« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 5 marca 2021 r., imieniny Adriana, Fryderyka, Oliwii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rekord za rekordem ekipy Witkowskiego

Bardzo dobre wyniki zanotowali podopieczni Bartosza Witkowskiego podczas halowego mitingu w Białymstoku. Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wywalczyli dużo rekordów życiowych. To znakomity prognostyk przed zbliżającym się sezonem.


 

Aleksandra Dobkowska specjalizująca się w skoku wzwyż wystartowała w dwóch konkurencjach. W skoku w dal w najlepszej próbie uzyskała 4,84 m, co jest jej nowym rekordem życiowym. Ponadto niespełna 15-letnia lekkoatletka w biegu na 60 m odnotowała wynik 9,00 s.

Reklama


Równolatka Oli - Karolina Golon wróciła z stolicy województwa podlaskiego z dwoma "życiówkami". 60 m pobiegła w czasie 9,22 s, zaś w skoku w dal uzyskała 4,23 m. 15-letnia Emilia Owczarska również biegała i skakała. Na 60 m wywalczyła 9,34 s, a w skoku w dal 3,83 m. W obu przypadkach zaliczyła nowe rekordy życiowe. 17-letni Eliasz Napiórkowski skoczył 5,69 m, co jest jego nową "życiówką", a 60 m pobiegł w czasie 7,60 s.

Wartościowe wyniki uzyskali wychowankowie Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki, którzy od tego roku startują w nowych barwach klubowych. Wychowanek trenera Andrzeja Danelskiego Sebastian Moszczyński wystartował w Białymstoku. Podopieczny trenera Roberta Nazarkiewicza pokonał poprzeczkę zawieszoną na 210 cm, poprawiając rekord życiowy. Sebastian od tego roku startuje w kategorii juniora. 

Reklama

W Toruniu podczas Ogólnopolskiego Mitingu Halowego wystartowała wychowanka trenera Bartosza Witkowskiego Katarzyna Butler. Podopieczna trenera Grzegorza Łuniewskiego pobiła rekord życiowy nie tylko z hali, ale i ze stadionu w biegu na 1500 m czasem 4:35,71 s. Od tego roku Katarzyna startuje w kategorii młodzieżowca.

Odsłon: 2152
Komentarzy: 2
11:42, 24.01.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Gadomski nie do końca zadowolony

Gadomski nie do końca zadowolony

W 65. PZLA Mistrzostwach Polski wziął udział również zawodnik rodem z Kadzidła. W Toruniu Daniel Gadomski reprezentujący barwy AZS AWF Warszawa zaprezentował się z dobrej strony, jednak to zabrakło do wysokiego miejsca. 

Budziłek dziesiąta w kraju

Budziłek dziesiąta w kraju

Zakończył się wyścig na 3000 m podczas 65. PZLA Mistrzostw Polski. W Toruniu na starcie pojawiły się dwie przedstawicielki z naszego powiatu: Martyna Budziłek z UKS Siódemki Ostrołęka oraz Katarzyna Butler, która niedawno przeniosła się z Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki do LKS Maków Mazowiecki.

Żebrowska najlepsza w kraju!

Żebrowska najlepsza w kraju!

Wielki sukces zawodniczki pochodzącej z Lelisa. Magdalena Żebrowska wywalczyła złoty medal w skoku w dal podczas 65. Mistrzostw Polski w lekkiej atletyce, które odbywają się w Toruniu. Podopieczna Roberta Nazarkiewicza występująca w barwach AZS AWF Katowice odnotowała swój największy sukces w karierze.

Katarzyna Butler chce sięgać po marzenia

Katarzyna Butler chce sięgać po marzenia

Wychowanka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki dzisiaj o godz. 17:20 wystartuje w biegu na 3000 m podczas 65. Halowych Mistrzostw Polski w Toruniu. Zawodniczka LKS Maków Mazowiecki legitymuje się wynikiem 10:12,19 s. 20-latka ma nadzieję na dobry występ w najważniejszych zawodach w hali w tym roku.

Piąte miejsce Moszczyńskiego

Piąte miejsce Moszczyńskiego

Pierwszy zawodnik z naszego powiatu ma za sobą start podczas 65. PZLA Halowych Mistrzostw Polski w Toruniu. W konkursie skoku wzwyż zaprezentował się Sebastian Moszczyński, który niedawno zamienił Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki na Podlasie Białystok. Podopieczny Roberta Nazarkiewicza zbliżył się do rekordu życiowego, jednak nie pozwoliło mu to na wywalczenie miejsca na podium.

» Wasze komentarze

Kibic @ 17:59, 24.01.2021r. IP: *.*.207.17

Taki niby dobry ten trener, a zawodnicy odchodzą a to Maków Mazowiecki a to Białystok. Coś nie tak chyba

V TMS @ 07:20, 26.01.2021r. IP: *.*.104.80

A czemu Rudy Kojot nie podszedł do zdjęcia? Nie fotogeniczny czy jak?:))))

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo