Piątek, 5 marca 2021 r., imieniny Adriana, Fryderyka, Oliwii

Podopieczne Piersy w półfinałach!

Znakomite zmagania w wykonaniu siatkarek Nike Ostrołęka. Zawodniczki Dariusza Piersy w IV turnieju ligi mazowieckiej w II lidze nie dały szans przeciwniczkom i pewne awansowały do półfinału mistrzostw Mazowsza. Szkoleniowiec przyznaje, że apetyt rośnie w miarę jedzenia.

Ostrołęczanki wygrały pięć spotkań. Tylko w dwóch meczach straciły po secie. W pozostałych schodziły w roli wygranych po dwóch odsłonach. - To był bardzo dobry turniej w wykonaniu naszego zespołu. Graliśmy spokojnie, a mała ilość błędów własnych dała pożądany efekt. Szczególnie cieszy mnie zwycięstwo w ostatnim meczu, gdzie w pierwszym secie goniliśmy, lecz się nie udało. Przegraliśmy, jednak druga i trzecia odsłona to już popis dziewcząt. Opanowały emocje, pozbierały się i mogliśmy cieszyć się z końcowego triumfu - mówi Dariusz Piersa.

Szkoleniowiec przyznaje, że przed drużyna okres przygotowań do półfinału. - Już teraz osiągnęliśmy duży sukces, ale apetyt rośnie w miarę jedzenia. Chcemy zawalczyć o finałową "czwórkę" - dodaje.