« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 17 stycznia 2021 r., imieniny Antoniego, Jana, Sabiniana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Wartościowe wyniki na koncie Artura Gawkowskiego

W Ostrowi Mazowieckiej nie brakuje doświadczonych lekkoatletów, którzy z powodzeniem rywalizują w imprezach biegowych. Jednym z nich jest 29-letni zawodnik Ostrów Biega Artur Gawkowski, który w 2020 roku zapisał na swoim koncie bardzo wartościowe wyniki.


Sezon startów rozpoczął od zawodów Ultra Śledzia, które odbyły się w ostatni weekend lutego. Bieg na dystansie 85 km pokonał w czasie poniżej 10 godzin. W lipcu na VII biegu ku czci Błogosławionego Edwarda Grzymały zajął trzecie miejsce, a druga lokata przypadła mu w zawodach biegowych pod nazwą VII Leśna Dycha Św. Rocha - oba biegi na dystansie 10 km.

W kolejnym starcie w Supraskim Maratonie Leśnym wywalczył siódme miejsce. Kolejne tygodnie ciężkich treningów podporządkowane były startowi w Bison Ultra Trial, którego trasa przewiduje 100 km. W zawodach zdrowie nie pozwoliło na uzyskanie dobrego wyniku i Artur Gawkowski musiał opuścić trasę.

Reklama

Sezon 2020 zakończył pod koniec października zajmując trzecie miejsce w XI Biegu Bobra na dystansie 9 km. Łącznie pokonał 2700 km i z pewnością w 2021 roku możemy się spodziewać kolejnych bardzo udanych startów na jego koncie.

Artur Gawkowski czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.473 na numer 7168. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2020 w Regionie dostępny na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2020. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.

Odsłon: 1017
Komentarzy: 0
11:57, 11.01.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Amelia Kulesza to wielki talent w cheerleadingu

Amelia Kulesza to wielki talent w cheerleadingu

To był bardzo trudny sezon dla Ostrołęckiego Klubu Cheereaderek Pasja prowadzonych przez trenerów Żanetę Cwalinę-Śliwowską i Grzegorza Mulinek. Mimo to ciężka praca została nagrodzona podczas najważniejszej imprezy sezonu.

Bartosz Kubeł z sukcesami w kulturystyce

Bartosz Kubeł z sukcesami w kulturystyce

Bartosz Kubeł ma za sobą bardzo udany sezon w zawodach kulturystycznych. Na koncie 23-letniego zawodnika pojawiło się kilka cennych trofeów, a najważniejszym był złoty medal Mistrzostw Polski Juniorów wywalczony w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Utalentowany zawodnik UKS Atleta - Marcin Kulesza 

Utalentowany zawodnik UKS Atleta - Marcin Kulesza 

Marcin Kulesza to jeden z najbardziej obiecujących zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta. Podopieczny trenera Władysława Niedźwieckiego w 2020 r. zapisał na swoim koncie kilka obiecujących startów w szeregu ogólnopolskich imprez, notując wartościowego wyniki.

Szymon Krystian z medalem mistrzostw Europy

Szymon Krystian z medalem mistrzostw Europy

Szymon Krystian nie zwalnia tempa i po raz kolejny udowodnił swoje nieprzeciętne umiejętności w ju jitsu. Dla 32-letniego zawodnika Uczniowskiego Klubu Sportowego Gladiator Ostrołęka kluczowe były Mistrzostwa Europy Ju-jitsu CBJJP, z których powrócił z dwoma medalami.

Wielki hart ducha Julii Kaczorowskiej 

Wielki hart ducha Julii Kaczorowskiej 

Julia Kaczorowska to bardzo utalentowana zawodniczka Uczniowskiego Ostrowskiego Ludowego Klubu Atletycznego w Ostrowi Mazowieckiej. 18-latka to sportsmenka o niebywałym harcie ducha i poświęceniu, które daje o sobie znać w każdym z pięciu treningów odbywanych w tygodniu.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo