« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 17 stycznia 2021 r., imieniny Antoniego, Jana, Sabiniana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Nie będzie turnieju ALDO Cup

24 stycznia miał odbyć się VIII turniej halowy ALDO Cup. Z wiadomych względów zmagania cieszące się dużą popularnością nie odbędą się.


 

Jak informują przedstawiciele Bartnik ALDO Myszyniec, zarząd klubu podjął trudną decyzję o odwołaniu tegorocznego turnieju halowego. Coroczna rywalizacja na stałe wpisała się do sportowego kalendarza naszego regionu i co roku cieszyła się wielką popularnością. Wszyscy wierzą, że w następnym roku dojdzie do walki o puchary w hali.

Reklama

Odsłon: 1386
Komentarzy: 3
20:27, 12.01.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dwa turnieje w jeden dzień w KAS

Dwa turnieje w jeden dzień w KAS

Kurpiowska Akademia Sportowa zaprasza zespoły do udziału w halowych turniejach piłki nożnej. Rozgrywki odbędą się 14 lutego. W sumie wystąpi 18 ekip.

Rezerwy Narwi szlifują formę. Chcesz dołączyć?

Rezerwy Narwi szlifują formę. Chcesz dołączyć?

Oprócz pierwszej drużyny wicelidera Klasy Okręgowej do zajęć wrócili gracze Narwi II. Podopieczni Mariusza Sadłowskiego w okresie przygotowawczym rozegrają siedem meczów kontrolnych.

Karwowski testowany w Wiśle

Karwowski testowany w Wiśle

Zawodnik Narwi Ostrołęka został dostrzeżony przez mocniejszych. 17-letni pomocnik wicelidera Klasy Okręgowej od poniedziałku przebywa na testach w Wiśle Płock. Czy Kevin Karwowski ma szansę na pozostanie w ekipie "Nafciarzy". Oczywiście, na początek w drugiej drużynie oraz ekipie juniorów?

Narew ruszyła (zdjęcia, wideo)

Narew ruszyła (zdjęcia, wideo)

24 zawodników pojawiło się na inauguracyjnych zajęciach wicelidera Klasy Okręgowej. Wśród nowych graczy był Damian Drężewski oraz dwóch juniorów z rocznika 2005.

Narew rusza z treningami. Zabraknie Karwowskiego

Narew rusza z treningami. Zabraknie Karwowskiego

Dzisiaj o godz. 19:15 piłkarze wicelidera Klasy Okręgowej spotkają się na pierwszych zajęciach przerwie. Podopieczni Andrzeja Sieradzkiego w bieżącym tygodniu będą trenować pięć razy. Podsumowaniem będą testy wydolnościowe, które piłkarze przejdą w sobotę.

» Wasze komentarze

do pana redaktora @ 23:04, 12.01.2021r. IP: *.*.200.48

a redaktor to nie umie napisac swojego tekstu, tylko slowo w słowo kupiuje za facebookiem? wstyd.

Kot @ 14:30, 13.01.2021r. IP: *.*.207.123

Ciekawe co na to firma Aldo??? Jakie będą konsekwencje???

Do Kot @ 20:12, 13.01.2021r. IP: *.*.52.67

Prawdodpobnie napiszą maila do rzadu światowego z pretensja, ze na świecie wybuchła pandemia. Może ktoś w tym rządzie światowym od razu podrzuci im lek do rozpylenia na takich d*** jak ty.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo