Piątek, 16 kwietnia 2021 r., imieniny Bernadetty, Cecyliana, Kseni

Dziewiąta wygrana. Wicelider

Siatkarze SPS Volley Ostrołęka poradzili sobie w Ząbkach z przedostatnią drużyną w tabeli. Podopieczni Arkadiusza Piasty zwyciężyli Siatkarza w czterech setach.

- Pierweszego seta zaczęliśmy kiepsko, ale z biegiem czasu przejmowaliśmy kontrolę nad meczem. W trzeciej partii zabrakło nam koncentracji w końcówce i przez to przegraliśmy tego seta. Czwarta odsłona była dosyć zacięta. Lepiej wytrzymaliśmy końcówkę i zdobyliśmy komplet punktów. W meczu popełniliśmy sporo błędów i mamy wiele do poprawy przed następnym meczem, ale cieszą trzy punkty na trudnym terenie - mówi Łukasz Kadłubowski, kapitan SPS Volley.

Ostrołęczanie awansowali na drugie miejsce w tabeli. W 10 spotkaniach zgromadzili na swoim koncie 26 punktów. Dwa "oczka" więcej ma Huragan Wołomin, ale również dwa mecze rozegrane więcej. Przed drużyną kolejna przerwa. Następny mecz Łukasz Kadłubowski i spółka rozegrają 20 lutego u siebie z Olympem Błonie.

Siatkarz Ząbki - SPS Volley Ostrołęka 1:3 (24:26, 16:25, 25:21, 22:25)
SPS Volley: Kadłubowski, Murawski, Małkowski, Wojs, Kawiecki, Kwiatkowski, Murzyn oraz D. Zalewski, Dmochowski, Szewczyk, Skiba, Kułas, Dąbkowski, Kołakowski.