« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 5 marca 2021 r., imieniny Adriana, Fryderyka, Oliwii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Obiecujące wyniki Kacpra Mierzejewskiego 

Kacper Mierzejewski ma za sobą bardzo udany sezon w barwach Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego WOPR-OS. Podopieczny trenera Dariusza Małkowskiego poszedł śladem bardziej doświadczonych kolegów i zapisał na swoim koncie medalowe lokaty w kluczowej imprezie sezonu.


Kacper Mierzejewski w sezonie 2020 występował w kategorii junior, a główne starty zaliczył w Pomorskiej Lidze w Ratownictwie Wodnym. Podopieczny trenera Dariusza Małkowskiego zaprezentował się w czterech rundach, podczas których wywalczył w sumie dziesięć medalowych lokat. Na koncie młodego ostrołęczanina trzeba odnotować trzy złote krążki, dwa srebrne i aż siedem brązowych.

Kluczowym startem były Zimowe Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Wodnym, które na początku grudnia odbyły się w Szczecinie. Podopieczny trenera Dariusza Małkowskiego wywalczył dwa brązowe medale i dołączył do zaszczytnego grona medalistów Mistrzostw Polski w barwach WOPR-OS.

Reklama

Kacper Mierzejewski to kolejny talent w ekipie WOPR-OS, który z pewnością w kolejnym sezonie 2021 dopisze do swojego dorobku kolejne wartościowe osiągnięcia.

Kacper Mierzejewski czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.438 na numer 7168. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2020 w Regionie dostępny na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2020. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.

Odsłon: 1265
Komentarzy: 0
10:07, 20.01.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Goździewski: Sukcesem srebro Mistrzostw Polski (wideo)

Goździewski: Sukcesem srebro Mistrzostw Polski (wideo)

Paweł Goździewski jest jednym z najbardziej utalentowanych zawodników młodego pokolenia w Ostrołęckim Klubie Karate Kyokushin. Podopieczny shihana Wiesława Orzoła bardzo udanie zaprezentował się w szeregu imprez, zdobywając medale.

Staśkiewicz: Rok 2020 zaliczam do udanych (wideo)

Staśkiewicz: Rok 2020 zaliczam do udanych (wideo)

Paweł Staśkiewicz jest jednym z najbardziej utytułowanych zawodników Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Na swoim koncie zapisał starty w szeregu imprez na terenie całego kraju. W 2020 r. dołożył kolejne sukcesy i włożył wiele pracy w przygotowania do kluczowych startów.

Peczyńska: Sukcesem medal Mistrzostw Polski (wideo)

Peczyńska: Sukcesem medal Mistrzostw Polski (wideo)

Ewelina Peczyńska jest jednym z największych talentów Fight Academy Ostrołęka. Zawodniczka prowadzona przez trenera Arkadiusza Ludwiczaka czyni stałe postępy, a w 2020 roku dostąpiła zaszczytu wywalczenia medalu rangi Mistrzostw Polski.

Małkiński: Celem wygrać wszystkie mecze (wideo)

Małkiński: Celem wygrać wszystkie mecze (wideo)

Jakub Małkiński utalentowany lewy obrońca Ostrovii Ostrów Mazowiecka. 19-letni piłkarz w drużynie seniorów swoje umiejętności prezentuje nieprzerwanie już piąty sezon i walczy z zespołem o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. 

Kaczorowska: Sukcesy dedykuję śp. trenerowi (wideo)

Kaczorowska: Sukcesy dedykuję śp. trenerowi (wideo)

Julia Kaczorowska jest bardzo utalentowaną zawodniczka Uczniowskiego Ostrowskiego Ludowego Klubu Atletycznego w Ostrowi Mazowieckiej. 18-latka to sportsmenka o niebywałym harcie ducha i poświęceniu, które daje o sobie znać w każdym z pięciu treningów odbywanych w tygodniu.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo