« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 12 kwietnia 2021 r., imieniny Juliusza, Ludosława, Zenona

Moja Ostrołęka

Aktualności

Cenne wyniki Siódemki. Rekordy Roickiej

Podopieczni Marka Mierzejewskiego z UKS Siódemka mają za sobą udział w mitingu Halowych Zawodów Kontrolnych WMOZLA 2021. Z kolei ekipa Dariusza Dąbrowskiego zaprezentowała się w Toruniu.


 

Pierwszego dnia najlepiej wypadła Nikolina Dziadak, zajmując trzecie miejsce w trójskoku. W najlepszej próbie uzyskała 11,09 m. Również najniższe miejsce na podium stało się udziałem Izabeli Roickiej. W skoku w dal młodziczek odnotowała odległość 4,86 m. Maja Paziewska wywalczyła szóstą pozycję w trójskoku z wynikiem 9,69 m, zaś Wiktoria Pyskło i Oliwia Budziłek spaliły wszystkie podejścia.

Reklama

Dzień później w stolicy najlepiej spisała się Martyna Budziłek, która prowadząc niemal od startu bezapelacyjnie wygrała bieg na 2000 m z czasem 6:49,47 s. Czwarte miejsce w biegu na 60 m przez płotki młodziczek zajęła Izabela Roicka, już w eliminacjach poprawiając swój rekord życiowy na tym dystansie – 10,14 s. W finale pobiegła jeszcze szybciej – 9,95 s. Iza w obu biegach nie ustrzegła się błędów technicznych i jeszcze ma duże rezerwy.

W czołówce swoich konkurencji byli także: Karol Rogoziński i Małgorzata Wierzbowska. Nasz lekkoatleta był szósty w biegu na 2000 m z czasem 6:08,92 s, zaś Gosia wywalczyła siódmą pozycję w biegu na 1000 m w grupie 18-latek.

Pozostałe wyniki: Izabela Marcińczyk – 3:24,54 s w biegu na 1000 m, Klaudia Pażych – 3:33,38 s, a Szymon Sala nie ukończył biegu na 600 m młodzików.

Reklama

Biegali w Toruniu
W sobotę Martyna Budziłek i Karol Rogoziński wystartowali w mitingu w Toruniu. Podopieczni Dariusza Dąbrowskiego biegali na 800 m. Martyna osiągnęła czas 2:24,58 s, zaś Karol 2:04,73 s.

Odsłon: 2018
Komentarzy: 0
09:40, 01.02.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ruszyły zapisy na bieg!

Ruszyły zapisy na bieg!

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce serdecznie zaprasza do zapisów na Bieg Wirtualny z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu, który honorowym patronatem objęli prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik i przewodniczący Rady Miasta Wojciech Zarzycki.

Wirtualny Bieg z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu

Wirtualny Bieg z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i infrastruktury technicznej w Ostrołęce serdecznie zaprasza do udziału w Wirtualnym Biegu z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu. Rywalizacja odbywać się będzie w dniach 27 marca - 4 kwietnia.

Budziłek: Przeszkodami byli spacerowicze, łabędzie i mewy. Poczułam się jak 'Struś Pędziwiatr'

Budziłek: Przeszkodami byli spacerowicze, łabędzie i mewy. Poczułam się jak "Struś Pędziwiatr"

Świetny wynik zanotowała zawodniczka Siódemki Ostrołęka. Wychowanka Dariusza Dąbrowskiego wystąpiła w "Sopockiej Zimie". Martyna Budziłek wróciła do domu ze złotym medalem. Utalentowana biegaczka wystąpiła na dystansie 4 kilometrów i odniosła bezapelacyjne zwycięstwo. Drugą rywalkę wyprzedziła o ponad dwie minuty. Sportsmenka pochodząca z Kadzidła pomimo porywistego wiatru na sopockiej plaży osiągnęła czas 16 minut i 16 sekund.

Kornelia Rusiłowicz z wygraną

Kornelia Rusiłowicz z wygraną

Obiekt Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie był areną halowych zawodów lekkoatletycznych dla dzieci pod nazwą "Warszawska Liga Lekkoatletyczna". Wzięło w nich udział pięcioro najmłodszych zawodników i zawodniczek prowadzonych przez Dariusza Dąbrowskiego. Wszyscy wystartowali na 300 metrów.

Żebrowska z nagrodą. Wiemy ile otrzymała od starosty

Żebrowska z nagrodą. Wiemy ile otrzymała od starosty

21 lutego wielki sukces odniosła zawodniczka pochodząca z Lelisa. Magdalena Żebrowska wywalczyła złoty medal w skoku w dal podczas 65. Mistrzostw Polski w lekkiej atletyce, które odbyły się w Toruniu. Podopieczna Roberta Nazarkiewicza występująca w barwach AZS AWF Katowice odnotowała swój największy sukces w karierze. Teraz została doceniona przez władze samorządowe. Okolicznościową nagrodę 25-latce przyznał starosta ostrołęcki Stanisław Kubeł.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo