« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 12 kwietnia 2021 r., imieniny Juliusza, Ludosława, Zenona

Moja Ostrołęka

Aktualności

Nadzieja ostrowskiego sportu - Amelia Skowrońska

Amelia Skowrońska to bardzo utalentowana zawodniczka, która jest nadzieją ostrowskiego sportu i potrafi odnaleźć się w różnych dyscyplinach. To utalentowana piłkarka, ale z powodzeniem rywalizuje również w zawodach lekkoatletycznych.


Amelia swój sportowe predyspozycje prezentuje w kobiecej sekcji piłkarskiej Ostrovii Ostrów Mazowiecka, ale również odnosi duże sukcesy rzucając oszczepem.

Amelia dumnie reprezentuje żółto-zielone barwy kobiecej sekcji piłkarskiej na pozycji napastnika. Dobre wyniki drużyny to oczywiście zasługa wszystkich piłkarek, jednak bezapelacyjnie najbardziej wyróżniającą się postacią w ekipie Michała Kacprzaka jest właśnie Amelia Skowrońska. W ostatnich 11 spotkaniach zdobyła 14 goli. Dobre występy na boisku przykuły uwagę innych drużyn, co lada dzień może zaowocować transferem do zespołu o większych ambicjach.

Reklama

Sukcesy piłkarskie nie są jedynymi, bo młoda ostrowianka wzięła udział w Mistrzostwach Polski U16 organizowanych 26 września w Słupsku, w których zajęła jedenaste miejsce w rzucie oszczepem. W Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, które zostały przeprowadzone 12 września w Ciechanowie, Amelia swoim rzutem zapewniła sobie drugie miejsce i rekord życiowy w postaci 35.70 m.

Amelia Skowrońska czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.461 na numer 7168. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2020 w Regionie dostępny na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2020. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.

 

Odsłon: 1389
Komentarzy: 0
10:16, 30.01.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Laskowski: Celuję w Mistrzostwa Europy (wideo)

Laskowski: Celuję w Mistrzostwa Europy (wideo)

Adam Laskowski to zawodnik Academia Gorila, który od trzech lat godnie reprezentuje Ostrów Mazowiecką na arenie krajowej w brazylijskim ju-jitsu. Pomimo wielu odwołanych występów, sezon 2020 sportowiec może zaliczyć do udanych.

Skowrońska: Chcę dalej rozwijać się (wideo)

Skowrońska: Chcę dalej rozwijać się (wideo)

Na podium w plebiscycie Sportowiec Roku 2020 w Regionie stanęła Amelia Skowrońska. Zawodniczka, która jest nadzieją ostrowskiego sportu i potrafi odnaleźć się w różnych dyscyplinach. To utalentowana piłkarka, która z powodzeniem rywalizuje również w zawodach lekkoatletycznych.

Filip i Klaudia Radeccy tuż za podium (wideo)

Filip i Klaudia Radeccy tuż za podium (wideo)

Tuż za podium plebiscytu Sportowiec Roku 2020 w Regionie uplasowała się niezwykle utalentowana para taneczna Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria Ostrołęka - Filip i Klaudia Radeccy. Podopieczni trenerki Katarzyny Orlickiej w sezonie 2020 zanotowali na swoim koncie kilka świetnych występów i przykuli uwagę fanów tańca sportowego.

Boruch: Celem medal Mistrzostw Europy (wideo)

Boruch: Celem medal Mistrzostw Europy (wideo)

Olga Boruch z gminy Kadzidło ma za sobą bardzo udany sezon w barwach Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin Shinkyokushin. Podopieczna sensei Artura Prusińskiego z powodzeniem startowała w ważnych imprezach sportowych i notowała bardzo wartościowe wyniki, w tym medale imprez rangi mistrzostw Polski.

Budziłek: Sezon krótki, ale bardzo dobry (wideo)

Budziłek: Sezon krótki, ale bardzo dobry (wideo)

To jedna z najbardziej doświadczonych obecnie zawodniczek Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka. Podopieczna trenera Dariusza Dąbrowskiego w 2020 roku zanotowała wartościowe wyniki w ogólnopolskich imprezach.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo