« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 17 stycznia 2021 r., imieniny Antoniego, Jana, Sabiniana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Narew rusza z treningami. Zabraknie Karwowskiego

Dzisiaj o godz. 19:15 piłkarze wicelidera Klasy Okręgowej spotkają się na pierwszych zajęciach przerwie. Podopieczni Andrzeja Sieradzkiego w bieżącym tygodniu będą trenować pięć razy. Podsumowaniem będą testy wydolnościowe, które piłkarze przejdą w sobotę.


 

- Przed nami zajęcia na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Witosa. Czeka nas praca tlenowa. Na pierwszy rzut będziemy realizować mikrocykl wprowadzający, a następnie przystąpimy do właściwej pracy. Na boisko wyjdziemy jeszcze w środę i w sobotę, zaś wtorek i czwartek to zajęcia w siłowni - mówi szkoleniowiec.

Reklama

Na premierowych zajęciach zabraknie trzech ważnych zawodników. Mateusz Pełtak jest po rekonstrukcji więzadeł krzyżowych i obecnie przechodzi rehabilitację. - Jego gra w rundzie wiosennej stoi pod znakiem zapytania. Jeśli będzie gotowy, dołączy do zespołu - dodaje Sieradzki.

W Płocku przebywa Kevin Karwowski. Zawodnik urodzony w 2003 roku od dzisiaj rozpoczął kilkudniowe testy w drugim zespole Wisły. W rundzie jesiennej zagrał w 15 spotkaniach i zdobył pięć goli. 

Reklama

W zajęciach nie będzie uczestniczył Mariusz Marczak, z którym klub rozwiązał umowę za porozumieniem stron. Nową-starą twarzą będzie Damian Drężewski, który przed kilkoma dniami związał się z Narwią.

Odsłon: 3246
Komentarzy: 5
14:35, 11.01.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dwa turnieje w jeden dzień w KAS

Dwa turnieje w jeden dzień w KAS

Kurpiowska Akademia Sportowa zaprasza zespoły do udziału w halowych turniejach piłki nożnej. Rozgrywki odbędą się 14 lutego. W sumie wystąpi 18 ekip.

Rezerwy Narwi szlifują formę. Chcesz dołączyć?

Rezerwy Narwi szlifują formę. Chcesz dołączyć?

Oprócz pierwszej drużyny wicelidera Klasy Okręgowej do zajęć wrócili gracze Narwi II. Podopieczni Mariusza Sadłowskiego w okresie przygotowawczym rozegrają siedem meczów kontrolnych.

Nie będzie turnieju ALDO Cup

Nie będzie turnieju ALDO Cup

24 stycznia miał odbyć się VIII turniej halowy ALDO Cup. Z wiadomych względów zmagania cieszące się dużą popularnością nie odbędą się.

Karwowski testowany w Wiśle

Karwowski testowany w Wiśle

Zawodnik Narwi Ostrołęka został dostrzeżony przez mocniejszych. 17-letni pomocnik wicelidera Klasy Okręgowej od poniedziałku przebywa na testach w Wiśle Płock. Czy Kevin Karwowski ma szansę na pozostanie w ekipie "Nafciarzy". Oczywiście, na początek w drugiej drużynie oraz ekipie juniorów?

Narew ruszyła (zdjęcia, wideo)

Narew ruszyła (zdjęcia, wideo)

24 zawodników pojawiło się na inauguracyjnych zajęciach wicelidera Klasy Okręgowej. Wśród nowych graczy był Damian Drężewski oraz dwóch juniorów z rocznika 2005.

» Wasze komentarze

TrenerHerczuk @ 16:39, 11.01.2021r. IP: *.*.25.133

Testy w rezerwach 4 ligi po co to komu potrzebne i tak zostanie i tak

do herczuka @ 20:15, 11.01.2021r. IP: *.*.194.233

Po to, zebys sie pytal Daniel

Karwowskiego @ 22:00, 11.01.2021r. IP: *

toć on ma z 80 lat

Stefan @ 22:46, 11.01.2021r. IP: *.*.177.61

Powodzenia Kevin!

Kibic @ 03:12, 12.01.2021r. IP: *.*.41.198

Ale news chłopiec na ligę okręgową tylko po takim wyjeździe do Płocka poprzewraca się w główce

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo