« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 12 kwietnia 2021 r., imieniny Juliusza, Ludosława, Zenona

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rekord za rekordem ekipy Witkowskiego

Bardzo dobre wyniki zanotowali podopieczni Bartosza Witkowskiego podczas halowego mitingu w Białymstoku. Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wywalczyli dużo rekordów życiowych. To znakomity prognostyk przed zbliżającym się sezonem.


 

Aleksandra Dobkowska specjalizująca się w skoku wzwyż wystartowała w dwóch konkurencjach. W skoku w dal w najlepszej próbie uzyskała 4,84 m, co jest jej nowym rekordem życiowym. Ponadto niespełna 15-letnia lekkoatletka w biegu na 60 m odnotowała wynik 9,00 s.

Reklama


Równolatka Oli - Karolina Golon wróciła z stolicy województwa podlaskiego z dwoma "życiówkami". 60 m pobiegła w czasie 9,22 s, zaś w skoku w dal uzyskała 4,23 m. 15-letnia Emilia Owczarska również biegała i skakała. Na 60 m wywalczyła 9,34 s, a w skoku w dal 3,83 m. W obu przypadkach zaliczyła nowe rekordy życiowe. 17-letni Eliasz Napiórkowski skoczył 5,69 m, co jest jego nową "życiówką", a 60 m pobiegł w czasie 7,60 s.

Wartościowe wyniki uzyskali wychowankowie Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki, którzy od tego roku startują w nowych barwach klubowych. Wychowanek trenera Andrzeja Danelskiego Sebastian Moszczyński wystartował w Białymstoku. Podopieczny trenera Roberta Nazarkiewicza pokonał poprzeczkę zawieszoną na 210 cm, poprawiając rekord życiowy. Sebastian od tego roku startuje w kategorii juniora. 

Reklama

W Toruniu podczas Ogólnopolskiego Mitingu Halowego wystartowała wychowanka trenera Bartosza Witkowskiego Katarzyna Butler. Podopieczna trenera Grzegorza Łuniewskiego pobiła rekord życiowy nie tylko z hali, ale i ze stadionu w biegu na 1500 m czasem 4:35,71 s. Od tego roku Katarzyna startuje w kategorii młodzieżowca.

Odsłon: 2396
Komentarzy: 2
11:42, 24.01.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ruszyły zapisy na bieg!

Ruszyły zapisy na bieg!

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce serdecznie zaprasza do zapisów na Bieg Wirtualny z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu, który honorowym patronatem objęli prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik i przewodniczący Rady Miasta Wojciech Zarzycki.

Wirtualny Bieg z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu

Wirtualny Bieg z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i infrastruktury technicznej w Ostrołęce serdecznie zaprasza do udziału w Wirtualnym Biegu z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu. Rywalizacja odbywać się będzie w dniach 27 marca - 4 kwietnia.

Budziłek: Przeszkodami byli spacerowicze, łabędzie i mewy. Poczułam się jak 'Struś Pędziwiatr'

Budziłek: Przeszkodami byli spacerowicze, łabędzie i mewy. Poczułam się jak "Struś Pędziwiatr"

Świetny wynik zanotowała zawodniczka Siódemki Ostrołęka. Wychowanka Dariusza Dąbrowskiego wystąpiła w "Sopockiej Zimie". Martyna Budziłek wróciła do domu ze złotym medalem. Utalentowana biegaczka wystąpiła na dystansie 4 kilometrów i odniosła bezapelacyjne zwycięstwo. Drugą rywalkę wyprzedziła o ponad dwie minuty. Sportsmenka pochodząca z Kadzidła pomimo porywistego wiatru na sopockiej plaży osiągnęła czas 16 minut i 16 sekund.

Kornelia Rusiłowicz z wygraną

Kornelia Rusiłowicz z wygraną

Obiekt Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie był areną halowych zawodów lekkoatletycznych dla dzieci pod nazwą "Warszawska Liga Lekkoatletyczna". Wzięło w nich udział pięcioro najmłodszych zawodników i zawodniczek prowadzonych przez Dariusza Dąbrowskiego. Wszyscy wystartowali na 300 metrów.

Żebrowska z nagrodą. Wiemy ile otrzymała od starosty

Żebrowska z nagrodą. Wiemy ile otrzymała od starosty

21 lutego wielki sukces odniosła zawodniczka pochodząca z Lelisa. Magdalena Żebrowska wywalczyła złoty medal w skoku w dal podczas 65. Mistrzostw Polski w lekkiej atletyce, które odbyły się w Toruniu. Podopieczna Roberta Nazarkiewicza występująca w barwach AZS AWF Katowice odnotowała swój największy sukces w karierze. Teraz została doceniona przez władze samorządowe. Okolicznościową nagrodę 25-latce przyznał starosta ostrołęcki Stanisław Kubeł.

» Wasze komentarze

Kibic @ 17:59, 24.01.2021r. IP: *.*.207.17

Taki niby dobry ten trener, a zawodnicy odchodzą a to Maków Mazowiecki a to Białystok. Coś nie tak chyba

V TMS @ 07:20, 26.01.2021r. IP: *.*.104.80

A czemu Rudy Kojot nie podszedł do zdjęcia? Nie fotogeniczny czy jak?:))))

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo