« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 26 czerwca 2022 r., imieniny Jana, Pawła, Miromira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Cenne wyniki Siódemki. Rekordy Roickiej

Podopieczni Marka Mierzejewskiego z UKS Siódemka mają za sobą udział w mitingu Halowych Zawodów Kontrolnych WMOZLA 2021. Z kolei ekipa Dariusza Dąbrowskiego zaprezentowała się w Toruniu.


 

Pierwszego dnia najlepiej wypadła Nikolina Dziadak, zajmując trzecie miejsce w trójskoku. W najlepszej próbie uzyskała 11,09 m. Również najniższe miejsce na podium stało się udziałem Izabeli Roickiej. W skoku w dal młodziczek odnotowała odległość 4,86 m. Maja Paziewska wywalczyła szóstą pozycję w trójskoku z wynikiem 9,69 m, zaś Wiktoria Pyskło i Oliwia Budziłek spaliły wszystkie podejścia.

Reklama

Dzień później w stolicy najlepiej spisała się Martyna Budziłek, która prowadząc niemal od startu bezapelacyjnie wygrała bieg na 2000 m z czasem 6:49,47 s. Czwarte miejsce w biegu na 60 m przez płotki młodziczek zajęła Izabela Roicka, już w eliminacjach poprawiając swój rekord życiowy na tym dystansie – 10,14 s. W finale pobiegła jeszcze szybciej – 9,95 s. Iza w obu biegach nie ustrzegła się błędów technicznych i jeszcze ma duże rezerwy.

W czołówce swoich konkurencji byli także: Karol Rogoziński i Małgorzata Wierzbowska. Nasz lekkoatleta był szósty w biegu na 2000 m z czasem 6:08,92 s, zaś Gosia wywalczyła siódmą pozycję w biegu na 1000 m w grupie 18-latek.

Pozostałe wyniki: Izabela Marcińczyk – 3:24,54 s w biegu na 1000 m, Klaudia Pażych – 3:33,38 s, a Szymon Sala nie ukończył biegu na 600 m młodzików.

Reklama

Biegali w Toruniu
W sobotę Martyna Budziłek i Karol Rogoziński wystartowali w mitingu w Toruniu. Podopieczni Dariusza Dąbrowskiego biegali na 800 m. Martyna osiągnęła czas 2:24,58 s, zaś Karol 2:04,73 s.

Odsłon: 2601
Komentarzy: 0
09:40, 01.02.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Złoto i srebro Pierzchały. Bożomańska z brązem (zdjęcia)

Złoto i srebro Pierzchały. Bożomańska z brązem (zdjęcia)

18 czerwca 2022 w Toruniu odbyły się Mistrzostwa Polski Masters w Lekkiej Atletyce. Mistrzostwa zgromadziły bardzo licznie zawodników z całego kraju. Wzięło udział ponad 500 osób. Najstarszy uczestnik miał niespełna 90 lat. Dla trójki naszych reprezentantów zmagania były debiutem. 

Wystartowały zapisy do XXVI Półmaratonu Kurpiowskiego

Wystartowały zapisy do XXVI Półmaratonu Kurpiowskiego

Największa impreza biegowa w naszym regionie powraca po pandemicznej przerwie. Prezydent Miasta Ostrołęki Łukasz Kulik zaprasza do udziału w XXVI Półmaratonie Kurpiowskim, który został zaplanowany na niedzielę, 18 września.

Srebrny medal Szymona Sadłowskiego

Srebrny medal Szymona Sadłowskiego

Na stadionie warszawskiego AWF odbyły się Mistrzostwa Mazowsza w Lekkiej Atletyce. Srebrny medal w biegu na 400 m przez płotki z wynikiem  61,93 s zdobył Szymon Sadłowski - uczeń II LO im. C. K. Norwida w Ostrołęce. 

Runmageddon wraca do Ostrołęki

Runmageddon wraca do Ostrołęki

Już 6 sierpnia ponownie w Ostrołęce odbędzie się wielkie sportowe wydarzenie: Runmageddon. Dzięki inicjatywie prezydenta Łukasza Kulika już po raz drugi Ostrołęka pojawi się na mapie tych ekstremalnych biegów.

Dziadak ze złotem i srebrem. Wierzbowska mistrzynią. Brąz Pyskło

Dziadak ze złotem i srebrem. Wierzbowska mistrzynią. Brąz Pyskło

11 i 12 czerwca w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w lekkiej atletyce. Zawodnicy UKS Siódemka Ostrołęka zdobyli dwa złote, srebrny i brązowy medal.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo