« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 12 kwietnia 2021 r., imieniny Juliusza, Ludosława, Zenona

Moja Ostrołęka

Aktualności

Wiktor Trzciński nadzieją w ciężarach

Wiktor Trzciński to czołowy zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta. Podopieczny trenera Władysława Niedźwieckiego ambitnie walczył o jak najlepsze wyniki w szeregu imprez rangi ogólnopolskiej, zdobywając dla klubu cenne medale.


Najlepszy start zanotował w Drużynowych Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego w Siedlcach, gdzie z wynikiem 190 kg wywalczył złoty medal. Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów do 20 lat dla podopiecznego trenera Władysława Niedźwieckiego wypadły nieco poniżej oczekiwań - 13 miejsce z wynikiem 190 kg.

Ogólnopolskie Igrzyska LZS do 20 lat w Ciechanowie przyniosły ósmą lokatę z wynikiem 189 kg. Wiktor Trzciński próbował również swoich sił w zawodach crossfitowych Battleofthecastle w Świeciu, gdzie wywalczył srebrny medal. Również srebro zdobył w Otwartych Mistrzostwach Ostrołęki w Wyciskaniu odważnika 24 kg, zaliczając 60 powtórzeń.

Reklama

W Siedlcach w Otwartych Mistrzostwach Powiatu Siedleckiego Juniorek i Juniorów do lat 20 podopieczny trenera Władysława Niedźwieckiego uzyskał 182 kg i uplasował się na piątej lokacie. W 2021 r. będzie z pewnością walczył o poprawienie rekordów życiowych.

Wiktor Trzciński czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.454 na numer 7168. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2020 w Regionie dostępny na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2020. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.

 

Odsłon: 2104
Komentarzy: 0
11:47, 02.02.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Laskowski: Celuję w Mistrzostwa Europy (wideo)

Laskowski: Celuję w Mistrzostwa Europy (wideo)

Adam Laskowski to zawodnik Academia Gorila, który od trzech lat godnie reprezentuje Ostrów Mazowiecką na arenie krajowej w brazylijskim ju-jitsu. Pomimo wielu odwołanych występów, sezon 2020 sportowiec może zaliczyć do udanych.

Skowrońska: Chcę dalej rozwijać się (wideo)

Skowrońska: Chcę dalej rozwijać się (wideo)

Na podium w plebiscycie Sportowiec Roku 2020 w Regionie stanęła Amelia Skowrońska. Zawodniczka, która jest nadzieją ostrowskiego sportu i potrafi odnaleźć się w różnych dyscyplinach. To utalentowana piłkarka, która z powodzeniem rywalizuje również w zawodach lekkoatletycznych.

Filip i Klaudia Radeccy tuż za podium (wideo)

Filip i Klaudia Radeccy tuż za podium (wideo)

Tuż za podium plebiscytu Sportowiec Roku 2020 w Regionie uplasowała się niezwykle utalentowana para taneczna Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria Ostrołęka - Filip i Klaudia Radeccy. Podopieczni trenerki Katarzyny Orlickiej w sezonie 2020 zanotowali na swoim koncie kilka świetnych występów i przykuli uwagę fanów tańca sportowego.

Boruch: Celem medal Mistrzostw Europy (wideo)

Boruch: Celem medal Mistrzostw Europy (wideo)

Olga Boruch z gminy Kadzidło ma za sobą bardzo udany sezon w barwach Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin Shinkyokushin. Podopieczna sensei Artura Prusińskiego z powodzeniem startowała w ważnych imprezach sportowych i notowała bardzo wartościowe wyniki, w tym medale imprez rangi mistrzostw Polski.

Budziłek: Sezon krótki, ale bardzo dobry (wideo)

Budziłek: Sezon krótki, ale bardzo dobry (wideo)

To jedna z najbardziej doświadczonych obecnie zawodniczek Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka. Podopieczna trenera Dariusza Dąbrowskiego w 2020 roku zanotowała wartościowe wyniki w ogólnopolskich imprezach.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo