu w barwach Podlasia Białystok będzie startował Sebastian Moszczyński. Z kolei Katarzyna Butler wybrała ofertę Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Maków Mazowiecki. Oboje są wychowankami Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki.

Przedstawiciele 'lekkiej' z nagrodami

Przedstawiciele "lekkiej" z nagrodami

Prezydent Łukasz Kulik zdecydował o przyznaniu trenerom Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki: Katarzynie Szuster, Konradowi Szusterowi oraz Bartoszowi Witkowskiemu - wyróżnień dla trenera realizującego działalność szkoleniową w klubie mającym siedzibę na terenie Ostrołęki. Podopieczni trójki szkoleniowców w ostatnim czasie uzyskali wysokie i godne uhonorowania wyniki we współzawodnictwie sportowym.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo