« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 27 stycznia 2021 r., imieniny Angeliki, Przybysława, Ilony

Moja Ostrołęka

Aktualności

Wartościowe wyniki na koncie Artura Gawkowskiego

W Ostrowi Mazowieckiej nie brakuje doświadczonych lekkoatletów, którzy z powodzeniem rywalizują w imprezach biegowych. Jednym z nich jest 29-letni zawodnik Ostrów Biega Artur Gawkowski, który w 2020 roku zapisał na swoim koncie bardzo wartościowe wyniki.


Sezon startów rozpoczął od zawodów Ultra Śledzia, które odbyły się w ostatni weekend lutego. Bieg na dystansie 85 km pokonał w czasie poniżej 10 godzin. W lipcu na VII biegu ku czci Błogosławionego Edwarda Grzymały zajął trzecie miejsce, a druga lokata przypadła mu w zawodach biegowych pod nazwą VII Leśna Dycha Św. Rocha - oba biegi na dystansie 10 km.

W kolejnym starcie w Supraskim Maratonie Leśnym wywalczył siódme miejsce. Kolejne tygodnie ciężkich treningów podporządkowane były startowi w Bison Ultra Trial, którego trasa przewiduje 100 km. W zawodach zdrowie nie pozwoliło na uzyskanie dobrego wyniku i Artur Gawkowski musiał opuścić trasę.

Reklama

Sezon 2020 zakończył pod koniec października zajmując trzecie miejsce w XI Biegu Bobra na dystansie 9 km. Łącznie pokonał 2700 km i z pewnością w 2021 roku możemy się spodziewać kolejnych bardzo udanych startów na jego koncie.

Artur Gawkowski czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.473 na numer 7168. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2020 w Regionie dostępny na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2020. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.

Odsłon: 1126
Komentarzy: 0
11:57, 11.01.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Utalentowana tenisistka - Emilia Pecura 

Utalentowana tenisistka - Emilia Pecura 

Emilia Pecura to jedna z najbardziej utalentowanych zawodniczek Stowarzyszenia Tenisowego GEM im. Zenona Kacpury. 15-latka swój kunszt odbicia pod okiem Waldemara Rępy i Bogdana Knapa trenuje już od pięciu lat.

Wartościowe wyniki Magdaleny Olszewskiej 

Wartościowe wyniki Magdaleny Olszewskiej 

Magdalena Olszewska to bardzo utalentowana zawodniczka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki, która od kilku sezonów z powodzeniem rywalizuje w imprezach ogólnopolskich. W 2020 r. ponownie nie zabrakło dobrych wyników i medalowych lokat.

Talent w podnoszeniu ciężarów - Dawid Osowiecki

Talent w podnoszeniu ciężarów - Dawid Osowiecki

Dawid Osowiecki to obecnie jeden z najbardziej utalentowanych zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta. 16-latek z powodzeniem rywalizował w szeregu imprez o ogólnopolskim zasięgu i notował bardzo wartościowe wyniki.

Bramkostrzelny napastnik - Przemysław Olesiński

Bramkostrzelny napastnik - Przemysław Olesiński

Piłkarze Narwi Ostrołęka są wiceliderem rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka po rundzie jesiennej sezonu 2020/2021. Najskuteczniejszym zawodnikiem drużyny prowadzonej przez trenera Andrzeja Sieradzkiego jest zdecydowanie Przemysław Olesiński, który zdobył aż 25 bramek!

Szymon Niziński z medalem mistrzostw Polski

Szymon Niziński z medalem mistrzostw Polski

Szymon Niziński ma za sobą bardzo udany sezon w barwach Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. Podopieczny shihana Wiesława Orzoła z powodzeniem rywalizował w szeregu imprez, a najważniejszy był medal Mistrzostw Polski Młodzieżowców wywalczony w Zielonce.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo