« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 17 stycznia 2021 r., imieniny Antoniego, Jana, Sabiniana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ekipa Siódemki na obozach

Zawodnicy UKS Siódemki Ostrołęka nie leniuchują. Ferie zimowe spędzają aktywni, na obozach sportowych. 


 

Do 11 stycznia część grupy trenera Dariusza Dąbrowskiego trenowała w Spale. Ze swoim szkoleniowcem do sezonu halowego przygotowywali się: Szymon Sala, Karol Rogoziński, Izabela Marcińczyk, Martyna Budziłek, Małgorzata Wierzbowska, Aleksandra Kuklińska, Klaudia Pażych, Maja Wołosz i Kornelia Rusiłowicz.

Reklama

W tym samym czasie trójka zawodniczek Siódemki: Nikolina Dziadak, Wiktoria Pyskło i Izabela Roicka z trenerem Markiem Mierzejewski trenowała na obozie zaplecza kadry narodowej w Warszawie. Pozostali zawodnicy przygotowują sie do sezonu halowego indywidualnie w Ostrołęce.

Odsłon: 817
Komentarzy: 0
10:59, 12.01.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Kornelia w mieście Kopernika

Kornelia w mieście Kopernika

Młoda reprezentantka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki przebywa obecnie w Toruniu.

Uhonorowanie Magdaleny Olszewskiej

Uhonorowanie Magdaleny Olszewskiej

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik pogratulował Magdalenie Olszewskiej ostatnich sukcesów na niwie sportowej.

Szuster z dużym wyróżnieniem

Szuster z dużym wyróżnieniem

Były zawodnik Zawiszy Bydgoszcz, który obecnie jest trenerem oraz prezesem Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki znalazł się w gronie najlepszych zawodników, którzy w drugiej dekadzie XXI wieku odnotowali najlepszy wynik wśród wszystkich przedstawicieli "królowej sportu".

Butler i Moszczyński w innych barwach

Butler i Moszczyński w innych barwach

Od nowego sezonu w barwach Podlasia Białystok będzie startował Sebastian Moszczyński. Z kolei Katarzyna Butler wybrała ofertę Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Maków Mazowiecki. Oboje są wychowankami Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki.

Przedstawiciele 'lekkiej' z nagrodami

Przedstawiciele "lekkiej" z nagrodami

Prezydent Łukasz Kulik zdecydował o przyznaniu trenerom Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki: Katarzynie Szuster, Konradowi Szusterowi oraz Bartoszowi Witkowskiemu - wyróżnień dla trenera realizującego działalność szkoleniową w klubie mającym siedzibę na terenie Ostrołęki. Podopieczni trójki szkoleniowców w ostatnim czasie uzyskali wysokie i godne uhonorowania wyniki we współzawodnictwie sportowym.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo